Dordrecht, Netherlands

Dordrecht klaar voor kermis

De opbouw is in volle gang en zaterdag is het dan zover: om 13.00 opent burgemeester Kolff de Zomerkermis. Dordtenaren lijken toch het meeste uit te kijken naar de snoepkramen.
Alka Goos | 14 juni 2018 12:00 | Aangepast op 14 juni 2018 12:00
Er kwamen veel reacties binnen op de RTV Dordrecht Facebook. Hoewel sommige mensen naar de ANWB zijn gelopen voor oordoppen en andere stug zeggen gewoon niet te gaan, zijn er genoeg mensen die er zin in lijken te hebben. Vooral snoepen is erg populair. "Een week lang suikerspinnen."

Ook het muntjes schuiven, het spookhuis, de booster en krachtmeter de boksbal werden genoemd. Of er zondag veel vaders rond lopen met kinderen is nog de vraag, want het blijkt dat niet iedereen het ziet zitten om op Vaderdag gezellig naar de kermis te gaan. 

Meest gelezen

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Eieren en gebonk tegen ramen asielopvang Papendrecht: 'De meiden schrokken zich dood'

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 27 feb 2026 12:02

Lees ook

Gemeente heeft eindelijk een doel voor ogen voor Biesboschhal

De Biesboschhal in Dordrecht wordt een congrescentrum, in handen van bedrijf Next Venue. Dat bevesti...

Ziekenhuis weigert zoon van terminale moeder na doodsbedreiging, man ontkent en wil ziekenhuis weer in

Een 47-jarige man mag een jaar lang het Albert Schweitzer Ziekenhuis (ASz) niet meer in. Hij zou in ...

FC Dordrecht komt één goal tekort voor play-offticket: ‘Ik kan ze niks verwijten’

Het scheelde een haar of FC Dordrecht was vrijdagavond al verzekerd van een plek in de nacompetitie....

FC Dordrecht laat gouden kans op play-offticket liggen: 1-1 bij Jong PSV

FC Dordrecht is nog niet zeker van een plek in de play-offs voor promotie naar de eredivisie. De Kro...

Nieuwe ligplaatsvoorzieningen voor binnenvaart in gebruik: scheepvaart belangrijk voor de streek

Op verschillende plekken langs het drierivierenpunt zijn nieuw ligplaatsvoorzieningen voor de binnen...

Geld voor beveiliging azc buren mag ook aan buurtfeestje besteed worden

De gemeente Dordrecht geeft buren van het nieuwe azc in De Wieldrechtse Zeedijk 77.500 euro om te in...