Dordrecht, Netherlands

Dordrecht terug in eredivisie basketbal

Het Dordtse basketbalteam Dutch Windmills komt in het nieuwe seizoen uit in de Dutch Basketball League, de eredivisie van het Nederlandse basketbal.
Gert van der Steen | 3 mei 2018 11:07 | Aangepast op 3 mei 2018 11:07
Vorig jaar bestond die nog uit negen clubs, dit seizoen is Dutch Windmills de tiende deelnemer. Het bestuur van de DBL zegt in een verklaring blij te zijn met hun aanmelding. Het past goed in het streven naar uitbreiding van de League.

Ton Sels nam in 2016 het initiatief om weer een profteam in Dordrecht te formeren. Op 12 september vorig jaar werd de ploeg officiëel gepresenteerd. Er wordt intensief samengewerkt met basketbalclub Rowic. Frisol/Rowic was de laatste Dordtse club die in de jaren 70 en 80 in de eredivisie speelde.

Lees ook

Alles voor ijs in de binnenstad: duiker in het water voor schaatsbaan

Nog drie weken wachten en dan viert de goedheiligman zijn verjaardag. Toeval of niet, tijdens het ho...

Steeds meer boa’s met bodycams, al is niet iedere gemeente voorstander

Steeds meer handhavers in onze regio krijgen bodycams. Ridderkerk is het meest recente voorbeeld waa...

Vakbonden leggen nieuw cao-voorstel Chemours naast zich neer

Vakbonden CNV en FNV hebben het cao-voorstel van Chemours afgewezen. Het chemiebedrijf stelde komend...

Duikers rukken uit om meeuw uit benarde situatie te redden

Het redden van een verstrikt geraakte meeuw in Dordrecht heeft afgelopen weekend veel voeten in de a...

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Bij een aanrijding op de N3 is maandagochtend iemand gewond geraakt. Twee auto’s en een busje hielde...

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Het was nog even spannend, maar na de nodige hindernissen is Sinterklaas toch echt veilig aangekomen...