Dordrecht, Netherlands

Dordrecht Pride krijgt nieuwe locatie als onderdeel van Dordtse Feesten

De Dordrecht Pride vindt dit jaar niet plaats op het Beverwijcksplein, maar in het Wantijpark. De Pride wordt daarmee onderdeel van de vorige week aangekondigde Dordtse Feesten. De Dordrecht Pride wordt gevierd op zaterdag 4 september.
Vivian Rutte | 23 februari 2021 10:26 | Aangepast op 23 februari 2021 10:26
De Dordtse Feesten zijn de komende zomer een coronaproof alternatief voor diverse festivals en culturele evenementen in Dordrecht. Hiervoor zijn twee locaties aangewezen; het Energieplein en het Wantijpark. De op dat moment geldende coronamaatregelen zijn leidend voor wat er tijdens de Dordtse Feesten mogelijk zal zijn.

Hieronder valt dus ook De Dordrecht Pride, die normaal gesproken plaatsvindt op het Beverwijcksplein, maar nu verhuist naar het Wantijpark. Op die manier wordt het winkelend publiek gescheiden van evenementenbezoekers. Ook zijn beide locaties goed af te sluiten zodat bezoekers gedoseerd kunnen worden.

Voorzitter van Dordrecht Pride, Lennart Lenskens, is blij met deze nieuwe ontwikkeling: “We maken Dordrecht Pride met ontzettend veel hardwerkende vrijwilligers. Het was dan ook een enorme teleurstelling dat de Pride vorig jaar niet kon doorgaan. Ook ons publiek heeft ons erg gemist, zo blijkt uit de vele berichten die we nog steeds binnenkrijgen. Wij willen er dit jaar dan ook alles aan doen om een kleurrijk en memorabel festival neer te zetten.”

Dordrecht Pride is nog op zoek naar vrijwilligers en sponsors. Geïnteresseerden kunnen zich aanmelden via info@dordrechtpride.nl.&t=1s

Lees ook

Initiatiefnemer estafetteprotest tegen azc stopt na geweld extreemrechts

Het werden er uiteindelijk geen tien, maar negen estafetteprotesten die Richard van der Elst organis...

Kuijt trots na comeback tegen Helmond Sport: ‘Op karakter geknokt en twee prachtige goals’

Na een moeizame eerste helft boog FC Dordrecht vrijdagavond een achterstand om in een 2-1 overwinnin...

FC Dordrecht knokt zich langs Helmond Sport na achterstand: 2-1 winst in ‘zes punten wedstrijd’

Een zogenoemde zes punten wedstrijd voor FC Dordrecht op de vrijdagavond. De Schapekoppen, achtste i...

Deze gemeente opent een tentoonstelling over vrouwenmoord: ‘Femicide overkomt veel vrouwen‘

De gemeente Papendrecht presenteert vrijdag de expositie ‘Femicide – de stilte doorbroken’ in het g...

Steekpartij bij schoolmusical: vader verdacht van dubbele poging doodslag

De steekpartij tijdens een schoolmusical in Alblasserdam, vlak voor de zomervakantie, had te maken m...

Op Pad Met Ad: in gesprek met oliebollenbakker Monique van Griensven

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik in gesprek met oliebol...