gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordt geniet van zomer in de Biesbosch

6e895e1104bc67509a1d2fdd494723e3

De Dordtse Biesbosch, wij zijn er als Dordtenaren enorm trots op. Tijdens deze warme dagen is het een ideale plek om de dag door te komen. De droogte fotograferen, wielrennen en zwemmen: het gebeurde er vandaag allemaal.

Thomas Kuijpers |  | Aangepast op
Neem nou bijvoorbeeld de Westhaven. Door de droogte is deze totaal drooggevallen en vormt een behoorlijke attractie voor onze stadsgenoten. "Ik ben hier al zo vaak geweest en heb zoveel foto's gemaakt, dit is echt bijzonder. Dit heb ik in al die jaren nog nooit meegemaakt, " aldus een voorbijganger die speciaal langs kwam om dit fenomeen te fotograferen.

Twee wielrenners hebben er inmiddels al 25 kilometer opzitten vanuit Ridderkerk. "Zolang je niet stil gaat staan zorgt de rijwind voor genoeg verkoeling."

Een ander voordeel van de Elzen zoals dit gebied in de zuidelijke Biesbosch heet zijn de hele rustige strandjes. "Heerlijk zo midden in de natuur en lekker rustig," aldus een zwemmer.

Lees ook

reanimatie foto

Voor het eerst oefenen met reanimeren in het ziekenhuis: ‘Het is niet moeilijk’

Wat als iemand bewusteloos is en geen hartslag meer heeft? Het Albert Schweitzer ziekenhuis stond deze week stil bij de Internationale Reanimatiedag. Verpleegkundigen gaven ter plekke tekst en uitleg.

hoogblokland

Molenlanden betrekt zorgen van buurgemeente bij verdere uitwerking azc-plan

De gemeente Molenlanden gaat de zorgen die leven bij inwoners van Meerkerk (Vijfheerenlanden) over de komst van een asielzoekerscentrum in het nabijgelegen Hoogblokland, nadrukkelijk betrekken bij de verdere uitwerking van de plannen. Molenlanden wil - als daar behoefte aan is - ook voor deze inwoners een informatiebijeenkomst organiseren.

albertschweitzerasz

Dit ziekenhuis plaatst jaarlijks vijf tot zeven patiënten op zwarte lijst: 'Jaar lang geen verpleging'

Van doodsbedreigingen tot schoppen, duwen en slaan: zorgmedewerkers krijgen steeds vaker te maken met agressie. Soms gaat dit zo ver, dat ziekenhuizen de bezoekers en patiënten op een zwarte lijst zetten. "Vaak gebeurt dit onder invloed van drank of drugs", zegt het Albert Schweitzer Ziekenhuis tegen Rijnmond.

Onthulling voorlopig ontwerp

Een nieuwe zwem- en sportlocatie voor deze gemeente: zo ziet dat eruit

De eerste contouren van een nieuw zwembad, sport- en turnhal op de locatie van het huidige zwembad in Ridderkerk zijn gepresenteerd. Op de plek waar nu nog De Fakkel huist, komt straks een gloednieuw recreatiecentrum. “Een heel mooie mijlpaal voor Ridderkerk.”

foto fietsenzaak scooterzaak

Gouden tijd voor fiets- en scooterhandel door lange brugsluiting: ‘Tienduizend euro extra’

Topdrukte in fietsen- en scooterwinkels door de afsluiting van de Papendrechtsebrug. Veel mensen ruilen de auto in voor een tweewieler om files te vermijden, merken ondernemers in de buurt van de brug.

tanteteut

Deze gemeente krijgt weer een feestcafé: ‘Pas naar huis als de lichten aan gaan’

Alblasserdam krijgt er een nieuw café bij: Tante Teut opent donderdagavond om 21.00 uur haar deuren. De horecabroers Dennis en Robin Speksnijder openen de zaak met Bjorn Rogmans. Met dit feestcafé willen ze een plek creëren waar bezoekers samenkomen voor een drankje en gezelligheid.