Dordrecht, Netherlands

Dordrecht herdenkt slachtoffers Tweede Wereldoorlog

Op het Sumatraplein in Dordrecht zijn dinsdagavond kransen gelegd en hield burgemeester Wouter Kolff een toespraak. Ook werd er twee minuten stilte gehouden.
Jordy Nijenhuis | 5 mei 2021 08:00 | Aangepast op 5 mei 2021 08:00
Door het slechte weer, was de gemeente genoodzaakt om tenten te plaatsen op het Sumatraplein. Op die manier kon de herdenking ongeacht de weersomstandigheden doorgaan.


Er werd stilgestaan bij het belang van herdenken, maar ook bij de waarde van vrijheid. RTV Dordrecht zond de herdenking live uit.


Foto: Jordy Nijenhuis

Lees ook

Dordtse schaatsbaan wordt afgebroken, maar 'absoluut voor herhaling vatbaar'

Het Dordtse schaatsseizoen is ten einde. Donderdagmiddag werd de Dordtse ijsbaan op de Spuiboulevard...

Op Pad Met Ad op TV Dordrecht: terugkerende pareltjes van vorig jaar

In januari worden op TV Dordrecht zeven van de leukste en interessantste afleveringen uit het najaar...

Ski-puristen in hun nopjes op besneeuwde Dordtse heuvels: ‘Dit is uniek hoor’

Het is deze week, nog meer dan anders, een komen en gaan van fanatieke skiërs en snowboarders bij sk...

Brug over de Noord (N915) blijft dit weekend toch open

De Brug over de Noord (N915) tussen Alblasserdam en Hendrik-Ido-Ambacht blijft tussen 9 en 12 januar...

Vrijspraak voor rellende mannen tijdens jaarwisseling: onvoldoende bewijs

De rechtbank heeft woensdag zeven verdachten van rellen met oud en nieuw in 's-Gravendeel vrijgespro...

Lees terug: meer dan 700 kerstbomen ingeleverd en ook vrijdag winterdienstregeling NS

Heb je vrijdag de trein nodig? Die van de NS rijden dan wederom een winterdienstregeling. En in Slie...