Dordrecht, Netherlands

Dordt in Cello is losgebarsten

Dordt in Cello is losgebarsten. Het begon allemaal woensdagavond met het openingsconcert in de Augustijnenkerk waar o.a. cellovirtuoos Pieter Wispelwey speelde. Tijdens een workshop voor de allerjongste cellisten werd het gevoel van de cello bijgebracht in het Energiehuis bij Tobe.
Fokko van der Straaten | 31 mei 2019 12:29 | Aangepast op 31 mei 2019 12:29
Van een geheel andere orde op het gebied van cello spelen was, eveneens donderdagmiddag, de voorstelling van de Cellokrijgers. Zij speelden een familieconcert.

Aanstaande maandag in ons programma Dit Weekend In Dordt ziet u een uitgebreid verslag van Dordt in Cello en met Pinksteren zenden we het openingsconcert in zijn geheel uit.

Lees ook

Tientallen mensen beginnen 2026 met ijskoude nieuwjaarsduik

De jassen gaan uit, de erwtensoep staat klaar en het startschot gaat. Met vastberaden blik rennen 48...

Je bankrekening spekken? Hier kun jij je vuurwerkafval en kerstboom inleveren

Gelukkig nieuwjaar! 2026 is begonnen. Tijdens de jaarwisseling wordt altijd veel vuurwerk afgestoken...

Drukke jaarwisseling in het ziekenhuis: hersenschuddingen, brandwonden en baby’s

Het was goed druk op de Spoedeisende Hulp van het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht deze jaa...

Vuurzee verwoest bedrijfsbus in Stadspolders

Dordrecht blijft ook in 2026 niet van voertuigbranden verstoken. In de wijk Stadspolders ging donder...

Veiligheidscamera geplaatst bij toekomstige opvang amv'ers

De gemeente Papendrecht heeft een bewakingscamera geplaatst bij een opvanglocatie voor minderjarige...

Het Jaar Van: de verdwaalde trucker die een fietsbrug aan gort reed en viral ging

Het werd begin dit jaar wereldnieuws: een trucker die over een fietsbruggetje rijdt en een spoor van...