Dordrecht, Netherlands

Dordrecht weer een stukje veiliger

Dordrecht is weer een stukje veiliger. De stad is gedaald op de lijst van onveilige gemeenten in Nederland van plek 42 naar plek 48. Dat blijkt uit de AD Misdaadmeter.
Sofia Letova | 19 mei 2017 17:27 | Aangepast op 19 mei 2017 17:27
Er waren vorig jaar veel minder inbrekers en zakkenrollers actief in de stad, ook werden minder bedrijven overvallen. Wel waren er meer straatroven.


Het is alweer een tijdje geleden dat Dordrecht het goed deed op de misdaadmeter. "Het is wel eens slechter geweest", zegt de Niels Dekker, verslaggever van AD De Dordtenaar. Twee jaar geleden stond Dordrecht in de ranglijst op plek 42 en jaren geleden zelfs op 26.

Meest gelezen

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 19 jan 2026 17:00

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Lees ook

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Riet Duykers

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Handjes tekort in transportsector, bedrijven slaan handen ineen: 'Echt hard nodig'

Waar zijn de vrachtwagenchauffeurs van de toekomst? Het is al jaren een probleem voor bedrijven in d...

Grote Kerk toont interactief kunstwerk over de Dordtse Synode

Je kunt er niet omheen als je de Grote Kerk in Dordrecht binnenstapt: zo’n dertig felblauwe mosselen...

Mogelijk alleen asielopvang op een schip in dit dorp

Asielzoekers die opgevangen worden in de gemeente Hendrik-Ido-Ambacht, zullen waarschijnlijk alleen ...

Hevige regenval enorme uitdaging: ‘Met alleen groter riool red je het niet'

Hoe bereid je je voor op hevige regenval? Volgens de Onderzoeksraad voor Veiligheid zijn er verschil...

Provinciale druk dwingt Dordrecht tot versnelling huisvesting statushouders

De gemeente Dordrecht gaat de huisvesting van statushouders versneld aanpakken om een ingrijpende pr...