Dordrecht, Netherlands

Dordrecht weer een stukje veiliger

Dordrecht is weer een stukje veiliger. De stad is gedaald op de lijst van onveilige gemeenten in Nederland van plek 42 naar plek 48. Dat blijkt uit de AD Misdaadmeter.
Sofia Letova | 19 mei 2017 17:27 | Aangepast op 19 mei 2017 17:27
Er waren vorig jaar veel minder inbrekers en zakkenrollers actief in de stad, ook werden minder bedrijven overvallen. Wel waren er meer straatroven.


Het is alweer een tijdje geleden dat Dordrecht het goed deed op de misdaadmeter. "Het is wel eens slechter geweest", zegt de Niels Dekker, verslaggever van AD De Dordtenaar. Twee jaar geleden stond Dordrecht in de ranglijst op plek 42 en jaren geleden zelfs op 26.

Meest gelezen

Man zoekt Pokémon in park, maar valt in de sloot

Corrado Francke | 12 nov 2025 20:03

Lees ook

Fiona helpt mee in deze supermarkt met vlees inpakken: ‘Niet moeilijk’

De Jumbo Foodmarkt in winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht heeft er in één klap zes nieuwe collega...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met fotograaf Louis Meulstee

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met de Dordtse fotograaf Lo...

Hij komt, hij komt: de lieve, goede Sint is er op deze locaties

Sinterklaas en zijn pieten hebben hun reis uit Spanje bijna achter de rug en komen zaterdag aan in d...

Bus strandt in Sliedrecht: ‘Rook, iedereen eruit!’

De passagiers uit bus 388 hadden hun vrijdagochtend vast anders voorgesteld. Uit het niets wordt de ...

Problemen Jeugdwet Papendrecht ontdekt bij nog 14 gezinnen

Ook bij veertien andere gezinnen in Papendrecht is door de gemeente een te lage vergoeding uitgekeer...

CDA doet tóch mee aan verkiezingen Hardinxveld-Giessendam: 'Het kwartje viel precies de goede kant op'

Kiezers in Hardinxveld-Giessendam krijgen toch iets meer keuze dan gedacht: partij CDA staat onverwa...