gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordt krijgt vierde Calisthenics park

Inmiddels hebben we al drie calisthenics parken in Dordrecht en de vierde komt eraan. Dit gaat nog in 2018 gebeuren, maar waar precies is nog geheim. Een van de mensen die zich hier hard voor maakt is Jason. Op Facebook meldde hij erg blij te zijn met de komst van het nieuwe park. Uiteindelijk wil hij bereiken dat er in elke wijk in Dordrecht zo'n park komt.

Alka Goos |  | Aangepast op
Er kwamen veel reacties via Facebook toen hij vertelde dat er een nieuw park komt. Mensen opperde allerlei locaties die geschikt zouden zijn. Zo zouden in Stadspolders het 'koeienveld' en het Cruijff court goede plekken zijn. Volgens Jason zijn er genoeg mooie locaties in onze stad waar iets te realiseren valt door middel van bewonersinitiatieven en wijkwensen. Maar ook bewoners zelf zullen volgens hem actie moeten ondernemen en met een plan naar de gemeente gaan.

Calisthenics is steeds populairder geworden. Jason organiseerde afgelopen weekend nog een evenement rondom de sport in Rotterdam. Hiermee wil hij kinderen inspireren om meer te sporten. De grote verassing: de 9-jarige Zoë uit Barendrecht die iedereen versteld deed staan door 4:37 minuten aan de bar te hangen en hiermee volwassen calisthenics atleten te verslaan. Zoals te zien op bovenstaande video. 

Om mensen te inspireren maakte Jason eerder al een reportage voor RTV Dordrecht: 'Fit en Sterk met Jason Calisthenics'.

Lees ook

foto bewoners

Angst op vakantiepark nu gemeente oproep minister negeert: ‘Waar moet ik heen?’

Stress, angst en onzekerheid op het enige vakantiepark van Dordrecht. Vaste bewoners dreigen hun chalet kwijt te raken door een ingreep van de gemeente, die ondanks een oproep van het kabinet toch een einde wil aan permanente bewoning. “Ik moet binnen een jaar weg, maar ik heb geen idee waarheen.”

nahsportief

NAH Sportief maakt kans op prijs voor beste beweeginitiatief: 'al blij met deze nominatie'

NAH Sportief in Dordrecht maakt kans op een prijs voor het beste beweeginitiatief van Zuid-Holland. Het initiatief, wat eerder dit jaar werd opgericht, stimuleert mensen met niet-aangeboren hersenletsel (NAH) om te bewegen en te sporten op een manier die bij hen past. “Ik vind het feestelijk dat wij zo’n nominatie krijgen”, aldus Irene Zwinkels, initiatiefnemer van NAH Sportief.

ouwejonges

'Ouwe Jonges' zijn weer terug

Aan de stamtafel van RTV Dordrecht wordt zondagmiddag in sneltreinvaart het nieuws van de afgelopen zomer besproken. Ron van de Rhee, Ad van den Herik en Thijs Blom waren er een paar maandjes tussenuit, maar pakken hun maandelijkse terugblik weer op met serieuze beschouwingen en een knipoog.

FOTO2 WEBSITE

In dit huis leer je wat je moet doen als er brand uitbreekt

Wat moet je doen als er brand uitbreekt in je eigen huis? In Ridderkerk heeft de Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond een zogeheten 'belevingswoning' gecreëerd. Verschillende situaties worden nagebootst, met als doel: mensen bewust maken.

a15parallelbaan

Let op: parallelbaan A15 bij Ridderkerk komende dagen dicht

Automobilisten op de A15 moeten de komende dagen rekening houden met een extra reistijd tot zestig minuten. Rijkswaterstaat vervangt het asfalt op de parallelbaan tussen de knooppunten Ridderkerk en Benelux, waardoor de weg vanaf vrijdagavond tot en met 26 oktober deels dicht is.

OPMA Kees Thies

Columnist Kees Thies heeft geen spijt van besluit om te stoppen: ‘Gewicht van mijn schouders’

Kees Thies heeft geen spijt van zijn besluit om te stoppen als columnist, zo vertelt hij aan Ad van den Herik in Op Pad Met Ad. Op 5 december zal de columnist van AD De Dordtenaar voor het laatst zijn journalistieke mening delen via de krant. “Ik stop voordat mensen de kans krijgen om te zeggen dat ik al veel eerder had moeten stoppen.”