gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordt genomineerd voor 'Evenementenstad van 2019'

a5c10e0b8a484b0524b1b04041e61343

De gemeente Dordrecht is in de race om 'Evenementenstad van 2019' te worden. Dordt heeft concurrentie van Den Haag en Nijmegen.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
In 2003 en 2012 wist de stad de titel voor gemeenten met meer dan 100 duizend inwoners in de wacht te slepen.

"Dordrecht is een échte evenementenstad. Niet voor niets is Dordrecht al twee keer eerder evenementenstad van het jaar geworden. Hier mogen we heel trots op zijn", zegt ​​​wethouder Maarten Burggraaf.


"Het is ook een steun in de rug om ons evenementenbeleid krachtig voort te zetten waarin we bijvoorbeeld de ondersteuning van organisatoren rondom veiligheidseisen dit jaar in gang hebben gezet."


In Dordrecht worden jaarlijks tal van evenementen gehouden. Voorbeelden zijn Dordt in Stoom, de Kerstmarkt, het Sinterklaashuis, Big Rivers en muziekfestivals.

Lees ook

plucheplakkers

Eerste periode zit erop: De Plucheplakkers kritisch op zwak FC Dordrecht

In aflevering 131 maken de Plucheplakkers Wouter Bos (GPR Sportradio), Corrado Francke (RTV Dordrecht) en Arco Bomgaars (AD De Dordtenaar) de balans op aan het einde van de eerste periode voor FC Dordrecht dit seizoen. Heel vrolijk is die balans niet, want de Krommedijkclub staat voorlaatste.

PSX_20261028_200553

Automobilist rijdt onder invloed tegen boom

Aan de Peppelweg in Groot-Ammers is woensdagavond een auto tegen een boom gebotst. De bestuurder bleek na tests onder invloed te zijn van alcohol. Hij is met onbekende verwondingen naar het ziekenhuis.

OPMA over wereldwinkel

60 jaar Wereldwinkel in Dordrecht: Ad ontdekt de marketing achter het goede doel

Een nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad brengt presentator Ad van den Herik bij de Dordtse Wereldwinkel. Al zo'n 60 jaar is er een filiaal van het goede doelen-initiatief gevestigd in de stad.

foto debat voorzieningen

In deze wijken is geen huisarts of supermarkt, al komt daar misschien verandering in

Er moeten meer voorzieningen in of nabij de wijken Amstelwijck, Wilgenwende en Dordtse Hout komen. Dat vindt bijna de volledige gemeenteraad. Het college heeft de opdracht gekregen om mogelijkheden voor onder meer een huisarts, supermarkt en kinderopvang te onderzoeken.

busjebusinkbrandreeweg

Busje gaat in vlammen op, ook andere auto raakt beschadigd

Een busje is donderdagavond in vlammen opgegaan in Dordrecht. De wagen stond op een parkeerplaats aan de Reeweg Zuid.

autobrand wilhelminaboom busink

Auto en busje van Dordts eetcafé in vlammen op, man (50) aangehouden

De politie heeft een 50-jarige man aangehouden voor de betrokkenheid bij een voertuigbrand in Dordrecht. Het gaat om de brand bij eetcafé De Wilhelminaboom in april, toen een bedrijfsbus- en auto in vlammen opgingen.