Dordrecht, Netherlands

Dordrecht klaar voor kermis

De opbouw is in volle gang en zaterdag is het dan zover: om 13.00 opent burgemeester Kolff de Zomerkermis. Dordtenaren lijken toch het meeste uit te kijken naar de snoepkramen.
Alka Goos | 14 juni 2018 12:00 | Aangepast op 14 juni 2018 12:00
Er kwamen veel reacties binnen op de RTV Dordrecht Facebook. Hoewel sommige mensen naar de ANWB zijn gelopen voor oordoppen en andere stug zeggen gewoon niet te gaan, zijn er genoeg mensen die er zin in lijken te hebben. Vooral snoepen is erg populair. "Een week lang suikerspinnen."

Ook het muntjes schuiven, het spookhuis, de booster en krachtmeter de boksbal werden genoemd. Of er zondag veel vaders rond lopen met kinderen is nog de vraag, want het blijkt dat niet iedereen het ziet zitten om op Vaderdag gezellig naar de kermis te gaan. 

Lees ook

Ernstige brand historisch pand: ‘Een minuut later en jullie huis was compleet weggeweest’

In een historisch pand aan de Korte Engelenburgerkade gaat het op oudjaarsavond flink mis. Terwijl d...

Winterweer houdt aan: eerste dagen sneeuw, daarna mogelijk -10 graden

Wie dacht dat de kerstvakantie geruisloos zou eindigen, komt bedrogen uit. IJskoude lucht uit het no...

Tientallen mensen beginnen 2026 met ijskoude nieuwjaarsduik

De jassen gaan uit, de erwtensoep staat klaar en het startschot gaat. Met vastberaden blik rennen 48...

Je bankrekening spekken? Hier kun jij je vuurwerkafval en kerstboom inleveren

Gelukkig nieuwjaar! 2026 is begonnen. Tijdens de jaarwisseling wordt altijd veel vuurwerk afgestoken...

Drukke jaarwisseling in het ziekenhuis: hersenschuddingen, brandwonden en baby’s

Het was goed druk op de Spoedeisende Hulp van het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht deze jaa...

Vuurzee verwoest bedrijfsbus in Stadspolders

Dordrecht blijft ook in 2026 niet van voertuigbranden verstoken. In de wijk Stadspolders ging donder...