gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordt verliest in Twente

De laatste uitwedstrijd van FC Dordrecht in de eredivisie ging met 3-0 verloren. Tegen Twente kon Dordt geen vuist maken.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Van beide kanten is de wedstrijd in de eerste helft niet best. Dordrecht kan geen kansen creëren en Twente kan ze niet verzilveren. Hakim Zyech is de beste speler aan de kant van Twente, maar ondervindt dat keeper Filip Kurto de beste van FC Dordrecht is.

In de tweede helft gebeurt toch, wat gezien het spelbeeld onvermijdelijk is. Corona maakt een voorzet van Zyech voortreffelijk af. Even later kopt Bjelland voor Twente raak uit een hoekschop. Twente komt wat beter in het spel, maar Kurto maakt zijn verkiezing tot beste speler van Dordt toch steeds weer waar. Vlak voor tijd valt nog de laatste voor Twente met een mooie treffer van Corona.

Sai van Wermeskerken maakte in deze wedstrijd zijn debuut in de eredivisie. Trainer Everse wilde spelers die ook volgend jaar voor Dordrecht spelen een kans geven.

Lees ook

businkexplosie

Explosie bij huis, voorgevel raakt beschadigd

Bij een woning aan de Molen de Goliath in Dordrecht is in de nacht van woensdag op donderdag een explosief afgegaan. Daarna is brand ontstaan. De voorkant van het huis is beschadigd geraakt.

Boeken tussen dozen en portret

65.000 boeken verhuizen: bibliotheek AanZet vraagt ook klanten om mee te sjouwen

Een monsterklus voor personeel van de stadsbibliotheek in Dordrecht. Na 40 jaar verhuist de bieb van AanZet namelijk naar het nieuwe Dordthuis, waar het samen met onder meer de gemeente het nieuwe onderkomen zal betrekken. Maandag start het personeel al op de nieuwe plek, daarna volgen duizenden boeken. En de bieb kan de hulp van klanten daarbij goed gebruiken.

milou van wijk

Van Wijk en Busch naar WK kortebaanzwemmen

De Dordtse Kim Busch en de in Zwijndrecht geboren Milou van Wijk gaan naar de wereldkampioenschappen kortebaanzwemmen. Tijdens de kwalificatiedagen verzekerden de zwemsters zich van een ticket naar het WK, begin december in de Chinese hoofdstad Peking.

Politiebusje-768x507

42 boetes en drie aanhoudingen bij verkeerscontrole

Bij een verkeerscontrole in Ridderkerk zijn vorige week 45 bekeuringen uitgedeeld en heeft de Belastingdienst ruim 66.000 euro geïnd. Drie bestuurders werden aangehouden voor rijden onder invloed, meldt de gemeente.

archieffotopolitie

Man ontvoerd: politie valt flat in Zwijndrecht binnen

Een ontvoerde man is zaterdag in Zwijndrecht bevrijd uit een woning aan het Tomatenplein, meldt nieuwssite ZHZ Actueel. Het slachtoffer zou zijn mishandeld en bedreigd met een vuurwapen. Twee mannen zouden daarbij zijn opgepakt. Op vragen van de Streekomroep kan de politie vooralsnog geen antwoord geven.

nepagentomroepmaxpolitie

‘Martin Hoogkramer’ blijkt geen agent maar oplichter, vrouw is hem te slim af

Een vrouw uit Ridderkerk heeft eerder deze zomer een oplichter in de val gelokt. De nepagent deed zich voor als ‘Martin Hoogkramer’, niet te verwarren met zanger Mart Hoogkamer.