Dordrecht, Netherlands

Dordt bevordert voorlezen in eigen taal

In het kader van de Week van de Alfabetisering is er in de bibliotheek Crabbehof voorgelezen in de eigen taal. Er werd voorgelezen in onder meer het Turks en het Pools.
Leo Roubos | 6 september 2018 12:17 | Aangepast op 6 september 2018 12:17
Het was ook de start van de pilot Dordrecht Leest Voor, waarbij ouders worden gestimuleerd voor te lezen in de eigen moedertaal.

Samen met de bibliotheek AanZet en de Stichting Voorlezen wordt de collectie kinderboeken in andere talen uitgebreid. Ouders kunnen die boeken lenen via een speciale app van getbsky.com. Het is de bedoeling dat de collectie buitenlandse voorleesboeken in de komende tijd wordt uitgebreid.

Lees ook

'Ik verloor mijzelf volledig', maar nu zingt Serra (21) zich vrij van onzekerheid

De Dordtse singer-songwriter Serra Potters (21) heeft haar eerste solonummer uitgebracht, genaamd ‘W...

Kunst komt naar bewoners woonzorgcentrum: 'Altijd een rollator nodig, mooi dat het nu hier kan'

Voor bewoners van woon- en zorgcentrum De Merwelanden is er goed nieuws. In plaats van zelf naar het...

Donderdag tweede debat Dordrecht Kiest op TV Dordrecht

Wat hebben de VSP, ChristenUnie-SGP en D66 voor plannen met Dordrecht? Je ontdekt het in een nieuwe ...

Hulp bij isoleren: na faillissement kan het weer in deze gemeenten

Wie hulp nodig heeft bij het isoleren van zijn of haar woning, kan vanaf maart weer terecht bij zes ...

Azc-demonstranten voelen zich tegengewerkt, burgemeester spreekt dat tegen: ‘Het moest gebeuren’

De actievoerders die dinsdagavond protesteerden tegen asielopvang in de gemeente Molenlanden voelen ...

Illegale sekswerkers aangetroffen, ook drugs en een wapen gevonden

Handhavers hebben vorige week in onze streek meerdere illegale sekswerkers betrapt. In Sliedrecht zi...