Dordrecht, Netherlands

Dordt in Cello '21 definitief afgelast

Het muzikale festival ‘Dordt in Cello’ gaat dit jaar definitief niet door. Dat meldt de organisatie. Het festival zou van 13 tot 15 mei plaatsvinden in Dordrecht.
Vivian Rutte | 26 maart 2021 13:18 | Aangepast op 26 maart 2021 13:18
Vanwege de coronabeperkingen die in mei mogelijk nog gelden, is door de organisatie, Stichting Kunstmakers, besloten het festival niet door te laten gaan. De stichting heeft nog wel onderzocht of het fesival misschien later dit jaar zou kunnen doorgaan, maar de agenda’s van deelnemende muzici waren al gevuld. “Daardoor was het voor programmeur Evelien Holster niet meer mogelijk een programma samen te stellen dat recht doet aan het concept”, zegt de organisatie.

In overleg met de gemeente is besloten het festival in 2022 door te laten gaan. Dat zal dan plaatsvinden van 25 tot 28 mei 2022. Hoewel het festival normaal gesproken tweejaarlijks is, wordt het dan ook in 2023 weer georganiseerd.

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

Coffeeshopbezoek eindigt in steekpartij met schaar: OM wil verdachte vrijspreken

De 21-jarige man die verdacht wordt van een steekpartij op het Bagijnhof in Dordrecht moet worden vr...

Rook uit scheepsruim, olierestjes in brand

Bij een scheepswerf aan de Merwedestraat in Dordrecht heeft korte tijd brand gewoed in het ruim van ...

Fietscursus voor ouderen: ‘Soms schrik ik me rot’

De aanwezigheid van elektrische stepjes, snelle fietsen en fatbikes op de fietspaden zorgt ervoor da...

Kortstondige romance mondt uit in stalking en bedreiging: 730 berichten op één dag

Tegen een dertigjarige man uit Oudekerk aan den IJssel is een voorwaardelijke celstraf en een gebied...

Zonder auto tóch door de milieustraat dankzij Conny: ‘Ik ben intens blij’

De Dordtse milieustraat is toegankelijk gemaakt voor bewoners zónder auto. En dat allemaal dankzij e...

Watertoren krijgt cultureel café: ‘Dit is een hele toffe locatie’

De watertoren van Zwijndrecht zal vanaf komend najaar publiek toegankelijk worden, met de mogelijkhe...