Dordrecht, Netherlands

Dordrecht genomineerd voor Trofee Citymarketing

Dordrecht is samen met Den Haag, Leeuwarden en Tilburg genomineerd voor de Nationale Citymarketing Trofee 2018(NCT). De prijs, die dit jaar voor de 9e keer wordt uitgereikt, geeft aan welke gemeente het afgelopen jaar de grootste progressie heeft gemaakt op het gebied van citymarketing.
Marjolein Vos | 1 mei 2018 14:07 | Aangepast op 1 mei 2018 14:07
Dordrecht won de prijs in 2012 al eens.

Eerder konden gemeenten zichzelf opgeven voor de NCT. Dit jaar is er een selectie gemaakt door een groep experts op gebied van citymarketing. De gemeente Dordrecht zal voor een jury moeten toelichten waarom zij de titel ‘Beste citymarketing gemeente van Nederland’ verdient.

Maandag 4 juni wordt de winnaar van de NCT 2018 bekend gemaakt in Schouwburg de Harmonie in Leeuwarden tijdens het Nationaal Congres Citymarketing.

Lees ook

Raadslid en bachelorette zetten Dordt op de kaart: 'Laten zien hoe mooi de stad is!'

De Grote Kerk zo snel mogelijk beklimmen of je wijnkennis testen bij een lokale ondernemer: het is e...

Krijgt deze bekende Dordtenaar een standbeeld? Ad duikt in de wereld van Kees Buddingh’

Op maandag 24 november staat Dordrecht stil bij de 40e sterfdag van schrijver en dichter Kees Buddin...

Brand in rijtjeshuis: cv-ketel vat vlam

Hulpdiensten zijn woensdagmiddag uitgerukt voor een brand in een huis aan de Antareshof in Dordrecht...

Honderden kookboeken voor minima razendsnel 'uitverkocht'

De eerste druk van het kookboek van Quiet Drechtsteden, waarmee mensen met een laag inkomen goedkoop...

Taakstraf voor Dordtenaar die voetballer Noa Lang met de dood bedreigde

Dordtenaar Shayan D. (19) heeft een taakstraf van twintig uur gekregen voor de doodsbedreigingen die...

Dikke onvoldoendes voor openbare toiletten in onze regio, Sliedrecht scoort het laagst

Het is niet best gesteld met de toiletvriendelijkheid in Nederland en dat blijkt ook in onze streek ...