Dordrecht, Netherlands

Dordt geniet van zomer in de Biesbosch

De Dordtse Biesbosch, wij zijn er als Dordtenaren enorm trots op. Tijdens deze warme dagen is het een ideale plek om de dag door te komen. De droogte fotograferen, wielrennen en zwemmen: het gebeurde er vandaag allemaal.
Thomas Kuijpers | 6 augustus 2018 20:31 | Aangepast op 6 augustus 2018 20:31
Neem nou bijvoorbeeld de Westhaven. Door de droogte is deze totaal drooggevallen en vormt een behoorlijke attractie voor onze stadsgenoten. "Ik ben hier al zo vaak geweest en heb zoveel foto's gemaakt, dit is echt bijzonder. Dit heb ik in al die jaren nog nooit meegemaakt, " aldus een voorbijganger die speciaal langs kwam om dit fenomeen te fotograferen.

Twee wielrenners hebben er inmiddels al 25 kilometer opzitten vanuit Ridderkerk. "Zolang je niet stil gaat staan zorgt de rijwind voor genoeg verkoeling."

Een ander voordeel van de Elzen zoals dit gebied in de zuidelijke Biesbosch heet zijn de hele rustige strandjes. "Heerlijk zo midden in de natuur en lekker rustig," aldus een zwemmer.

Meest gelezen

Motorrijder (22) overleden na ernstig ongeluk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 2 mrt 2026 10:56

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

Dubbel pech op deze snelweg: in beide richtingen ongeluk gebeurd

Het was op de A15 tussen Hardinxveld-Giessendam en knooppunt Gorinchem maandagochtend al vroeg erg d...

Dit terrein lag jaren braak, nu komen er tientallen huizen te staan

De woningbouw langs het spoor in Zwijndrecht komt eindelijk op gang. Het terrein aan de Koninginnewe...

Schoen met voet van vermiste Yoran (16) gevonden bij Beneden-Merwede

Een schoen met voet die maandag werd gevonden in een aftakking van de Beneden-Merwede is van de al b...

Plug en Kuijt balen van deling FC Dordrecht: te slordig én stuiterballenveld

Niet alleen bij Jong PSV, maar ook thuis tegen MVV vrijdag kwam FC Dordrecht niet verder dan een 1-1...

FC Dordrecht bij start vierde periode niet langs MVV: 1-1

Een teleurstellende start van het laatste reguliere competitiedeel voor FC Dordrecht. Aan een gezell...

Bijna vijftig jaar inzet voor Dordrecht: Leen de Koning benoemd tot ereburger

Ereburger van Dordrecht worden, het is niet voor iedereen weggelegd. Toch mag Leen de Koning zichzel...