gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordt geniet van zomer in de Biesbosch

6e895e1104bc67509a1d2fdd494723e3.jpg

De Dordtse Biesbosch, wij zijn er als Dordtenaren enorm trots op. Tijdens deze warme dagen is het een ideale plek om de dag door te komen. De droogte fotograferen, wielrennen en zwemmen: het gebeurde er vandaag allemaal.

Thomas Kuijpers |  | Aangepast op
Neem nou bijvoorbeeld de Westhaven. Door de droogte is deze totaal drooggevallen en vormt een behoorlijke attractie voor onze stadsgenoten. "Ik ben hier al zo vaak geweest en heb zoveel foto's gemaakt, dit is echt bijzonder. Dit heb ik in al die jaren nog nooit meegemaakt, " aldus een voorbijganger die speciaal langs kwam om dit fenomeen te fotograferen.

Twee wielrenners hebben er inmiddels al 25 kilometer opzitten vanuit Ridderkerk. "Zolang je niet stil gaat staan zorgt de rijwind voor genoeg verkoeling."

Een ander voordeel van de Elzen zoals dit gebied in de zuidelijke Biesbosch heet zijn de hele rustige strandjes. "Heerlijk zo midden in de natuur en lekker rustig," aldus een zwemmer.

Lees ook

fotopopo.png

Dankzij helpende hand blijft politie in Zwijndrecht: ‘Wens van heel veel inwoners’

“De politie blijft in Zwijndrecht”, glundert burgemeester Leon Anink. Gevreesd werd dat (wijk)agenten door bezuinigingen elders een uitvalsbasis moesten vinden, maar in het gemeentehuis bood men een helpende hand. “De verhuizing was tussen de 15 en 25 meter.”

jokefoto.png

Iconische steward Joke neemt afscheid van FC Dordrecht: ‘Ik ga alles missen hier’

Ze raakte gewond, maar wordt ook luidkeels toegezongen. Na 25 jaar stopt Joke Louwersheimer (68) als steward van FC Dordrecht. Hoewel ze haar club maar moeilijk kan loslaten, vindt ze het mooi geweest. Met een lach en een traan neemt ze afscheid. “Ik heb een hoop vrienden gemaakt.”

relschopper FC.png

Supporter FC Dordrecht gaat opnieuw in de fout: veroordeeld voor openlijke geweldpleging

Een 31-jarige Dordtenaar heeft een voorwaardelijke celstraf van drie maanden opgelegd gekregen, voor het plegen van openlijk geweld tegen meerdere agenten. Dat deed hij in aanloop naar de wedstrijd van FC Dordrecht tegen FC Den Bosch, aan het begin van dit jaar.

merwedelingelijn01.jpg

Voor één euro een hele dag met het ov: Qbuzz in actie voor CliniClowns

Reizigers in de streek kunnen binnenkort een hele dag reizen voor één euro met het openbaar vervoer van Qbuzz. De opbrengst gaat naar de CliniClowns, een stichting die zorgt voor plezier en afleiding bij zieke kinderen.

fouilleren.png

Tientallen wapens gevonden bij preventief fouilleren in Dordrecht, maatregel verlengd

Het preventief fouilleren in Dordrecht wordt met een jaar verlengd. Dat betekent dat mensen op verschillende plekken in de stad zonder concrete verdenking gefouilleerd mogen worden of dat voertuigen daar gecontroleerd mogen worden. Bij dergelijke controles zijn in meer dan een jaar tijd ruim dertig wapens van straat gehaald.

fotopersburobusinkdordt.jpg

Zwaargewonde bij bedrijfsongeluk in Dordrecht

Bij een bedrijfsongeval op industrieterrein Dordtse Kil III in Dordrecht is donderdagochtend iemand zwaargewond geraakt. Volgens een woordvoerder van de politie zou er iets op zijn voet zijn gevallen.