gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordt haalt nieuwe doelman

9f6b42f0a512cbbba3b8fa18cbc017df.jpg

FC Dordrecht heeft de 23-jarige doelman Luca Plogmann voor dit seizoen gehuurd van Go Ahead Eagles. De voormalige Duitse jeugd international kwam in Deventer niet aan spelen toe en probeert het nu in Dordrecht.

Redactie RTV Dordrecht |  | Aangepast op
Plogmann vult de vrijgekomen plek van Liam Bossin op en vormt komend seizoen samen met Trevor Doornbusch en Tijn Baltussen het keeperstrio bij FC Dordrecht.

Luca Plogmann speelde vanaf zijn zevende voor de jeugd van Werder Bremen, met één uitstapje voor een korte verhuurperiode bij SV Meppen in 2020. Na een tijdje zonder club te hebben gezeten, pikte Go Ahead de speler oktober vorig jaar op. Het ziet in hem een keeper voor de toekomst.

“Ik ben echt heel blij weer een kans te krijgen”, vertelt Luca Plogmann. “Ik kijk er enorm naar uit en hoop mijn kwaliteiten weer te kunnen tonen. Het afgelopen seizoen heb ik alleen maar vriendschappelijke wedstrijden gespeeld en sta te popelen om mijn kans te pakken”.

Lees ook

dubbelepolitie

Dordtenaar opgelicht door nepagenten, twee verdachten aangehouden

De politie heeft twee mannen opgepakt voor het oplichten van een Dordtenaar. Zij zouden zich afgelopen januari als politieagenten hebben voorgedaan bij in totaal drie slachtoffers. De verdachten zijn 26 en 27 jaar oud en komen uit Rotterdam.

kidsandcars.png

Een dag vol snelheid en geluk: ‘Kids and Cars’ laat kinderen even alles vergeten

Een dag om even helemaal te vergeten in wat voor vervelende situatie je zit. Voor 75 kinderen staat er zaterdag weer een mooie dag te wachten tijdens de elfde editie van ‘Kids and Cars’ in Alblasserdam. Een evenement waarbij zij mee kunnen rijden in exclusieve (sport)auto’s door de streek. De opbrengst gaat dit jaar naar het Prinses Máxima Centrum.

fotopopo.png

Dankzij helpende hand blijft politie in Zwijndrecht: ‘Wens van heel veel inwoners’

“De politie blijft in Zwijndrecht”, glundert burgemeester Leon Anink. Gevreesd werd dat (wijk)agenten door bezuinigingen elders een uitvalsbasis moesten vinden, maar in het gemeentehuis bood men een helpende hand. “De verhuizing was tussen de 15 en 25 meter.”

jokefoto.png

Iconische steward Joke neemt afscheid van FC Dordrecht: ‘Ik ga alles missen hier’

Ze raakte gewond, maar wordt ook luidkeels toegezongen. Na 25 jaar stopt Joke Louwersheimer (68) als steward van FC Dordrecht. Hoewel ze haar club maar moeilijk kan loslaten, vindt ze het mooi geweest. Met een lach en een traan neemt ze afscheid. “Ik heb een hoop vrienden gemaakt.”

relschopper FC.png

Supporter FC Dordrecht gaat opnieuw in de fout: veroordeeld voor openlijke geweldpleging

Een 31-jarige Dordtenaar heeft een voorwaardelijke celstraf van drie maanden opgelegd gekregen, voor het plegen van openlijk geweld tegen meerdere agenten. Dat deed hij in aanloop naar de wedstrijd van FC Dordrecht tegen FC Den Bosch, aan het begin van dit jaar.

merwedelingelijn01.jpg

Voor één euro een hele dag met het ov: Qbuzz in actie voor CliniClowns

Reizigers in de streek kunnen binnenkort een hele dag reizen voor één euro met het openbaar vervoer van Qbuzz. De opbrengst gaat naar de CliniClowns, een stichting die zorgt voor plezier en afleiding bij zieke kinderen.