Dordrecht, Netherlands

Dordrechts Philharmonisch Orkest geeft laatste concert in tuin Grote Kerk

Het Dordrechts Philharmonisch Orkest heeft zondagmiddag haar laatste concert gegeven van dit seizoen in de tuin van de Grote Kerk.
Fokko van der Straaten | 2 juli 2017 16:22 | Aangepast op 2 juli 2017 16:22
Traditiegetrouw gebeurde dit altijd in de tuin van het Dordrechts Museum maar vanwege een dubbele boeking daar moest de `Phil` uitwijken en men kon terecht in de tuin van de Grote Kerk.

Zowel het Grootorkest als PhilYoung speelden diverse nummers en de weergoden waren het orkest goed gezind want het bleef droog en af en toe kwam zelfs de zon even tevoorschijn.

Lees ook

Dordtse schaatsbaan wordt afgebroken, maar 'absoluut voor herhaling vatbaar'

Het Dordtse schaatsseizoen is ten einde. Donderdagmiddag werd de Dordtse ijsbaan op de Spuiboulevard...

Op Pad Met Ad op TV Dordrecht: terugkerende pareltjes van vorig jaar

In januari worden op TV Dordrecht zeven van de leukste en interessantste afleveringen uit het najaar...

Ski-puristen in hun nopjes op besneeuwde Dordtse heuvels: ‘Dit is uniek hoor’

Het is deze week, nog meer dan anders, een komen en gaan van fanatieke skiërs en snowboarders bij sk...

Brug over de Noord (N915) blijft dit weekend toch open

De Brug over de Noord (N915) tussen Alblasserdam en Hendrik-Ido-Ambacht blijft tussen 9 en 12 januar...

Vrijspraak voor rellende mannen tijdens jaarwisseling: onvoldoende bewijs

De rechtbank heeft woensdag zeven verdachten van rellen met oud en nieuw in 's-Gravendeel vrijgespro...

Lees terug: meer dan 700 kerstbomen ingeleverd en ook vrijdag winterdienstregeling NS

Heb je vrijdag de trein nodig? Die van de NS rijden dan wederom een winterdienstregeling. En in Slie...