Dordrecht, Netherlands

Dordrecht overspoeld door Pokemons

Pokemon Go is ook populair in Dordrecht. Door het nieuwe spel zie je overal jongeren met hun smartphone lopen op zoek naar de Pokemons.
Alka Goos | 12 juli 2016 17:30 | Aangepast op 12 juli 2016 17:30
Het doel is om de beestjes te vangen, trainen en om benodigdheden te verzamelen om de eerste twee te kunnen doen. Ondanks dat het spel nog niet verkrijgbaar is in de Nederlandse appstores is het razend populair.

Naast het feit dat het mensen naar buiten trekt, zorgt het ook voor voldoende beweging. Om genoeg Pokemons te verzamelen moet je namelijk wel flinke stukken door de stad lopen.

Lees ook

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...

Dordtse Decemberdagen ‘zeer succesvol’ volgens organisatie, dit is waarom

Trots overheerst bij de organisatie van de Dordtse Decemberdagen. Het evenement is naar eigen zeggen...

Sporthal uit voorzorg dicht: sneeuw en regen maken dak erg zwaar

De Sophiahal in Hendrik-Ido-Ambacht is uit voorzorg gesloten. Het dak van de hal wordt door de (smel...

Man filmt onder jurk van winkelende vrouw, maar staat zelf óók op camera

Winkelen in een zaak in de Dordtse Merwedestraat loopt voor een 33-jarige bewoonster van die stad ve...

Veel rook bij Fokker Aerospace door brand in afzuiginstallatie

In een hal bij Fokker Aerospace aan de Anthony Fokkerweg in Papendrecht heeft donderdagavond brand g...

Tweede winterse versterking FC Dordrecht is 23-jarige verdediger

Björn Hardley is de eerste nieuweling voor FC Dordrecht sinds de jaarwisseling. De 23-jarige verdedi...