gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordt verliest in Twente

De laatste uitwedstrijd van FC Dordrecht in de eredivisie ging met 3-0 verloren. Tegen Twente kon Dordt geen vuist maken.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Van beide kanten is de wedstrijd in de eerste helft niet best. Dordrecht kan geen kansen creëren en Twente kan ze niet verzilveren. Hakim Zyech is de beste speler aan de kant van Twente, maar ondervindt dat keeper Filip Kurto de beste van FC Dordrecht is.

In de tweede helft gebeurt toch, wat gezien het spelbeeld onvermijdelijk is. Corona maakt een voorzet van Zyech voortreffelijk af. Even later kopt Bjelland voor Twente raak uit een hoekschop. Twente komt wat beter in het spel, maar Kurto maakt zijn verkiezing tot beste speler van Dordt toch steeds weer waar. Vlak voor tijd valt nog de laatste voor Twente met een mooie treffer van Corona.

Sai van Wermeskerken maakte in deze wedstrijd zijn debuut in de eredivisie. Trainer Everse wilde spelers die ook volgend jaar voor Dordrecht spelen een kans geven.

Lees ook

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Femke Hameetman

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in het radioprogramma Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met Femke Hameetman. Zij is artistiek directeur van het Dordrechts Museum.

fotoartikelelektrischedriewieler

Na sluiting van de Papendrechtsebrug vindt deze bakker een oplossing op drie wielen

Sinds de afsluiting van de Papendrechtsebrug moeten weggebruikers op zoek naar alternatieven. Dat geldt ook voor Bakkerij Vlot uit Papendrecht, die bij tientallen klanten en bedrijven in Dordrecht bezorgt. Die vond de bakkerij in een opvallend voertuig: een elektrische driewieler die mee kan op de pont tussen Papendrecht en Dordrecht.

praatpaal-team-sept2026(2)

Praatpaal gaat weer van start, maar in een nieuwe vorm

Het programma Praatpaal keert volgende week terug op Drechtstad FM, na een wat langere zomerstop. En daar was een reden voor.

Point Blur_Sep282026_145226

Foutje op snelweg komt bestuurder duur te staan, auto de sloot in

Een bestuurder is maandagmiddag met zijn auto in de sloot beland langs de A27 bij Hoogblokland. Bij het ongeluk waren geen andere voertuigen betrokken.

businkautotewater

Man (63) overleden nadat auto in water belandt, twee mensen gewond

Een auto is zondagavond te water geraakt bij de veerpont tussen Dordrecht en Werkendam. Daarbij is een 63-jarige man overleden. Twee andere inzittenden van de auto, een 62-jarige vrouw en een minderjarige, zijn naar het ziekenhuis gebracht.

weekvandepalliatievezorg

Van bedden opmaken tot diepe gesprekken voeren: André helpt mensen in een hospice

De 63-jarige André Kooiman werkt als vrijwilliger in hospice De Riede in Ridderkerk. Hij zocht er een zinvolle vrijetijdsbesteding. Die vond hij op de plek waar veel mensen hun laatste levensfase doormaken.