In de gemeente Dordrecht hebben zo'n 91% van de woningen toegang tot glasvezel. In vergelijking met de rest van Nederland, waar 38% op het glasvezel is aangesloten, loopt Dordt en omgeving dus erg voor.
Redactie Streekomroep | 12 oktober 2026 14:37
Redactie Streekomroep | Rowan Havelaar | Jasper Kluten | 10 oktober 2026 13:00
Redactie Streekomroep | Rijnmond | 13 oktober 2026 08:26
Een opvallend ongeluk maandagochtend in Dordrecht. Daar reed een bestuurder de voortuin van schouwburg Kunstmin in. Ook reed hij een parkeerautomaat uit de grond.
Een 18-jarig meisje is vorig jaar door meerdere mannen verkracht op een parkeerplaats in Sliedrecht. Zes verdachten zijn opgepakt, het Openbaar Ministerie (OM) wil hen vervolgen voor opzetverkrachting waarbij er dwang is toegepast en geweld tegen haar is gebruikt.
Verschillende onderdelen van defensie oefenen dinsdagavond in Dordrecht. Dat doen ze op het terrein van het Spinel Veiligheidscentrum, waar normaal hulpdiensten brandoefeningen houden.
De rechtbank heeft een gedetineerde, die twee medewerkers van de gevangenis heeft mishandeld, tbs opgelegd. De geweldsdelicten gebeurde in PI Dordrecht. De man zit inmiddels al in een kliniek en gaat dus niet terug naar de cel.
Slagerij Gelderblom Sterrenburg heeft mogelijk de beste gehaktbal van Nederland in de winkel liggen. De slagerij is genomineerd voor de ‘Top 10 Lekkerste Bal Gehakt 2026’ door de Koninklijke Nederlandse Slagers (KNS). “Daar zijn we heel erg trots op”, zegt slager Jakob Simons.
Aan de Singel in Dordrecht zijn zaterdag leegstaande woningen gekraakt. Zes mensen die de panden in zijn gegaan, zijn door de politie aangehouden.