gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordste ambulances voeren geen actie

bf9c758122df06e4de5915cb1e2fdc8f

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid gaat geen actie voeren voor een beter cao. Medewerkers van deze dienst zien geen reden om het werk neer te leggen.

Lois Haanskorf |  | Aangepast op
Diverse ambulancediensten in het land hielden maandag stiptheidsacties, omdat er te weinig personeel is en een te hoge werkdruk. Volgens de woordvoerder van Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid speelt dit probleem in deze regio minder dan in de rest van het land.


Bovendien bevinden zich onder het ambulancepersoneel relatief weinig FNV-leden en veel meer CNV-leden, die kunnen zich wél vinden in het nieuwe ambulance-cao. Voor hen is er geen reden meer om te staken.


Om acties te kunnen organiseren moet een vakbond een akkoord sturen naar de directie van de ambulancedienst. Die heeft de ambulancedienst niet ontvangen.


Aan de stiptheidsacties deden zes regio’s in het land mee, waaronder Ambulancedienst Rotterdam-Rijnmond. Die sluit een staking in de toekomst niet uit als de cao niet verandert.

Lees ook

geentreinen

De hele dag geen treinen tussen Dordrecht en Rotterdam door stroomstoring

Treinreizigers tussen Dordrecht en Rotterdam moeten maandag op zoek naar alternatief vervoer. Vanwege een stroomstoring rijden er de hele dag geen treinen tussen Dordrecht en Rotterdam.

dji_fly_20260318_094658_688_1773823691995_photo_optimized

Molenlanden presenteert coalitieakkoord, nadruk op samenwerking met gemeenschap

Doe mee!, SGP en ChristenUnie hebben in Molenlanden het coalitieakkoord gepresenteerd. Tijdens die presentatie zijn de fractievoorzitters bevraagd over de totstandkoming van het akkoord en de ambities. Ook zijn de kandidaat-wethouders voorgesteld.

THUMB WEBSITE 2

Cultuurcentrum kent complete metamorfose: ‘Ruimte voor honderd bezoekers extra’

Cultuurcentrum Cascade in Hendrik-Ido-Ambacht is na een jaar gesloten te zijn geweest weer open. Door een grootschalige verbouwing en vernieuwing van het pand moest het samen met de bibliotheek een jaar lang wijken naar een tijdelijk onderkomen. De eerste twee verdiepingen hebben een behoorlijke metamorfose ondergaan.

busink

Man met onbegrepen gedrag uit flat gehaald: ‘Vaker een punt van aandacht’

De politie heeft donderdagmiddag een man uit een flatwoning aan de Dordtse Blaauwweg gehaald. Hij is niet aangehouden, maar overgedragen aan de crisisdienst. Agenten hebben daarbij geholpen: nadat zijn deur is ingeramd, is de man in een vacuümmatras meegenomen.

hitte zwemmen haven

Zo doorstaan inwoners de hitte: een duik, genoeg water en schaduw

Met 35 graden is het hoogtepunt van de temperatuur op woensdag bereikt. Code oranje begon eerder dan aangekondigd en wie deze dagen verkoeling zoekt, kan onder meer in de Grote Kerk van Dordrecht terecht. Maar ook op andere manieren houden streekgenoten het koel.

voormalig politiebureau, google streetview

Dit politiebureau komt binnenkort op de veilingmarkt

Vijf voormalig politiebureaus in Nederland worden op 17 september openbaar geveild. Een van de locaties is het voormalig politiebureau aan de P.A. de Genestetstraat 60 in Dordrecht. In het gebouw is onder andere nog het cellencomplex aanwezig.