Dordrecht, Netherlands

Dordrecht klaar voor kermis

De opbouw is in volle gang en zaterdag is het dan zover: om 13.00 opent burgemeester Kolff de Zomerkermis. Dordtenaren lijken toch het meeste uit te kijken naar de snoepkramen.
Alka Goos | 14 juni 2018 12:00 | Aangepast op 14 juni 2018 12:00
Er kwamen veel reacties binnen op de RTV Dordrecht Facebook. Hoewel sommige mensen naar de ANWB zijn gelopen voor oordoppen en andere stug zeggen gewoon niet te gaan, zijn er genoeg mensen die er zin in lijken te hebben. Vooral snoepen is erg populair. "Een week lang suikerspinnen."

Ook het muntjes schuiven, het spookhuis, de booster en krachtmeter de boksbal werden genoemd. Of er zondag veel vaders rond lopen met kinderen is nog de vraag, want het blijkt dat niet iedereen het ziet zitten om op Vaderdag gezellig naar de kermis te gaan. 

Lees ook

Santa Run meer lopers dan ooit: ‘We moesten na 900 deelnemers de stop erop zetten’

Tijdens de Santa Run Dordrecht renden dit jaar maar liefst 900 kerstmannen mee: het grootste aantal ...

FC Dordrecht verliest laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar van FC Eindhoven

FC Dordrecht heeft de laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar met een verliespartij afgesloten. ...

Anne Larena (10) verloor haar zus aan kanker en trotseert nu de kou voor KiKa

De Dordtse Anne Larena Theunisse (10) draagt sinds afgelopen maandag een korte broek voor het goede ...

Lindsay en Terrence kochten huis in verdwijnend Moerdijk, gemeente weigert nu elk contact

De Papendrechtse Lindsay en Terrence die in oktober een huis kochten van de gemeente Moerdijk willen...

Ridderkerker wint 1 miljoen euro

Ridderkerk is een miljonair rijker. Eén van de inwoners won eerder deze week 1 miljoen euro belastin...

Traumaheli landt op N3 na ongeluk op Papendrechtsebrug

De N3 van Papendrecht naar Dordrecht is vrijdagochtend lange tijd dicht geweest na een ongeluk. Het ...