gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordste ambulances voeren geen actie

bf9c758122df06e4de5915cb1e2fdc8f

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid gaat geen actie voeren voor een beter cao. Medewerkers van deze dienst zien geen reden om het werk neer te leggen.

Lois Haanskorf |  | Aangepast op
Diverse ambulancediensten in het land hielden maandag stiptheidsacties, omdat er te weinig personeel is en een te hoge werkdruk. Volgens de woordvoerder van Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid speelt dit probleem in deze regio minder dan in de rest van het land.


Bovendien bevinden zich onder het ambulancepersoneel relatief weinig FNV-leden en veel meer CNV-leden, die kunnen zich wél vinden in het nieuwe ambulance-cao. Voor hen is er geen reden meer om te staken.


Om acties te kunnen organiseren moet een vakbond een akkoord sturen naar de directie van de ambulancedienst. Die heeft de ambulancedienst niet ontvangen.


Aan de stiptheidsacties deden zes regio’s in het land mee, waaronder Ambulancedienst Rotterdam-Rijnmond. Die sluit een staking in de toekomst niet uit als de cao niet verandert.

Lees ook

deloodsachterhethuis2020

Negen meter hoge loods tegen tuin van Dordtenaar mag blijven staan

Een grote loods in Dordrecht, die bewoners van de Rijksstraatweg sinds de bouw ervan tot wanhoop drijft, mag blijven staan. Dat heeft de Raad van State besloten. Het hoger beroep van één van de bewoners is daarmee ongegrond verklaard.

Point Blur_Aug052026_153914

Harde klap op Hastingsweg, drie mensen naar het ziekenhuis

Drie mensen zijn woensdag gewond geraakt bij een aanrijding op de Hastingsweg in Dordrecht. De botsing gebeurde even na drieën.

image

Jongerenwerkers organiseren schildermiddag, meidenavonden en voetbaltoernooien voor Dordtse jeugd

Nog geen plannen deze zomer? In Dordrecht hoeven jongeren zich niet te vervelen. Onder de noemer 'Chille Zomervakantie 2026' hebben de jongerenwerkers van R-Newt Dordrecht deze vakantie een afwisselend programma voor jongeren in de stad georganiseerd. De activiteiten zijn bedoeld voor jongeren van ongeveer 12 tot 27 jaar en vinden plaats op verschillende locaties in Dordrecht.

oudebakkerij

Oude bakkerij in het centrum van Dordrecht transformeert naar vijf woningen: ‘Middenstand sterft langzaam uit’

Drie jaar nadat een projectontwikkelaar uit Gorinchem de voormalige bakkerij Dokman in het centrum van Dordrecht kocht, start eindelijk de transformatie naar vijf appartementen. Makelaar René van de Giessen noemt het logisch dat winkelpanden steeds vaker worden omgebouwd. “Lokale bakkers zijn niet meer van deze tijd”, zegt hij tegen Rijnmond.

Vrouwelijke wethouder AI gegenereerd

Hier meer vrouwelijke wethouders dan elders: vooral dit dorp springt eruit

Van de 34 wethouders in de negen gemeenten van onze streek, is 35 procent vrouw. Dat blijkt uit onderzoek van de NOS en mediapartner Rijnmond. Daarmee scoort onze streek hoger dan het landelijk gemiddelde. Sliedrecht valt het meeste op, met meer vrouwen dan mannen op een wethouderspost in het college.

fotobusinkrijksstraagautoopzijnkant

Auto belandt op kant na botsing tegen boom

Een auto is in de nacht van donderdag op vrijdag op zijn kant terechtgekomen op de Rijksstraatweg in Dordrecht. Dat gebeurde nadat de wagen tegen een boom is gebotst.