gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordt genomineerd voor 'Evenementenstad van 2019'

a5c10e0b8a484b0524b1b04041e61343

De gemeente Dordrecht is in de race om 'Evenementenstad van 2019' te worden. Dordt heeft concurrentie van Den Haag en Nijmegen.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
In 2003 en 2012 wist de stad de titel voor gemeenten met meer dan 100 duizend inwoners in de wacht te slepen.

"Dordrecht is een échte evenementenstad. Niet voor niets is Dordrecht al twee keer eerder evenementenstad van het jaar geworden. Hier mogen we heel trots op zijn", zegt ​​​wethouder Maarten Burggraaf.


"Het is ook een steun in de rug om ons evenementenbeleid krachtig voort te zetten waarin we bijvoorbeeld de ondersteuning van organisatoren rondom veiligheidseisen dit jaar in gang hebben gezet."


In Dordrecht worden jaarlijks tal van evenementen gehouden. Voorbeelden zijn Dordt in Stoom, de Kerstmarkt, het Sinterklaashuis, Big Rivers en muziekfestivals.

Lees ook

praatpaal-team-sept2026(2)

Praatpaal gaat weer van start, maar in een nieuwe vorm

Het programma Praatpaal keert volgende week terug op Drechtstad FM, na een wat langere zomerstop. En daar was een reden voor.

foto pandsluiting daf vrachtwagendealer

Vrachtwagendealer per direct dicht vanwege ‘acuut veiligheidsbelang’

Een vrachtwagendealer op een Dordts industrieterrein is op advies van de politie met spoed gesloten. Volgens de gemeente is “een acuut veiligheidsbelang” daar de reden van.

TukTuk tours - Pieter van Loon

Een elektrische tuktuk om de Dordtse binnenstad te bewonderen: ‘Het roept veel enthousiasme op’

Toeristen rondrijden in een tuktuk om zo de parels van Dordrecht te laten zien. Dat is wat vastgoedondernemer én stadsgids Pieter van Loon vanaf woensdag officieel in zijn vrije uurtjes gaat doet. Met dit initiatief wil Van Loon toeristen die minder mobiel zijn toch de stad laten ervaren.

IMG_7929

Man (26) opgepakt voor ontvoering en gewelddadige woningoverval

De politie heeft maandag een derde verdachte aangehouden voor een ontvoering en een gewelddadige woningoverval afgelopen zomer in Rotterdam. Het gaat om een 26-jarige man uit Papendrecht.

dorem 12

Na iets betere resultaten nu harde klap voor FC Dordrecht: ‘Afgelopen periode analyseren’

Waar FC Dordrecht na een knappe overwinning op Almere City en een gelijkspel in Den Bosch uit een dal begon te klimmen, is het vrijdagavond tegen FC Emmen (0-3) toch misgegaan voor de formatie van Paul Nuijten. Na een slechte eerste en een betere tweede helft moesten de Schapekoppen het onderspit delven. “Teleurstellende avond.”

Nieuw project (1)

Steekpartij op straat, man zwaargewond

Een 32-jarige man uit Rotterdam is zondagavond op straat neergestoken in Dordrecht. Hij is zwaargewond naar het ziekenhuis gebracht. De politie heeft een 26-jarige verdachte aangehouden en doet onderzoek.