Dordrecht, Netherlands

Dordt geen Evenementenstad

Dordrecht is geen Evenementenstad van het jaar geworden. De prijs voor steden boven de 100.000 inwoners gaat naar Rotterdam.
Peter Tromp | 10 oktober 2016 15:56 | Aangepast op 10 oktober 2016 15:56
De prijs is vanmiddag uitgereikt. Evenementenstad voor steden met minder dan 100.000 inwoners is Heerlen geworden. De prijs voor het beste publieksevenement is uitgereikt aan Den Bosch voor de Jeroen Bosch-tentoonstelling.

De uitreikingen vonden plaats tijdens het Nationaal Congres Evenementen in Utrecht. De onderscheidingen zijn bedoeld om festivals en publieksevenementen te stimuleren.

Directeur Dordrecht Marketing Gerben Baaij (links op de foto) vertegenwoordigde Dordrecht tijdens de bekendmaking van de winnaar.


Foto: Twitter (wethouder Piet Sleeking)

Lees ook

Het Jaar Van: PKC'ers blikken terug op krankzinnig 'comeback season'

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. Voor ...

Grote vuurwerkvondst in schuurtje na anonieme melding

In een schuurtje in Papendrecht is maandag meer dan 180 kilo vuurwerk gevonden. Dat is ruim zeven ke...

Geparkeerde auto verwoest door brand

Bij een brand in Dordrecht is in de nacht van maandag op dinsdag een auto in vlammen opgegaan. Dat g...

Bouw van 56 flexwoningen voor Oekraïense vluchtelingen mag doorgaan

De rechtbank oordeelt dat de bouw van 56 tijdelijke woningen aan de Laan van Riga op het bedrijvente...

Regenboog-zebrapad opnieuw vernield: ‘Wij nemen dit vandalisme serieus’

Het regenboog-zebrapad op het Leerpark in Dordrecht is zaterdag opnieuw het doelwit geweest van vand...

A15 tussen Hendrik-Ido-Ambacht en Sliedrecht in file top tien Nederland

De snelweg A15 heeft de zevende plek van de file top tien van Nederland gehaald. Dit blijkt uit onde...