Dordrecht, Netherlands

Dordrecht te zien op RTL

De bedrijventerreinen langs de Dordtse Kil zijn komende zondag te zien op RTL7. In een televisieprogramma over duurzaamheid.
Peter Tromp | 22 november 2016 15:41 | Aangepast op 22 november 2016 15:41
Wethouder Jasper Mos laat zondag zien hoe Dordrecht denkt in 2050 energieneutraal te zijn. Verteld wordt hoe er door zonnepanelen en windmolens op het nieuwe Dordtse Kil 4 meer energie opgewekt moet worden dan er wordt verbruikt. Ook worden bedrijven daar niet meer op het gasnet aangesloten, worden asfalt en bouwgrond hergebruikt en komt er een “slim” gemaal.

Het televisieprogramma Doe maar duurzaam is zondag 27 november om 12.30 uur te zien op RTL7. De herhaling is op zaterdag 3 december om 13.30 uur.

Lees ook

Deze gemeente krijgt een nieuwe opvanglocatie voor Oekraïense vluchtelingen

Hardinxveld-Giessendam krijgt een derde opvanglocatie voor Oekraïense vluchtelingen. De gemeenteraad...

Nieuw kanaal moet Kinderdijk droge voeten bezorgen

De Alblasserwaard krijgt een nieuw kanaal. Het nieuwe kanaal tussen Hardinxveld-Giessendam en Giesse...

Meerdere auto's uitgebrand in Sliedrecht

In Sliedrecht zijn in de nacht van zondag op maandag twee auto’s uitgebrand. Dat gebeurde aan de Kar...

Twee Papendrechters vast na steekpartij waarbij 18-jarige gewond raakte

De politie heeft zondag twee 20-jarige mannen uit Papendrecht aangehouden voor een steekpartij in de...

Juf Henny gaat na bijna vijftig jaar gaat met pensioen: ‘Die kleuters ga ik het meest missen’

Kleuterjuf Henny Dullens (65) houdt het na 47 jaar voor gezien: waar ze ooit in 1979 op kleuterschoo...

Aftrap Dordtse Decemberdagen: Sing Along, lichtjesroute en 'vooral veel gezelligheid'

Een rondje op het ijs, een romantische wandeling langs de verlichte Lange IJzeren Brug, of een kijkj...