Dordrecht, Netherlands

Dordrecht wint Nationale Citymarketing Trofee 2018

Dordrecht heeft voor de tweede keer de prijs voor de beste Citymarketing gewonnen. De trofee is gisteren voor de negende keer uitgereikt tijdens het Nationaal Congres Citymarketing in Leeuwarden.
Jordy Nijenhuis | 5 juni 2018 11:20 | Aangepast op 5 juni 2018 11:20
In de categorie steden met meer dan 100.000 inwoners heeft Dordrecht, het afgelopen jaar, de meest opvallende resultaten geboekt. Daarnaast heeft de jury gekeken naar de grootste vooruitgang op het gebied van citymarketing. Met de prijs heeft Dordrecht de steden Den Haag, Tilburg en Leeuwarden achter zich gelaten.


Volgens het juryrapport heeft Dordrecht zich als relatief onbekende gemeente de afgelopen jaren sterk geprofileerd en is de stad resultaat gedreven, daarnaast is er gezorgd voor een eigen identiteit.

Lees ook

Dirigent Wilhelminakerk krijgt erespeld tijdens afscheidsconcert: ‘Totaal door verrast’

Als dirigent Ries van der Zouwen (70) afgelopen weekend voor het laatst zijn stokje neerlegt na een ...

Bezwaren, kosten en onzekerheid remmen woningbouw: meeste gemeenten halen eigen ambities niet

Lang niet alle colleges hebben de woningbouwplannen die zij hadden in de afgelopen coalitieperiode, ...

Wie wordt collega van Jessie? Ziekenhuis hoopt via speciale markt op nieuw zorgtalent

Met je gezicht op een campagneposter in een bushokje. Zo hangt Jessie Blom, assistent in de operatie...

Werkzaamheden aan spoorbrug zeven weken eerder klaar

De herstelwerkzaamheden aan de HSL-brug over het Hollandsch Diep zijn afgerond. Sinds november werd ...

Gemeenten gaan 'onzichtbare' daklozen tellen: 'Beter zicht nodig op groeiend probleem'

De negen gemeenten in deze streek gaan dit jaar meedoen aan een grote telling van dak- en thuislozen...

Vrouw die trucker (38) doodreed was afgeleid door exceptioneel transport

Tranen vloeien rijkelijk in de rechtszaal dinsdagochtend. Daar eist het Openbaar Ministerie (OM) een...