Dordrecht, Netherlands

Dordrecht klaar voor kermis

De opbouw is in volle gang en zaterdag is het dan zover: om 13.00 opent burgemeester Kolff de Zomerkermis. Dordtenaren lijken toch het meeste uit te kijken naar de snoepkramen.
Alka Goos | 14 juni 2018 12:00 | Aangepast op 14 juni 2018 12:00
Er kwamen veel reacties binnen op de RTV Dordrecht Facebook. Hoewel sommige mensen naar de ANWB zijn gelopen voor oordoppen en andere stug zeggen gewoon niet te gaan, zijn er genoeg mensen die er zin in lijken te hebben. Vooral snoepen is erg populair. "Een week lang suikerspinnen."

Ook het muntjes schuiven, het spookhuis, de booster en krachtmeter de boksbal werden genoemd. Of er zondag veel vaders rond lopen met kinderen is nog de vraag, want het blijkt dat niet iedereen het ziet zitten om op Vaderdag gezellig naar de kermis te gaan. 

Meest gelezen

Liveblog winterweer: bussen weer op pad en avondspits op komst

Redactie Streekomroep | 5 jan 2026 16:46

Lees ook

Van sneeuwvrij tot gewoon open: zo gaan scholen om met het winterweer

Besneeuwde wegen en sporen en code oranje maken het scholieren in onze streek allesbehalve makkelijk...

Logistieke problemen in de thuiszorg: ‘Dan maar een dagje in mijn duster’

Thuiszorgmedewerkers glibberen over de weg van cliënt naar cliënt. Normaliter crossen zij op de fiet...

Deze Ridderkerkers werden extra in het zonnetje gezet tijdens de nieuwjaarsbijeenkomst

Jean-Paul Haye en de vrijwilligers van Tentweek Slikkerveer hebben de Vrijwilligersprijzen Ridderker...

Let op: oude kerstboom inleveren verplaatst!

Wie zijn oude kerstboom nog kwijt wil en mee wil doen aan een speciale actie van de gemeente Dordrec...

Teruglezen: veel sneeuwpret én ov-problemen op witte woensdag

Er trok woensdag een flink pak sneeuw over de streek. Het KNMI waarschuwt voor gladheid en Rijkswate...

Drukte in het ziekenhuis door winterweer: ‘Dagelijks twintig à dertig extra breuken’

Flink aanpoten in het Albert Schweitzer ziekenhuis deze week. Door de sneeuw en gladheid gaan flink ...