Dordrecht, Netherlands

Dordrecht weer een stukje veiliger

Dordrecht is weer een stukje veiliger. De stad is gedaald op de lijst van onveilige gemeenten in Nederland van plek 42 naar plek 48. Dat blijkt uit de AD Misdaadmeter.
Sofia Letova | 19 mei 2017 17:27 | Aangepast op 19 mei 2017 17:27
Er waren vorig jaar veel minder inbrekers en zakkenrollers actief in de stad, ook werden minder bedrijven overvallen. Wel waren er meer straatroven.


Het is alweer een tijdje geleden dat Dordrecht het goed deed op de misdaadmeter. "Het is wel eens slechter geweest", zegt de Niels Dekker, verslaggever van AD De Dordtenaar. Twee jaar geleden stond Dordrecht in de ranglijst op plek 42 en jaren geleden zelfs op 26.

Lees ook

Oud-international Dirk Kuijt wordt hoofdtrainer van FC Dordrecht

Kort na zijn vertrek bij het Belgische Beerschot heeft Dirk Kuijt een nieuwe werkgever gevonden. De ...

Steekpartij in gevangenis blijkt poging tot zelfdoding, hulpdiensten uitgerukt

Hulpdiensten zijn dinsdag rond het middaguur uitgerukt naar de gevangenis in Dordrecht vanwege een v...

Meer dan 175 buitenkunstwerken: binnenstad telt er vijftig, Crabbehof maar één

Hoe kan kunst in de buitenruimte de komende jaren beter verdeeld worden over Dordrecht? Met die vraa...

Overlast en rommel in en om Sophiapark, tientallen boetes uitgedeeld

Het mooie weer brengt niet alleen gezelligheid, maar ook overlast in en om het Ambachtse Sophiapark ...

Heb jij het RTV Dordrecht-magazine al gelezen?

Na televisie, radio, online en sociale media is de omroep nu ook actief 'op papier'. Sinds half mei ...

Jonge oplichters slaan toe: honderden mobieltjes gestolen met valse ID’s

Jonge fraudeurs uit Noord en Zuid-Holland hebben in Molenlanden op gewiekste wijze mobiele telefoons...