gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordt haalt nieuwe doelman

9f6b42f0a512cbbba3b8fa18cbc017df

FC Dordrecht heeft de 23-jarige doelman Luca Plogmann voor dit seizoen gehuurd van Go Ahead Eagles. De voormalige Duitse jeugd international kwam in Deventer niet aan spelen toe en probeert het nu in Dordrecht.

Redactie RTV Dordrecht |  | Aangepast op
Plogmann vult de vrijgekomen plek van Liam Bossin op en vormt komend seizoen samen met Trevor Doornbusch en Tijn Baltussen het keeperstrio bij FC Dordrecht.

Luca Plogmann speelde vanaf zijn zevende voor de jeugd van Werder Bremen, met één uitstapje voor een korte verhuurperiode bij SV Meppen in 2020. Na een tijdje zonder club te hebben gezeten, pikte Go Ahead de speler oktober vorig jaar op. Het ziet in hem een keeper voor de toekomst.

“Ik ben echt heel blij weer een kans te krijgen”, vertelt Luca Plogmann. “Ik kijk er enorm naar uit en hoop mijn kwaliteiten weer te kunnen tonen. Het afgelopen seizoen heb ik alleen maar vriendschappelijke wedstrijden gespeeld en sta te popelen om mijn kans te pakken”.

Lees ook

FOTO WEBSITE ARTIKEL

Buurtbewoners slaan alarm: moderne bushalte al lange tijd onbereikbaar

Onrust in Wielwijk, want al anderhalf jaar is de bushalte naast het Admiraalsplein in Dordrecht voor bussen onbereikbaar. Buurtbewoners moeten daardoor naar een tijdelijke halte, zo’n 500 meter verderop. Voor de Dordtse VVD is dit onacceptabel: "Je haalt zo een nat pak als je staat te wachten op de bus."

nk2026081493A02173

FC Dordrecht ziet zege bij RKC in blessuretijd uit handen glippen

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een zuur punt gepakt bij RKC Waalwijk. Door een tegentreffer in blessuretijd speelde de ploeg gehuld in het nieuwe, door de Eerste Vrije Statenvergadering geïnspireerde uittenue, met 2-2 gelijk.

Wantij

Boetes en tientallen waarschuwingen voor te hard varen op het Wantij

Handhavers van de gemeente Dordrecht hebben afgelopen weekend op het Wantij tien mensen op de bon geslingerd en nog eens veertig waarschuwingen uitgedeeld. Het gaat voornamelijk om snelheidsovertredingen op het water.

kartondorp

Oude dozen krijgen nieuwe functie tijdens KartonDorp

De Grote Kerk, een restaurant, een huis of een taart gebouwd van oude dozen. Kinderen kunnen deze week hun creativiteit de vrije loop laten tijdens de tweede editie van KartonDorp in Dordrecht. “Het is echt een oefening in bouwen met wat er voor handen is.”

archieffotopolitie

Moeder springt met baby van balkon om te ontsnappen aan mishandeling: man opgepakt

De politie heeft zondagavond in Ridderkerk iemand aangehouden voor het mishandelen van een vrouw in een flatwoning. Die sprong met haar baby in paniek vanaf het balkon naar beneden. Een speciaal team van de politie wist de 35-jarige man in de buurt van de woning te arresteren, meldt Rijnmond.

Dordrecht Pride

Extra veiligheidsmaatregelen tijdens Dordrecht Pride: ‘Het gevoel van veiligheid staat voorop’

De organisatie van Dordrecht Pride neemt dit jaar extra veiligheidsmaatregelen tijdens het evenement. Nog met evenveel enthousiasme als de tien eerdere edities wordt door voorzitter en oprichter Lennart Lenskens uitgekeken naar de editie van dit jaar. Toch zijn er ook zorgen.