gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordt genomineerd voor 'Evenementenstad van 2019'

a5c10e0b8a484b0524b1b04041e61343

De gemeente Dordrecht is in de race om 'Evenementenstad van 2019' te worden. Dordt heeft concurrentie van Den Haag en Nijmegen.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
In 2003 en 2012 wist de stad de titel voor gemeenten met meer dan 100 duizend inwoners in de wacht te slepen.

"Dordrecht is een échte evenementenstad. Niet voor niets is Dordrecht al twee keer eerder evenementenstad van het jaar geworden. Hier mogen we heel trots op zijn", zegt ​​​wethouder Maarten Burggraaf.


"Het is ook een steun in de rug om ons evenementenbeleid krachtig voort te zetten waarin we bijvoorbeeld de ondersteuning van organisatoren rondom veiligheidseisen dit jaar in gang hebben gezet."


In Dordrecht worden jaarlijks tal van evenementen gehouden. Voorbeelden zijn Dordt in Stoom, de Kerstmarkt, het Sinterklaashuis, Big Rivers en muziekfestivals.

Lees ook

Website foto

Deze Dordtse polder is jarig: honderd jaar geleden ingedijkt

De Biesboschpolder in Dordrecht bestaat op 1 september precies honderd jaar. In al die jaren heeft het gebied meerdere functies gehad: van werkverschaffingsproject tot landbouwgrond en de laatste decennia steeds vaker als recreatief natuurgebied. Onder de rook van de wijk Sterrenburg genieten nu steeds meer natuurliefhebbers van er kunnen wandelen, fietsen of de hond uitlaten.

illegale prostitutie Pexels

Burgemeester sluit pand na vondst illegale sekswerkers

Een pand aan de Havikstraat in Sliedrecht is voor drie maanden gesloten. Burgemeester Jan de Vries heeft dat besloten na de vondst van vier illegale sekswerkers in het pand eind juli.

woning architectprijs

Dordtse rolstoeltoegankelijke woning op longlist architectuurprijs

Villa Rollada in Dordrecht staat op de longlist van de ARC27 Nieuwe Architectuur Award. De rolstoeltoegankelijke tussenwoning is ontworpen door LAGADO architects en is één van de 88 kanshebbers op de prijs.

lottevandrunen1

Lotte van Drunen wint in eigen land: 'Dit betekent veel'

Lotte van Drunen is naar de derde plaats geklommen in het wereldkampioenschap motorcross. De Sliedrechtse wist beide manches van haar thuisrace in Arnhem te winnen.

nk20260905NKS02061

Twaalf tegengoals in twee duels: FC Dordrecht verliest ook van Jong AZ

FC Dordrecht heeft zich zaterdag niet kunnen revancheren voor de 6-1 dreun bij FC Volendam vorige week. Thuis tegen Jong AZ trok de ploeg in een doelpuntenfestival aan het kortste eind: 3-6.

brand in vrachtwagen

Vlammen uit dashboard van vrachtwagen

Lichte paniek in de cabine van een vrachtwagen: dinsdagavond komen er plots vlammen uit het dashboard van een vrachtwagen op de Merwedestraat in Dordrecht. De brandweer is er snel bij.