Dordrecht, Netherlands

Dordrecht opent website voor hulp bij basisvaardigheden

Dordtenaren die niet goed Nederlands spreken, willen leren hoe de computer werkt of hulp nodig hebben bij andere basisvaardigheden zoals het invullen van belastingpapieren, kunnen vanaf nu terecht bij Dordrecht Informatiepunt. Op die website vind je cursussen om die vaardigheden te verbeteren.
Corrado Francke | 8 september 2020 16:27 | Aangepast op 8 september 2020 16:27
“Het is meer een toegangspoort tot andere organisaties”, vertelt Ankie Kesseler van bibliotheek AanZet. “We merkten dat er zoveel verschillende sites zijn, nu komt dat allemaal samen. Vraaggericht kunnen mensen dan bij de organisatie komen.”

De website heet het ‘Dordrecht Informatiepunt’ en werd dinsdag in de stadsbibliotheek gelanceerd. Hij is gemaakt vanuit de vraag van mensen en niet vanuit het aanbod van de organisaties die hulp bieden. Daardoor moet het voor mensen extra makkelijk zijn om de website te bedienen.

Het is de bedoeling dat de website op een eenvoudige manier antwoord geeft op een overzicht van het cursusaanbod voor basisvaardigheden in Dordrecht laat zien.

Meest gelezen

Papendrechtsebrug (N3) gaat volgend jaar negen maanden lang dicht

Corrado Francke | Jonathan Sekeris | 26 mei 2025 15:52

Lees ook

Marten de Roon heel even in Nederland voor opening trapveldje, maar: 'Ik blijf lekker in Italië'

Een trapveldje openen in zijn oude woonplaats Hendrik-Ido-Ambacht op een plek waar hijzelf als kind ...

Deze week in Op Pad Met Ad: nieuwe Dordtse burgemeester neemt afscheid in Laren

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad reist presentator Ad van den Herik af naar Laren. Hij is...

Dit nieuwe superjacht ging via onze streek van Rotterdam naar Schiedam

Het was hier en daar een beetje pielen, maar het is gelukt. Een megajacht dat is gebouwd op een sche...

Liam Bossin definitief van FC Dordrecht naar Feyenoord

Liam Bossin verruilt FC Dordrecht voor Feyenoord. De Belgisch-Ierse goalie werd sinds januari al ver...

Bijna één miljoen euro voor klaslokalen in slooppand: 'Geen structurele oplossing'

De gemeente Sliedrecht trekt 900.000 euro uit voor een grondige verbouwing van de voormalige Groen v...

Roeiend de dag én nacht door: deze Dordtenaren leggen 210 kilometer af in minder dan 24 uur

Meer dan 200 kilometer roeien, in minder dan 24 uur. De roeiers van de Koninklijke Dordrechtsche Roe...