gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordt haalt nieuwe doelman

9f6b42f0a512cbbba3b8fa18cbc017df

FC Dordrecht heeft de 23-jarige doelman Luca Plogmann voor dit seizoen gehuurd van Go Ahead Eagles. De voormalige Duitse jeugd international kwam in Deventer niet aan spelen toe en probeert het nu in Dordrecht.

Redactie RTV Dordrecht |  | Aangepast op
Plogmann vult de vrijgekomen plek van Liam Bossin op en vormt komend seizoen samen met Trevor Doornbusch en Tijn Baltussen het keeperstrio bij FC Dordrecht.

Luca Plogmann speelde vanaf zijn zevende voor de jeugd van Werder Bremen, met één uitstapje voor een korte verhuurperiode bij SV Meppen in 2020. Na een tijdje zonder club te hebben gezeten, pikte Go Ahead de speler oktober vorig jaar op. Het ziet in hem een keeper voor de toekomst.

“Ik ben echt heel blij weer een kans te krijgen”, vertelt Luca Plogmann. “Ik kijk er enorm naar uit en hoop mijn kwaliteiten weer te kunnen tonen. Het afgelopen seizoen heb ik alleen maar vriendschappelijke wedstrijden gespeeld en sta te popelen om mijn kans te pakken”.

Lees ook

parkmerwesteinarchief

Ook botulisme in Park Merwestein vastgesteld

Bij een eend in Park Merwestein in Dordrecht is botulisme vastgesteld. De gemeente vraagt bezoekers van het park daarom om niet te zwemmen of spelen in het water, honden niet in het water te laten zwemmen en geen eenden of andere watervogels te voeren of aan te raken.

Noordtunnel foto

Zomervakantie voorbij, maar werk aan de weg gaat door: extra drukte verwacht

De zomervakantie is bijna voorbij en dat betekent dat de drukte op de wegen weer toe gaat nemen. Met onder meer de afgesloten Papendrechtsebrug (N3) en het vrachtwagenverbod op de Merwedebrug (A27) moeten weggebruikers in onze streek rekening houden met een extra reistijd in de spits van 30 tot 60 minuten, waarschuwt Rijkswaterstaat.

Schip still website

Dit historische schip meert aan in Dordrecht: ‘Stukje Europese geschiedenis’

Het historische schip de Baquet Dumas ligt in Dordrecht. Het schip is slechts één van de drie in zijn soort die nog in het water ligt en kan varen. In de Dordtse Leefwerf moet het schip worden behouden voor de toekomst en daarvoor worden leerlingen van verschillende scholen uit Dordrecht ingezet.

dodelijk ongeluk Streefkerk

Fietser overleden na aanrijding met bestelbus

Een persoon op een fiets is dinsdagmiddag om het leven gekomen bij een verkeersongeluk op de N480 bij Streefkerk. Rond 15.00 uur kwam de melding binnen bij de politie van een ongeluk, waarbij een auto een fietser zou hebben aangereden.

Foto website binnenvaart

Binnenvaart hoopt op nog meer regen voor hoger waterpeil: ‘Elke druppel is er één’

De afgelopen dagen vielen na lange tijd eindelijk weer de eerste regendruppels. Goed nieuws voor de binnenvaart, die veel last heeft van de extreme droogte in Europa. Al maakt één zwaluw nog geen zomer: “We zijn echt in afwachting van nog meer water.”

Stier in greppel

Brandweer redt stier uit sloot

Aan de Peilkade in Papendrecht is woensdagochtend een stier uit een sloot gered. Het rund kwam om onbekende reden in de greppel terecht, maar bleef verder ongedeerd.