Dordrecht, Netherlands

Dordrecht halte in wielerronde Ronald McDonaldhuizen

Dordrecht is dit jaar een checkpoint in de fietstocht 'Homeride'. Een wielerevenement van 500 kilometer lang van Groningen naar Maastricht.
Jan Bouwens | 16 juni 2015 10:41 | Aangepast op 16 juni 2015 10:41
Het evenement vindt voor de vijfde keer plaats. Op zaterdag 27 start de tocht in Groningen en eindigt op zondag 28 juni in Maastricht. De route voert fietsers langs diverse Ronald McDonald Huizen en Ronald McDonald Vakantielocaties. Naast Dordrecht zijn de plaatsen Zwolle, Almere, Den Haag en Hilvarenbeek dit jaar haltes in de tour. De fietstocht is bedoeld om geld in te zamelen voor de Ronald McDonald Huizen.

De gemeente Dordrecht nodigt op haar site Dordtenaren uit om mee te doen. Meer informatie op www.dordtsport.nl/activiteiten/homeride-2015.

Lees ook

Levenswerk van RTV Papendrecht-vrijwilliger gestolen uit garage: 'Ik kon het gewoon niet geloven'

Voor de 57-jarige Erik Vastenouw uit Papendrecht begon afgelopen weekend dramatisch. Toen hij laat o...

Ander plan Biggetjespark na vondst poep in water: niet dempen, maar verder uitgraven

De gemeente Dordrecht komt met een nieuw plan voor het Biggetjespark in Sterrenburg. De eerder aange...

Regiogenoten kennen eerste tegenstander op WK darts: 'Had slechter gekund'

Wesley Plaisier uit Hendrik-Ido-Ambacht neemt het in de eerste ronde van het WK darts op tegen Lukas...

Beveiliger mishandeld, burgemeester geschokt: 'Dit tolereren we niet!'

Een beveiliger is afgelopen weekend mishandeld bij winkelcentrum Hoog Ambacht. De burgemeester van H...

Megaklus van 20 miljoen euro in Crabbehof: 238 huurwoningen worden verduurzaamd

Ruim 230 sociale huurwoningen in de Dordtse wijk Crabbehof ondergaan een ingrijpende metamorfose. He...

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

De Papendrechtsebrug in de N3 is vanaf maandagavond in beide richtingen dicht. Rijkswaterstaat voert...