Dordrecht, Netherlands

Dordrecht genomineerd voor Trofee Citymarketing

Dordrecht is samen met Den Haag, Leeuwarden en Tilburg genomineerd voor de Nationale Citymarketing Trofee 2018(NCT). De prijs, die dit jaar voor de 9e keer wordt uitgereikt, geeft aan welke gemeente het afgelopen jaar de grootste progressie heeft gemaakt op het gebied van citymarketing.
Marjolein Vos | 1 mei 2018 14:07 | Aangepast op 1 mei 2018 14:07
Dordrecht won de prijs in 2012 al eens.

Eerder konden gemeenten zichzelf opgeven voor de NCT. Dit jaar is er een selectie gemaakt door een groep experts op gebied van citymarketing. De gemeente Dordrecht zal voor een jury moeten toelichten waarom zij de titel ‘Beste citymarketing gemeente van Nederland’ verdient.

Maandag 4 juni wordt de winnaar van de NCT 2018 bekend gemaakt in Schouwburg de Harmonie in Leeuwarden tijdens het Nationaal Congres Citymarketing.

Lees ook

Burgemeester Molenlanden sluit woning vanwege grote hoeveelheid harddrugs

De Molenlandse burgemeester Theo Segers heeft donderdag een woning aan de Dr. Gravemeijerstraat in G...

Paard van Sinterklaas zakt door z'n benen, eigenaar krijgt taakstraf voor dierenmishandeling

Tijdens de Sinterklaasintocht van 2022 in Dordrecht zakte het paard van Sinterklaas letterlijk door ...

Kapotte leidingen: bewoners Eddingtonweg zaten zonder stromend water

Aan de Eddingtonweg in Sterrenburg konden dertig huishoudens vrijdag een tijdlang nog steeds niet d...

Meer vossen, meer slachtoffers: ‘Bescherm je konijnen en kippen goed’

Het aantal meldingen van dieren die slachtoffer zijn van een vos in Dordrecht neemt toe. Waren het e...

Opgepast: op deze plekken wordt weer volop geflitst

In de eerste vier maanden van dit jaar is er iets meer dan twintigduizend keer geflitst in onze stre...

Container met hout en zaagsel in brand op bedrijventerrein

Woensdagavond heeft de brandweer een brand geblust op Zwijndrechts bedrijventerrein Molenvliet. Op h...