gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordt geniet van zomer in de Biesbosch

6e895e1104bc67509a1d2fdd494723e3

De Dordtse Biesbosch, wij zijn er als Dordtenaren enorm trots op. Tijdens deze warme dagen is het een ideale plek om de dag door te komen. De droogte fotograferen, wielrennen en zwemmen: het gebeurde er vandaag allemaal.

Thomas Kuijpers |  | Aangepast op
Neem nou bijvoorbeeld de Westhaven. Door de droogte is deze totaal drooggevallen en vormt een behoorlijke attractie voor onze stadsgenoten. "Ik ben hier al zo vaak geweest en heb zoveel foto's gemaakt, dit is echt bijzonder. Dit heb ik in al die jaren nog nooit meegemaakt, " aldus een voorbijganger die speciaal langs kwam om dit fenomeen te fotograferen.

Twee wielrenners hebben er inmiddels al 25 kilometer opzitten vanuit Ridderkerk. "Zolang je niet stil gaat staan zorgt de rijwind voor genoeg verkoeling."

Een ander voordeel van de Elzen zoals dit gebied in de zuidelijke Biesbosch heet zijn de hele rustige strandjes. "Heerlijk zo midden in de natuur en lekker rustig," aldus een zwemmer.

Lees ook

Noordtunnel foto

Zomervakantie voorbij, maar werk aan de weg gaat door: extra drukte verwacht

De zomervakantie is bijna voorbij en dat betekent dat de drukte op de wegen weer toe gaat nemen. Met onder meer de afgesloten Papendrechtsebrug (N3) en het vrachtwagenverbod op de Merwedebrug (A27) moeten weggebruikers in onze streek rekening houden met een extra reistijd in de spits van 30 tot 60 minuten, waarschuwt Rijkswaterstaat.

paul nuijten

Excuses na vijfde nederlaag op rij FC Dordrecht, ‘alleen woorden zeggen niets’

Trainer Paul Nuijten zegt sorry tegen de naar Oss meegereisde fans van FC Dordrecht. De Schapekoppen leden in Brabant een pijnlijke 3-0 nederlaag, waardoor de ploeg minstens tot zondag hekkensluiter in de Keuken Kampioen Divisie is.

googlestreetviewa16a15

Rijstrook op fly-over van A16 naar A15 dicht door sinkhole

Rijkswaterstaat heeft de linkerrijstrook van de fly-over van de A16 naar de A15 bij knooppunt Ridderkerk voorlopig afgesloten. Onder het wegdek aan het einde van de fly-over is door regenwater een spoelgat ontstaan, een zogenoemd sinkhole.

pexels-hitechsas-5772732

‘Seksueel roofdier’ probeerde in één nacht twee vrouwen te verkrachten

Het is een horrorscenario voor iedere vrouw, zegt de officier van justitie. Een man achtervolgt een vrouw op straat en probeert haar met geweld te verkrachten. Zelfs twee keer achter elkaar met verschillende slachtoffers. De verdachte, die verbleef op een asielboot in Hendrik-Ido-Ambacht, ontkent. “Ik zou dat een vrouw nooit aandoen.”

Nieuw project (14)

Geen uitzondering voor dierenambulance bij sluiting Papendrechtsebrug

De sluiting van de Papendrechtsebrug zorgt voor vertraging op de weg. Voor het Dordtse dierenzorgcentrum Louterbloemen levert dit een groot probleem op. Vooral wanneer dieren met spoed hulp nodig hebben, kan de vertraging zelfs bedreigend zijn.

woningbrand bliksem

Bliksem slaat in: brand in woning

In een huis aan de Huygensstraat in Dordrecht is vrijdagmiddag brand uitgebroken. Buurtbewoners sloegen alarm toen na een blikseminslag brand achter de voordeur zichtbaar was.