gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordste ambulances voeren geen actie

bf9c758122df06e4de5915cb1e2fdc8f

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid gaat geen actie voeren voor een beter cao. Medewerkers van deze dienst zien geen reden om het werk neer te leggen.

Lois Haanskorf |  | Aangepast op
Diverse ambulancediensten in het land hielden maandag stiptheidsacties, omdat er te weinig personeel is en een te hoge werkdruk. Volgens de woordvoerder van Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid speelt dit probleem in deze regio minder dan in de rest van het land.


Bovendien bevinden zich onder het ambulancepersoneel relatief weinig FNV-leden en veel meer CNV-leden, die kunnen zich wél vinden in het nieuwe ambulance-cao. Voor hen is er geen reden meer om te staken.


Om acties te kunnen organiseren moet een vakbond een akkoord sturen naar de directie van de ambulancedienst. Die heeft de ambulancedienst niet ontvangen.


Aan de stiptheidsacties deden zes regio’s in het land mee, waaronder Ambulancedienst Rotterdam-Rijnmond. Die sluit een staking in de toekomst niet uit als de cao niet verandert.

Lees ook

IMG_3057

Teleurgestelde reacties na nieuws over sluiting treinenwinkel: ‘Iconische zaak voor elke Dordtenaar’

Wie had gedacht dat modeltreinen nog zo populair zouden zijn? De sluiting van ‘Het Winkeltje’ in Dordrecht maakt veel los in de community. Veel mensen zijn teleurgesteld dat een bijzondere speciaalzaak verdwijnt. “Verschrikkelijk! Het was een soort bedevaartsoord voor mij.”

BootWantij

Gemeente wil waterboa’s meer bevoegdheden geven na zomer vol snelheidsovertredingen

Dordtse handhavers controleren deze dagen extra op het water. Dankzij hogere temperaturen is er op de Wantij in Dordrecht meer recreatievaart. Het gevolg: meer overlast. Een nadeel: ondanks extra controle mogen handhavers slechts beperkt beboeten op snelheidsovertredingen.

brand in vrachtwagen

Vlammen uit dashboard van vrachtwagen

Lichte paniek in de cabine van een vrachtwagen: dinsdagavond komen er plots vlammen uit het dashboard van een vrachtwagen op de Merwedestraat in Dordrecht. De brandweer is er snel bij.

parkmerwesteinarchief

Ook botulisme in Park Merwestein vastgesteld

Bij een eend in Park Merwestein in Dordrecht is botulisme vastgesteld. De gemeente vraagt bezoekers van het park daarom om niet te zwemmen of spelen in het water, honden niet in het water te laten zwemmen en geen eenden of andere watervogels te voeren of aan te raken.

parkerencontantloos

Parkeren bij ziekenhuis kan niet meer contant worden betaald

Wie regelmatig met de auto naar het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht gaat, moet er rekening mee houden dat er binnenkort niet meer contant kan worden betaald voor het parkeren. De eigenaar van het parkeerterrein, de gemeente Dordrecht, heeft dit besloten.

foto artikel kermis

Van tickets verkopen tot attracties bedienen, zo ziet een dag van kermisexploitant Bjorn eruit

Mensen een vrolijke dag bezorgen. Dat is hetgeen wat Bjorn het liefst met zijn werk doet. Als kermisexploitant komt hij, met zijn attractie ‘de rups’, op allerlei verschillende plekken in Nederland. Megan leert snel dat niet alle taken even makkelijk zijn, maar gelukkig neemt Bjorn haar helemaal mee.