gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordt Schoon weer van start

Zaterdag 28 maart ging de jaarlijkse actieweek Dordt Schoon weer van start.

Rob van der Woude |  | Aangepast op
Dordt Schoon gaat om een schone stad. Bewoners en de gemeente Dordrecht werken samen om de stad schoner te maken en te houden. Drie jeugdteams van honk- en softbalvereniging Mampaey The Hawks uit Dordrecht staken de handen uit de mouwen en ruimden rondom de velden en rondom de kantine zwerfvuil op. Langs Randweg N3 op de Staart ruimden leden van de Partij voor de Dieren zwerfvuil op, zowel in de berm als langs het naastgelegen fietspad. Daar fietsen veel scholieren en er ligt veel afval. Dordt Schoon start vandaag op de Landelijke Opschoondag en duurt tot en met donderdag 2 april.

Lees ook:

Lees ook

businkbrandgrevelingenweg

Brand bij afvalverwerker in Dordrecht, gebouw ontruimd

Bij een afvalverwerkingsbedrijf aan de Grevelingenweg in Dordrecht heeft maandagavond brand gewoed. Het vuur ontstond in een versnipperaar.

Burgemeester Winklerplein

Meer suswachten op Burgemeester Winklerplein in strijd tegen overlast

De gemeente Sliedrecht gaat vaker suswachten inzetten op het Burgemeester Winklerplein. Reden daarvoor is het toenemende aantal meldingen van overlast door jongeren.

bigrivers20261

Zondag op TV Dordrecht: Compilatie Big Rivers 2026

De 26ste editie van Big Rivers was één groot feest: drie dagen eten, drinken, gezelligheid en heel veel muziek in het historisch centrum van Dordrecht. Deze zondag kun je op TV Dordrecht nagenieten van het festival, met de leukste nummers van verschillende concerten.

yv2026725NKS05139

Bekijk hier een samenvatting van FC Dordrecht – Al Khaleej (2-2)

In het voorlaatste oefenduel voor de competitiestart speelde FC Dordrecht zaterdag gelijk tegen Al Khaleej: 2-2. De Streekomroep was erbij aan de Krommedijk en maakte een samenvatting van het duel, hieronder te bekijken via ons YouTube-kanaal.

toerismedor

Steeds meer toeristen naar Dordrecht: 'We waren een ondergeschoven parel'

Steeds meer toeristen uit eigen land brengen een bezoekje aan Dordrecht. De stad werd vorig jaar 3,1 miljoen keer bezocht door binnenlandse toeristen, een toename van vijf procent in vergelijking met 2024. “Waar vind je nou zo’n mooie stad met een mooie mix aan mogelijkheden?”

STARDO

Al 45 jaar aangepast roeien in de streek: 'Meer mensen moeten hiervan weten'

STARDO, de Stichting Aangepast Roeien Dordrecht en Omstreken, viert zondag 16 augustus het 45-jarig jubileum. Bij deze viering komen roeiers, vrijwilligers en betrokken organisaties samen voor een gezamenlijke roeitocht over het Wantij.