gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordrecht ontvangt derde ster Keurmerk Veilig Ondernemen

e5ef90cb81e8e563c3be224d397ca925

Dordrecht is weer een ster rijker. Woensdagochtend kreeg wethouder Maarten Burggraaf de 3e ster van het Keurmerk Veilig Ondernemen uitgereikt op het VVV Kantoor.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Het keurmerk staat voor een goede samenwerking tussen onder andere ondernemers, politie en brandweer en een veilige omgeving om in te ondernemen. In 2013 is een werkgroep opgericht die verantwoordelijk is voor de verbeteringen in de stad. Zo heeft zij de peukenpaal geïntroduceerd en is het dankzij hen dat er met een boot afval uit het water wordt gehaald.

"Je krijgt elke twee à drie jaar een ster", vertelt de wethouder. "Op de manier waarop dat nu gaat heb ik er alle vertrouwen in dat wij over zeven jaar uiteindelijk de gouden ster weten te behalen." Zo gaat volgens de wethouder de samenwerking tot alleen maar mooie dingen lijden.

Lees ook

opma

Esra Micha (53) is transman: ‘Ik heb jarenlang in mijn huis spiegels afgedekt’

Hij werd geboren als vrouw, maar ging acht jaar geleden verder als man. In gesprek met programmamaker Ad van den Herik is Esra Micha van den Ende (53) open over wat hem tot die keuze leidde. “Ik heb voor mijn gevoel altijd bij de jongens gehoord.”

businkscootmobieltewater

Man belandt met scootmobiel in water

Een man is dinsdagochtend met zijn scootmobiel in het water beland in Nieuw-Lekkerland. Dat gebeurde rond 11.15 uur aan de Albrechtstraat.

noordparkvernieling

Na vernielingen in park volgen surveillancerondes van handhaving en politie

De gemeente Zwijndrecht wil surveillancerondes gaan laten uitvoeren in beeldenpark Drechtoevers in het Noordpark. Dit nadat vorige week een van de bankjes in het park in brand werd gestoken. Ook verdween toen onderhoudsmateriaal uit een opslag in hetzelfde park.

studiodewitt

Een nieuwe Studio De Witt: presentator Ronald Roël te gast

Hoofdgast in Studio De Witt is zaterdag Ronald Roël. De radiomaker, die jarenlang de Zwijndrechtse politiek op de voet volgde, zet een punt achter zijn lokale radiocarrière. Als interviewer en presentator van ATOS Radio groeide hij uit tot een bekend gezicht van de lokale omroep.

voormalig politiebureau, google streetview

Dit politiebureau komt binnenkort op de veilingmarkt

Vijf voormalig politiebureaus in Nederland worden op 17 september openbaar geveild. Een van de locaties is het voormalig politiebureau aan de P.A. de Genestetstraat 60 in Dordrecht. In het gebouw is onder andere nog het cellencomplex aanwezig.

dag-van-de-bouw_tcm26-356290

Papendrechtsebrug opent bouwhekken voor open dag: 'Spannend!'

Altijd al een kijkje willen nemen bij het nieuwe bruggebouw van de Papendrechtsebrug? Deze zaterdag gaan de bouwhekken wagenwijd open voor het publiek. Dit is in het kader van de De Dag van de Bouw.