gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordste ambulances voeren geen actie

bf9c758122df06e4de5915cb1e2fdc8f

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid gaat geen actie voeren voor een beter cao. Medewerkers van deze dienst zien geen reden om het werk neer te leggen.

Lois Haanskorf |  | Aangepast op
Diverse ambulancediensten in het land hielden maandag stiptheidsacties, omdat er te weinig personeel is en een te hoge werkdruk. Volgens de woordvoerder van Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid speelt dit probleem in deze regio minder dan in de rest van het land.


Bovendien bevinden zich onder het ambulancepersoneel relatief weinig FNV-leden en veel meer CNV-leden, die kunnen zich wél vinden in het nieuwe ambulance-cao. Voor hen is er geen reden meer om te staken.


Om acties te kunnen organiseren moet een vakbond een akkoord sturen naar de directie van de ambulancedienst. Die heeft de ambulancedienst niet ontvangen.


Aan de stiptheidsacties deden zes regio’s in het land mee, waaronder Ambulancedienst Rotterdam-Rijnmond. Die sluit een staking in de toekomst niet uit als de cao niet verandert.

Lees ook

webfotooooo

Stroomstoring zorgt voor dag vol vertraging: 'Spannend of we onze vlucht nog halen'

Reizigers tussen Dordrecht en Rotterdam kwamen deze maandag voor een nare verrassing te staan. Door een stroomstoring is er de hele dag geen treinverkeer mogelijk op dit traject. Dat leidt voor sommige reizigers tot problemen. "Het is heel spannend of we überhaupt onze vlucht nog wel gaan halen."

h90foto

Defensie-helikopter maakt spectaculaire duik vlak boven rivier, dit is waarom

Het is geen alledaags gezicht: een helikopter die boven het Drierivierenpunt een duik richting het water inzet. De actie wordt vastgelegd vanuit Dordrecht en online verschijnen de nodige filmpjes, maar wat zien we nu eigenlijk?

foto de brug 3 juli

Met lampen, slagbomen en een miniatuurbrugklep wordt hier de nieuwe bediening van de Papendrechtsebrug al getest

De technische installatie van de Papendrechtsebrug wordt in een bedrijfspand in Alblasserdam al volop getest. Op deze manier kunnen eventuele storingen en andere problemen van tevoren al worden opgelost, om zo de kans op problemen in de praktijk te verkleinen.

dji_fly_20260318_094658_688_1773823691995_photo_optimized

Molenlanden presenteert coalitieakkoord, nadruk op samenwerking met gemeenschap

Doe mee!, SGP en ChristenUnie hebben in Molenlanden het coalitieakkoord gepresenteerd. Tijdens die presentatie zijn de fractievoorzitters bevraagd over de totstandkoming van het akkoord en de ambities. Ook zijn de kandidaat-wethouders voorgesteld.

yv202662293A08770

Eerste training FC Dordrecht op de dag van afscheid Kuijt: ‘Via de voordeur naar buiten’

Op de dag dat FC Dordrecht weer terug op het trainingsveld was, nam hoofdtrainer Dirk Kuijt afscheid aan de Krommedijk. De deal is namelijk rond: Kuijt gaat als assistent-trainer bij zijn oude club Fenerbahçe aan de slag. “Dat is dan ook de voetballerij, dan moet je weer doorschakelen.”

foto nanning en kunst 1

Zo zag je de Dordtse burgemeester nog nooit: 'Heel bijzonder'

Een portret maken van burgemeester Nanning Mol. Die unieke opdracht hadden vijf leden van het jubilerende Studio 76. De werken zijn onthuld in het Dordrechts museum in aanwezigheid van de burgemeester van Dordrecht zelf. En uiteindelijk nam hij er eentje mee naar huis.