gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordrecht heeft eindelijk nieuwe camperplaats

d26ae72388bc26d10664b131162491f2

Dordrecht heeft na bijna vier weken weer een nieuwe camperplaats. De oude moest gesloten worden omdat deze gebruikt gaat worden als grondopslag voor het dempen van een naastgelegen haven.

Leo Roubos |  | Aangepast op
Nadat de oude camperplaats was gesloten, duurde het even voordat er een nieuwe werd aangewezen. Dat heeft biijna vier weken geduurd.

VVV-directeur Erik Zindel is blij met de nieuwe plek, die nog best wel mooi gelegen is, zo vlak naast bios Kinepolis en langs het Wantij.

De camperaars hebben mazzel, want kostte een plekje op de oude camperplaats nog twee euro per nacht, op de nieuwe is deze geheel gratis. Dat heeft te maken met juridisch geneuzel over het aanwijzen van de nieuwe plek op bestaande parkeerplaatsen

De eerste mensen met een camper hebben de nieuwe plek al gevonden, want deze is natuurlijk snel doorgegeven aan alle apps en websites die mensen naar camperplaatsen wijzen.

De nieuwe camperplaats blijft tot 31 oktober geopend.

Lees ook

plucheplakkers

Eerste periode zit erop: De Plucheplakkers kritisch op zwak FC Dordrecht

In aflevering 131 maken de Plucheplakkers Wouter Bos (GPR Sportradio), Corrado Francke (RTV Dordrecht) en Arco Bomgaars (AD De Dordtenaar) de balans op aan het einde van de eerste periode voor FC Dordrecht dit seizoen. Heel vrolijk is die balans niet, want de Krommedijkclub staat voorlaatste.

fotoartikelwinkelsluiting

Coalitie houdt vast aan zondagse openingstijden: winkels blijven dicht tot de middag

Winkels in Dordrecht mogen voorlopig niet eerder open op zondagochtend. Tijdens een debat in de gemeenteraad lag deze week een voorstel op tafel om winkels vanaf 10.00 uur de mogelijkheid te geven open te gaan. Die situatie blijft voorlopig ongewijzigd: de coalitiepartijen houden vast aan de afspraken uit het coalitieakkoord.

Screenshot_20261020_085330_Instagram

Auto op zijn kant op A16, bestuurder aangehouden

Op de A16 bij Zwijndrecht is dinsdagochtend een auto op zijn kant terechtgekomen na een ongeluk. Daarbij waren in totaal twee auto's betrokken. De politie heeft één persoon aangehouden voor rijden onder invloed.

foto 2 artikel autobrand

Mogelijke brandstichter opgepakt, opluchting in eetcafé: ‘Berg ellende van gehad’

Opluchting bij eetcafé-eigenaar Monique van Esseveld. De man die eerder dit jaar mogelijk haar bedrijfsbus- en auto in brand stak, is aangehouden. “Fijn dat ze iemand hebben gepakt”, reageert de Dordtse.

foto website veiligheidsoefening

Let op: bij station Dordrecht staat het woensdag vol met hulpdiensten en hoor je knallen

Voor wie woensdag ineens heel veel hulpdiensten zie bij station Dordrecht, geen paniek. De Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid gaat van 11.00 uur tot 14.00 uur een veiligheidsoefening doen. Tijdens de oefening trainen de betrokken organisaties hun samenwerking bij heftige incidenten.

halloween

Halloween in de streek: van spooktochten tot discozwemmen

Skeletten, vampiers en heel veel bloederige elementen: Halloween staat voor de deur. Straten worden griezelig versierd en kinderen gaan verkleed langs de deuren met als doel zo veel mogelijk snoep te verzamelen. Maar er is dit weekend nog veel meer te doen. Hieronder vind je een selectie van de Halloween-activiteiten die zaterdag plaatsvinden in onze streek.