Dordrecht, Netherlands

Dordrechts Philharmonisch Orkest geeft laatste concert in tuin Grote Kerk

Het Dordrechts Philharmonisch Orkest heeft zondagmiddag haar laatste concert gegeven van dit seizoen in de tuin van de Grote Kerk.
Fokko van der Straaten | 2 juli 2017 16:22 | Aangepast op 2 juli 2017 16:22
Traditiegetrouw gebeurde dit altijd in de tuin van het Dordrechts Museum maar vanwege een dubbele boeking daar moest de `Phil` uitwijken en men kon terecht in de tuin van de Grote Kerk.

Zowel het Grootorkest als PhilYoung speelden diverse nummers en de weergoden waren het orkest goed gezind want het bleef droog en af en toe kwam zelfs de zon even tevoorschijn.

Meest gelezen

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Drie minderjarigen gevonden na vermissing, één van hen uit Hardinxveld-Giessendam

Omroep Brabant | Redactie Streek 56 | 27 feb 2026 09:13

Lees ook

Nieuwe ligplaatsvoorzieningen voor binnenvaart in gebruik: scheepvaart belangrijk voor de streek

Op verschillende plekken langs het drierivierenpunt zijn nieuw ligplaatsvoorzieningen voor de binnen...

Geld voor beveiliging azc buren mag ook aan buurtfeestje besteed worden

De gemeente Dordrecht geeft buren van het nieuwe azc in De Wieldrechtse Zeedijk 77.500 euro om te in...

Verbouwing van dit pand kan beginnen: raad stemt in met miljoenenbedrag

De voorbereidingen voor een grondige verbouwing van een bedrijfspand aan de Havenstraat in Ridderker...

Eieren en gebonk tegen ramen asielopvang Papendrecht: 'De meiden schrokken zich dood'

Onbekenden hebben deze week eieren tegen de ramen van de asielopvang voor minderjarigen in Papendrec...

Abdalla valt in slaap en rijdt voetganger dood, rechter geeft hem celstraf

Dordtenaar Abdalla S. is veroordeeld tot één jaar cel en een rijontzegging van drie jaar. De 36-jari...

Drie minderjarigen gevonden na vermissing, één van hen uit Hardinxveld-Giessendam

De politie is sinds donderdagavond met spoed op zoek geweest naar een minderjarige jongen en twee mi...