In de aanloop naar de verkiezingen zendt RTV Dordrecht iedere werkdag het verkiezingsjournaal Dordrecht Kiest uit.
Redactie Streekomroep | Corrado Francke | 23 juli 2026 17:00
Redactie Streekomroep | Rijnmond | 24 juli 2026 10:59
Redactie Streekomroep | 24 juli 2026 15:00
Een uitbraak van kattenaids teistert de regio Drechtsteden. Stichting Dieren Steun gaf eerder al aan nog nooit in zo’n korte periode zoveel positief geteste katten in Papendrecht, Sliedrecht en Zwijndrecht te hebben aangetroffen. Vijf veelgestelde vragen over dit virus worden beantwoord.
Aan de Arie Schaapweg in Dordrecht is vrijdagochtend brand uitgebroken in een schuur. Daarbij kwam veel rook vrij. Inmiddels is de brand onder controle, maar nog niet volledig geblust.
Na een succesvol promotieseizoen bij Excelsior hoopte Calvin Raatsie (24) ook in de eredivisie op een doorbraak. De doelman werd echter tweede keus en mikt bij FC Dordrecht, waar hij afgelopen week werd gepresenteerd, op een succesvol hoofdstuk in zijn carrière. "Ik weet van mezelf dat ik het aankan."
Tientallen keren per week rijden brom- en snorfietsers op plekken in de Dordtse binnenstad waar dat niet mag. Sinds 1 oktober vorig jaar worden overtreders in het voetgangersgebied door de gemeente geregistreerd door speciale camera’s. In 273 gevallen is de bestuurder sindsdien op de bon geslingerd.
De muziektheatervoorstelling PFAS Forever is donderdag voor het laatst in Dordrecht opgevoerd. Het theaterstuk is gericht op PFAS-vervuiling en werd zes keer getoond aan publiek. Naast acteurs waren er ook muziek, een fanfareband en een koor te horen en te zien. Nu zijn er plannen om met het theaterstuk naar België te trekken.
Artsen en apothekers van het Dordtse Albert Schweitzer ziekenhuis en het Deventer Ziekenhuis waarschuwen voor vervalste afslankmedicatie die wordt aangeboden op internet. In beide ziekenhuizen is afgelopen winter een patiënt in ernstige toestand opgenomen na het gebruik van online gekochte afslankinjecties.