gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordt pakt uit met Burendag!

Het weekend van 23 en 24 september belooft weer gezellig te worden. Zaterdag zijn er verschillende feesten in verband met Burendag, maar de gezelligheid duurt het gehele weekend voort. De binnenstad staat namelijk in het teken van Dordt Pakt Uit! met muziek, theater, mode en allerlei eetkraampjes.

Jasmin Zahirovic |  | Aangepast op
Verschillende wijken in de stad staan zaterdag in het teken van Burendag. Op het Vogelplein is er muziek van DJ Delano en Redwan. Ook zijn er kraampjes van Geef het Dordt, een prijzenspel en een kraam met informatie van de organisaties uit de buurt, zoals: Het Vogelnest, Speeltuin Oosterkwartier, MEE Drechtsteden, Zorgcentrum de Linde en Sociaal Wijkteam centrum. Kinderen kunnen een glitter-tattoo nemen en meedoen met Mega Jenga,


Ook in Stadspolders zijn er leuke dingen voor jong en oud georganiseerd. Speelotheek Pip & Zo nodigt alle buren uit om mee te doen met de gezelschapsspellen. Burendag op het schapenlandje in Reeland heeft dit jaar ‘NATUUR-LIJK!’ als thema. Er zijn activiteiten rondom vogels, bijen, moestuinen en er is een theetuin waar bezoekers kunnen genieten van zelfgemaakte taart en koekjes.

Zondag gaat de gezelligheid verder in de binnenstad. Bezoekers kunnen de gehele dag ervaren wat Dordrecht zo leuk maakt.

Lees ook

IMG_9940

Man (26) veroordeeld voor oplichten hoogbejaarde Dordtenaar

Een man is afgelopen week veroordeeld tot een jaar cel voor het oplichten van zes hoogbejaarde of geestelijk beperkte mensen, onder wie een Dordtenaar. Gaat J. van G. (26) binnen drie jaar opnieuw de fout in, moet hij zes maanden extra achter de tralies.

Webfoto

In dit dorp genieten honderden kinderen van de Speel-In: ‘Ieder kind kan hier gewoon lekker kind zijn’

Een groot zomerspektakel voor kinderen. Van timmerdorp tot een gamezone en van een spookhuis tot het laten zetten van een nep-tatoeage. Het kan allemaal bij de Speel-In in Hardinxveld-Giessendam. Het evenement is een soort kindervakantiewerk voor kinderen uit het dorp en omgeving. Extra bijzonder, omdat er maar weinig activiteiten voor deze doelgroep in de buurt te vinden zijn.

IMG_5345

Jonge fietser aangereden op rotonde in Zwijndrecht

Een fietser is maandagochtend aangereden op de rotonde naar de Brugweg in Zwijndrecht. De jongen is ter plekke gecontroleerd door ambulancepersoneel, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis.

fotopolitiea15

Man onder invloed van drank en drugs rijdt met 246 km/u op snelweg

Een 40-jarige Rotterdammer heeft met een snelheid van 246 kilometer per uur over de A15 gereden. Dat bleef niet ongezien bij de politie en wat bleek: de man was onder invloed van drank en drugs. Hij is aangehouden.

woning architectprijs

Dordtse rolstoeltoegankelijke woning op longlist architectuurprijs

Villa Rollada in Dordrecht staat op de longlist van de ARC27 Nieuwe Architectuur Award. De rolstoeltoegankelijke tussenwoning is ontworpen door LAGADO architects en is één van de 88 kanshebbers op de prijs.

Maarten van der Weijden door Raymond van Olphen

Van der Weijden zwemt toch door, al bijna 300.000 euro opgehaald

Maarten van der Weijden heeft zijn zwemtocht hervat. Volgens de laatste planning bereikt de voormalig Olympisch kampioen rond 17.15 uur Nieuwpoort in de gemeente Molenlanden. Dat is een uur eerder dan aanvankelijk werd gedacht.