Dordrecht, Netherlands

Dordt Sport Summer Games voor even 'Senior Games'

De Summer Games van Dordt Sport veranderde afgelopen woensdagochtend voor even in de 'Senior Games'. Omdat ruim tweederde van de ouderen te weinig beweegt, was er speciaal aandacht voor deze doelgroep tijdens deze Dordtse sportzomer. Naast een lesje salsa dansen, kon er ook gebokst en (digitaal) geroeid worden. "Fantastisch. Ik heb vroeger ook altijd veel geroeid."
Alexander Eleveld | 13 augustus 2021 14:00 | Aangepast op 13 augustus 2021 14:00
Ook was er een speciale ouderenversie van handbal; walking handbal. In deze aangepaste versie van de originele sport wordt er in kleinere teams gespeeld en is het veld een stuk korter. Een uitkomst voor één van de fanatieke dames in het blauw: "Ik vind het heel leuk. Ik heb altijd op de sportschool gezeten, maar op een gegeven werden anderen te fanatiek." Deze mevrouw doet ook nog aan yoga, nordic walking en fietsen. "Ik hoop het nog lang te blijven doen."

Buiten het sportterrein in Dubbeldam konden ook de fietsen en e-bikes van senior Dordrecht nog (gratis) gecheckt worden door de Fietsersbond en gaf Veilig Verkeer Nederland voor de geïnteresseerden nog een fietscursus. "Veel ouderen onderschatten wat ze nog kunnen op de fiets."

Kijk voor het hele programma van de Summer Games op de

Meest gelezen

Batterijpark langs de N3 krijgt vorm: 144 batterijen staan klaar

Trevyn van Houwelingen | Redactie Streek 56 | 13 jun 2025 07:30

Garageboxen doorzocht door douane en politie

Redactie Streek 56 | 11 jun 2025 16:41

Lees ook

Roy en Ria van woonboot gestuurd: ‘We worden de dakloosheid ingejaagd’

Een tiental booteigenaren in Zwijndrecht mag niet langer hun schip gebruiken als woning. De gemeente...

Hiphoppers winnen EK bij eerste deelname, maar kunnen ze wel naar het WK?

De hiphopdanseressen van D-Fire, een selectiegroep bij gymnastiekvereniging OKK Dordrecht, zijn dit ...

Noordeloos 1000 jaar! ...als ‘t goed is

Het dorpje Noordeloos in Molenlanden bestaat dit jaar maar liefst 1000 jaar en is daarmee het oudste...

Voorbereidingen sloop oude basisschool begonnen, bezwaren kunnen nog roet in eten gooien

De voorbereidingen voor de sloop van een oude basisschool aan de Pieter de Hoochplaats in Alblasserd...

Rotonde Sophialaan voor nu veiliger, maar niet door gemeente

Bij de rotonde aan de Sophialaan in Hendrik-Ido-Ambacht gebeuren op dit moment een stuk minder ongel...

Jouw trouwfoto in het museum bewonderen? In Hardinxveld-Giessendam kan dat

Museum de Koperen Knop verwelkomt tóch nog langere tijd trouwkliekjes voor tentoonstelling ‘Trouwen ...