Dordrecht, Netherlands

Dordt geen Evenementenstad

Dordrecht is geen Evenementenstad van het jaar geworden. De prijs voor steden boven de 100.000 inwoners gaat naar Rotterdam.
Peter Tromp | 10 oktober 2016 15:56 | Aangepast op 10 oktober 2016 15:56
De prijs is vanmiddag uitgereikt. Evenementenstad voor steden met minder dan 100.000 inwoners is Heerlen geworden. De prijs voor het beste publieksevenement is uitgereikt aan Den Bosch voor de Jeroen Bosch-tentoonstelling.

De uitreikingen vonden plaats tijdens het Nationaal Congres Evenementen in Utrecht. De onderscheidingen zijn bedoeld om festivals en publieksevenementen te stimuleren.

Directeur Dordrecht Marketing Gerben Baaij (links op de foto) vertegenwoordigde Dordrecht tijdens de bekendmaking van de winnaar.


Foto: Twitter (wethouder Piet Sleeking)

Meest gelezen

Tunnel deels dicht en lange file na botsing meerdere auto's en vrachtwagen

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 28 nov 2025 11:39

Lees ook

Opsporingsdienst doet inval in woning van scheepsbouwer Kommer Damen (81)

De FIOD heeft dinsdagochtend een inval gedaan in het huis van Kommer Damen in Noordeloos. Dat bevest...

Sliedrechtse wethouder stapt per direct op na rapport over renovatie raadhuis

De Sliedrechtse wethouder Roelant Bijderwieden (VVD) stapt per direct op. Hij doet dat naar aanleidi...

Passagiers reanimeren man in trein

In de trein van Dordrecht naar Arnhem is dinsdagochtend een man onwel geworden. Medepassagiers grepe...

Goed afval scheiden loont: Ambachters krijgen eenmalige korting op afvalstoffenheffing

Een flinke meevaller voor huishoudens in Hendrik-Ido-Ambacht: doordat de kosten voor afvalverwerking...

Niet gesprongen explosief gevonden in Amstelwijck

Bij het bodemonderzoek in Amstelwijck in Dordrecht is een explosief uit de Tweede Wereldoorlog gevon...

Verdachte eet in politiebus een gekookt eitje en spuugt muntgeld uit

De politie van het team Drechtsteden-Buiten heeft maandagavond een bijzondere verdachte in de bus me...