gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordt geniet van zomer in de Biesbosch

6e895e1104bc67509a1d2fdd494723e3

De Dordtse Biesbosch, wij zijn er als Dordtenaren enorm trots op. Tijdens deze warme dagen is het een ideale plek om de dag door te komen. De droogte fotograferen, wielrennen en zwemmen: het gebeurde er vandaag allemaal.

Thomas Kuijpers |  | Aangepast op
Neem nou bijvoorbeeld de Westhaven. Door de droogte is deze totaal drooggevallen en vormt een behoorlijke attractie voor onze stadsgenoten. "Ik ben hier al zo vaak geweest en heb zoveel foto's gemaakt, dit is echt bijzonder. Dit heb ik in al die jaren nog nooit meegemaakt, " aldus een voorbijganger die speciaal langs kwam om dit fenomeen te fotograferen.

Twee wielrenners hebben er inmiddels al 25 kilometer opzitten vanuit Ridderkerk. "Zolang je niet stil gaat staan zorgt de rijwind voor genoeg verkoeling."

Een ander voordeel van de Elzen zoals dit gebied in de zuidelijke Biesbosch heet zijn de hele rustige strandjes. "Heerlijk zo midden in de natuur en lekker rustig," aldus een zwemmer.

Lees ook

OPMA Simone van der Kraan foto artikel

Op Pad Met Ad: Simone van der Kraan brengt mensen samen met liefde voor koken

Simone van der Kraan kookt maandelijks vrijwillig voor en met mensen die te maken hebben met eenzaamheid of armoede. In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad, gaat Ad met haar naar de keuken waar ze elke maand kookt voor de mensen.

businkbedrijfspandsmaragd

Veel rookontwikkeling na kortsluiting in bedrijfspand

In een bedrijfspand aan de Smaragd in Dordrecht heeft donderdagochtend brand gewoed. Een koelkast of een wasmachine heeft kortsluiting veroorzaakt waarna er veel rook is vrijgekomen, meldt een woordvoerder van de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid.

PSX_20261024_145756

Brand in keuken door pannetje op het vuur, bewoner nagekeken

In een huis aan de Nicolaasstraat in Dordrecht is rond 14.10 uur brand uitgebroken in de keuken. Een pannetje dat op het vuur stond, zorgde voor rookontwikkeling.

explosie sliedrecht

Huis beschadigd door nachtelijke explosie

In Sliedrecht is in de nacht van dinsdag op woensdag een explosie geweest bij een huis. Dat zorgde voor lichte schade, laat de politie weten.

Screenshot youtube rapper

Rapper voor de rechter om reeks babbeltrucs, hij rijdt nu in een Lamborghini

Een rapper uit Amsterdam lijkt het brein te zijn achter een bende die mensen oplichtte met babbeltrucs. Derrick O. (30) zou minimaal van zes mensen in onder meer Dordrecht en Ridderkerk geld hebben gestolen. Als het aan het Openbaar Ministerie (OM) ligt, gaat hij 20 maanden de cel in.

Ongeluk N3 Laan van Europa geblurd

Twee auto’s botsen op N3, kinderen gecontroleerd door ambulancepersoneel

Op de kruising tussen de N3 en de Laan van Europa zijn woensdagochtend twee auto’s op elkaar gebotst. In beide auto’s waren kinderen aanwezig. De inzittenden van de voertuigen zijn gecontroleerd door ambulancepersoneel, niemand hoefde naar het ziekenhuis.