gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordrecht heeft eindelijk nieuwe camperplaats

d26ae72388bc26d10664b131162491f2

Dordrecht heeft na bijna vier weken weer een nieuwe camperplaats. De oude moest gesloten worden omdat deze gebruikt gaat worden als grondopslag voor het dempen van een naastgelegen haven.

Leo Roubos |  | Aangepast op
Nadat de oude camperplaats was gesloten, duurde het even voordat er een nieuwe werd aangewezen. Dat heeft biijna vier weken geduurd.

VVV-directeur Erik Zindel is blij met de nieuwe plek, die nog best wel mooi gelegen is, zo vlak naast bios Kinepolis en langs het Wantij.

De camperaars hebben mazzel, want kostte een plekje op de oude camperplaats nog twee euro per nacht, op de nieuwe is deze geheel gratis. Dat heeft te maken met juridisch geneuzel over het aanwijzen van de nieuwe plek op bestaande parkeerplaatsen

De eerste mensen met een camper hebben de nieuwe plek al gevonden, want deze is natuurlijk snel doorgegeven aan alle apps en websites die mensen naar camperplaatsen wijzen.

De nieuwe camperplaats blijft tot 31 oktober geopend.

Lees ook

stadsparkasfalt

Verschillende kleuren asfalt op deze plek: dit is de reden

Een bijzonder gezicht voor fietsers, wandelaars en andere recreanten in Dordrecht. Tussen voetbalvereniging Dubbeldam en sporthal De Dijk op sportpark Schenkeldijk zijn verschillende kleuren asfalt aangebracht. Het gaat om proefstroken, die de gemeente moeten helpen om te bepalen hoe de nieuwe Parkloop er uiteindelijk uit komt te zien.

IMG_7827

3D-spel moet kinderen enthousiasmeren voor molenaarsberoep: 'We hebben nieuwe mensen nodig'

Een spel om kinderen te enthousiasmeren voor het beroep van molenaar. Molenstichting SIMAV doet met het educatieve project ‘Waar is de Molenaar’ een gooi naar de Vriendenloterij Molenprijs 2026. Als de stichting de prijs wint, ligt 50.000 euro in het verschiet: een bedrag dat de stichting goed zou helpen bij het in stand houden van de molens in de Alblasserwaard.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Femke Hameetman

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in het radioprogramma Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met Femke Hameetman. Zij is artistiek directeur van het Dordrechts Museum.

businktankstation

Tankstation dicht vanwege lekkage

Een tankstation aan de Beneluxlaan in Zwijndrecht is sinds donderdag afgesloten. Een van de pompen bleek te kampen met een lekkage, meldt de gemeente.

stichting buitenzinnig moet weg

Einde voor BuitenZinnig? ‘Ik moet er niet aan denken dat dit niet meer bestaat’

Waar ligt de toekomst van stichting BuitenZinnig? Per 1 januari staat de organisatie achter de dagbesteding en het vrijwilligerswerk aan de Zamenhoflaan in Dordrecht op straat. Het huidige pand wordt gesloopt voor nieuwbouw, maar een alternatieve locatie is er nog niet. “Elke nieuwe locatie wordt door de gemeente afgewezen.”

reanimatie foto

Voor het eerst oefenen met reanimeren in het ziekenhuis: ‘Het is niet moeilijk’

Wat als iemand bewusteloos is en geen hartslag meer heeft? Het Albert Schweitzer ziekenhuis stond deze week stil bij de Internationale Reanimatiedag. Verpleegkundigen gaven ter plekke tekst en uitleg.