gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordrecht in Verzet wil zondag opnieuw demonstreren

5b88ffa3e60733fc250575af6f2337b1

Actiegroep ‘Dordrecht in Verzet’ heeft een nieuwe demonstratie tegen de Corona-spoedwet aangekondigd. Die zal plaats moeten vinden op zondag 12 juli in het Weizigtpark.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Afgelopen zondag demonstreerde de actiegroep al in het park, ondanks dat de demonstratie werd verboden door de burgemeester. Er kwamen enkele tientallen mensen op af.

Of de demonstratie komende zondag van de gemeente groen licht krijgt is nog niet duidelijk. In het hele land worden de demonstraties met grote regelmaat verboden.

Dordrecht in Verzet wil demonstreren tegen het huidige beleid van de gemeente en overheid. “De spoedwet kan en mag niet ingevoerd worden. Het wordt tijd dat we samen de koppen bij elkaar steken om onze veiligheid niet verder in gevaar te laten lopen,” schrijft de groep op Facebook.

Lees ook

misbruik ter illustratie Pexels

Meisje (17) uit instelling misbruikt? 'U had haar leeftijd moeten checken'

Tegen een Rotterdammer (40) is een jaar cel geëist voor de verkrachting van een meisje van 17. Het meisje was weggelopen uit een gesloten inrichting in Sliedrecht. Grote vraag tijdens de rechtszaak: wist de man dat het meisje was weggelopen en wist hij dat zij minderjarig was?

politie 01

Arrestaties voor cocaïnesmokkel via havens van Rotterdam en Vlissingen

Twee mannen zijn aangehouden voor het voorbereiden van de invoer van cocaïne via de havens van Rotterdam en Vlissingen. Het gaat om een 42-jarige man uit Ridderkerk en een 43-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats. De politie vermoedt dat de Ridderkerker al langer betrokken is bij internationale drugssmokkel.

busjebusinkbrandreeweg

Busje gaat in vlammen op, ook andere auto raakt beschadigd

Een busje is donderdagavond in vlammen opgegaan in Dordrecht. De wagen stond op een parkeerplaats aan de Reeweg Zuid.

de Munt afgesloten 02

Doorgang de Munt afgesloten: grote scheuren in deze muur

De onderdoorgang bij de Munt aan de Doelstraat in Dordrecht is sinds dinsdagmiddag afgesloten. Uit voorzorg zijn hekken geplaatst na een melding van de Omgevingsdienst Zuid-Holland Zuid over mogelijke problemen met de stabiliteit van een aangrenzend pand en de bijbehorende muur.

Nieuw project (1)

Eén verdachte verkrachtingszaak langer vast, ander geschorst

Eén van de twee verdachten uit Sliedrecht die afgelopen woensdag werd aangehouden in een zaak rond een groepsverkrachting in het dorp, blijft langer vastzitten. De andere verdachte (19) is geschorst, meldt het Openbaar Ministerie (OM).

burgemeester Zwijndrecht vechtvideos

Politie en gemeente: 'Meld vechtvideo's en mishandelingen'

De gemeente Zwijndrecht en de politie roepen scholieren en hun ouders op incidenten met vechtvideo's te melden. In het dorp gaan leerlingen van verschillende middelbare scholen geregeld tegen betaling met elkaar op de vuist en ook worden verschillende tieners in filmpjes mishandeld en vernederd. De burgemeester vindt deze signalen zorgwekkend.