gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordrecht ontvangt derde ster Keurmerk Veilig Ondernemen

e5ef90cb81e8e563c3be224d397ca925

Dordrecht is weer een ster rijker. Woensdagochtend kreeg wethouder Maarten Burggraaf de 3e ster van het Keurmerk Veilig Ondernemen uitgereikt op het VVV Kantoor.

Dennis Koorevaar |  | Aangepast op
Het keurmerk staat voor een goede samenwerking tussen onder andere ondernemers, politie en brandweer en een veilige omgeving om in te ondernemen. In 2013 is een werkgroep opgericht die verantwoordelijk is voor de verbeteringen in de stad. Zo heeft zij de peukenpaal geïntroduceerd en is het dankzij hen dat er met een boot afval uit het water wordt gehaald.

"Je krijgt elke twee à drie jaar een ster", vertelt de wethouder. "Op de manier waarop dat nu gaat heb ik er alle vertrouwen in dat wij over zeven jaar uiteindelijk de gouden ster weten te behalen." Zo gaat volgens de wethouder de samenwerking tot alleen maar mooie dingen lijden.

Lees ook

Wantijpop 2026

Dit was Wantijpop 2026: van draaimolen tot polonaise

Zo'n 25.000 bezoekers hebben zaterdag genoten van een gemoedelijke editie van Wantijpop. Het jaarlijks terugkerende gratis festival hield het grotendeels droog en dat was meer dan waar van tevoren rekening mee werd gehouden.

PSX_20260608_112752

Schoonmakers onwel in bedrijfspand, gebouw tijdelijk afgesloten

Medewerkers van een schoonmaakbedrijf zijn tijdens een klus in Alblasserdam maandag onwel geworden. Volgens een woordvoerder van de veiligheidsregio werden zij duizelig, waarna ze snel naar buiten zijn gegaan en de hulpdiensten hebben gealarmeerd.

fotoazcmol

Kritiek vanuit buurgemeente en ‘grote zorgen’ in dit dorp om beoogde azc-plekken

De zoektocht naar asielzoekerscentra (azc’s) in de gemeente Molenlanden gaat niet zonder slag of stoot. Nog vijf mogelijke locaties blijven over, maar ook die stuiten op verzet. “De draagkracht van ons relatief kleine dorp wordt onevenredig zwaar belast.”

PSX_20260608_092409

Kinderfiets gevonden langs de waterkant, duikers doorzoeken sloot

Duikers hebben maandagochtend een sloot in Sliedrecht doorzocht. Aan de waterkant was namelijk een kinderfiets gevonden.

09e698db-b810-304c-880f-cc08a6b03779

Stille tocht voor Kalilu (21) die om het leven kwam bij steekpartij

In Zwijndrecht wordt maandagavond een stille tocht gehouden voor de 21-jarige Kalilu die vorige week werd doodgestoken in een woning aan de Nijhoffstraat in Zwijndrecht. De herdenking start om 20.00 uur bij de woning waar het slachtoffer om het leven kwam.

PSX_20260607_032650 (1)

Auto in lichterlaaie, tweede voertuigbrand in onze streek dit weekend

Aan de Parkweg in Papendrecht is in de nacht van zaterdag op zondag rond 01:30 uur een auto in brand gevlogen. Op foto's is te zien dat de voorkant in brand stond.