gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordt pakt uit met Burendag!

Het weekend van 23 en 24 september belooft weer gezellig te worden. Zaterdag zijn er verschillende feesten in verband met Burendag, maar de gezelligheid duurt het gehele weekend voort. De binnenstad staat namelijk in het teken van Dordt Pakt Uit! met muziek, theater, mode en allerlei eetkraampjes.

Jasmin Zahirovic |  | Aangepast op
Verschillende wijken in de stad staan zaterdag in het teken van Burendag. Op het Vogelplein is er muziek van DJ Delano en Redwan. Ook zijn er kraampjes van Geef het Dordt, een prijzenspel en een kraam met informatie van de organisaties uit de buurt, zoals: Het Vogelnest, Speeltuin Oosterkwartier, MEE Drechtsteden, Zorgcentrum de Linde en Sociaal Wijkteam centrum. Kinderen kunnen een glitter-tattoo nemen en meedoen met Mega Jenga,


Ook in Stadspolders zijn er leuke dingen voor jong en oud georganiseerd. Speelotheek Pip & Zo nodigt alle buren uit om mee te doen met de gezelschapsspellen. Burendag op het schapenlandje in Reeland heeft dit jaar ‘NATUUR-LIJK!’ als thema. Er zijn activiteiten rondom vogels, bijen, moestuinen en er is een theetuin waar bezoekers kunnen genieten van zelfgemaakte taart en koekjes.

Zondag gaat de gezelligheid verder in de binnenstad. Bezoekers kunnen de gehele dag ervaren wat Dordrecht zo leuk maakt.

Lees ook

pexels-jan-van-der-wolf-11680885-33307521.jpg

Ouderen, onder wie 96-jarige, opgelicht: met hun passen gepind in deze streek

De bankpas van een opgelichte man uit het Limburgse Vaals is eerder dit jaar gebruikt in onder meer Hardinxveld-Giessendam. Ook de pas in een andere oplichtingszaak, in Lopik, is in onze streek gebruikt. De politie is op zoek naar de verdachten en heeft beelden verspreid.

IMG_8768.jpg

Pech voor wielerliefhebbers in onze streek: Dit jaar geen etappe van hernoemde Tour of Holland

Liefhebbers van het bezoeken van wielerwedstrijden worden dit jaar teleurgesteld. De editie van de Eneco Tour 2026 (vorig jaar nog Tour of Holland) zal namelijk dit jaar niet door de streek trekken. De reden: Door de sluiting van de Papendrechtse brug zijn er te weinig ontsluitingswegen over voor normaal verkeer op het moment dat de koers door de streek trekt.

ep en vloet vrijwilligers

Vrijwilligersorganisatie Ep en Vloet naar Albanië om weeskinderen te helpen

Ep en Vloet, een vrijwilligersorganisatie uit Hardinxveld-Giessendam, gaat met tien vrijwilligers naar Albanië. Tijdens een 10-daags project gaan de vrijwilligers werkzaamheden verrichten om de leefomstandigheden van weeskinderen te verbeteren.

concert4mei.png

Zondag op TV Dordrecht: 4 mei Herdenkingsconcert

Deze zondag is op TV Dordrecht een registratie te zien van het '4 mei Herdenkingsconcert' van Stichting Dordtissimo van afgelopen maandag in een volle Trinitatiskapel.

casenbramnaarmarokko.jpeg

Deze twee Dordtenaren pakken de fiets naar Marokko: ‘Wel een stukkie’

Cas en Bram, twee 24-jarige vrienden uit Dordrecht, zijn fietsend onderweg naar Marokko. Binnen twee maanden gaan ze zo’n 3.500 kilometer afleggen om uiteindelijk in Marrakesh te komen. “Dan zit je ineens op een ander continent, dat is ook wel cool”, aldus de jongens.

veiligheidsliedrechtpixabay.png

Gemeente vraagt meningen van Sliedrechters over veiligheid

Inwoners van Sliedrecht kunnen meedenken over de veiligheid in hun dorp. Door middel van een online vragenlijst wil de gemeente inventariseren welke veiligheidsproblemen de inwoners belangrijk vinden. De antwoorden neemt de gemeente mee in het nieuwe integraal veiligheidsplan.