In de gemeente Dordrecht hebben zo'n 91% van de woningen toegang tot glasvezel. In vergelijking met de rest van Nederland, waar 38% op het glasvezel is aangesloten, loopt Dordt en omgeving dus erg voor.
Redactie Streekomroep | 1 september 2026 23:26
Rijnmond | 7 september 2026 16:15
Redactie Streekomroep | 28 augustus 2026 11:09
De politie heeft vorige week een 20-jarige Ridderkerker en een 46-jarige vrouw uit Zwijndrecht aangehouden na een drugsdeal. Het gaat om de vermoedelijke koper en verkoper van lachgas.
We kennen Nederland als een nat land, maar deze zomer is dat wel anders. We hebben een zeer droge juli-maand achter de rug en ook in augustus is het erg droog. Op diverse plekken in ons land worden maatregelen genomen, zoals onttrekkingsverboden, de inzet van noodpompen en aanpassingen van de sluizen. Maar wat betekent de droogte voor onze streek?
De weekmarkt in Giessenburg verkast tijdelijk naar een andere plek. Vanwege werkzaamheden aan de Dorpsstraat is de markt vanaf zaterdag 19 september aan de Peursumseweg te vinden, op het parkeerterrein bij Gezondheidscentrum Giessenburg.
Een vrouw is vrijdagochtend in het water terechtgekomen aan de Gemeenlandskade in Hendrik-Ido-Ambacht. Het slachtoffer is gereanimeerd en naar het ziekenhuis gebracht, meldt een woordvoerder van de politie.
Wie had gedacht dat modeltreinen nog zo populair zouden zijn? De sluiting van ‘Het Winkeltje’ in Dordrecht maakt veel los in de community. Veel mensen zijn teleurgesteld dat een bijzondere speciaalzaak verdwijnt. “Verschrikkelijk! Het was een soort bedevaartsoord voor mij.”
Het slachtoffer van de steekpartij in het asielzoekerscentrum in Dordrecht is een 25-jarige man. Hij is een bewoner van het azc. Ook de twee aangehouden verdachten zijn bewoners, laat de politie weten aan deze streekomroep.