gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtenaar aangehouden in Oosterhout

d86c85979afbb3ca0e5087cc2f8b245b

Een man van 49 jaar uit Dordrecht is zaterdagmiddag, samen met twee anderen, in Oosterhout aangehouden na het veroorzaken van een ongeluk met een gestolen BMW.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
De drie, de Dordtenaar, een man van 41 zonder vaste veblijfplaats en een 31-jarige man uit Breda, probeerden volgens een ooggetuige op de Burgemeester Holtroplaan een andere auto in te halen. Daarbij kwamen ze op de verkeerde weghelft terecht en zagen een tegenligger over het hoofd. Deze auto ging over de kop en de bestuurder raakte gewond. Hij werd naar het ziekenhuis gebracht.

De drie mannen vluchten na de aanrijding de te voet de wijk in. Daar werden ze achtereenvolgens allemaal aangehouden. De vraag is nog wie op het moment van het ongeval reed.

De eigenaar van de BMW, die op de Keizersweg in Breda gestolen werd, meldde dat bij de politie kort voor de eerste berichten over de botsing in Oosterhout.

Lees ook

Pitbulls bijten man artikel foto

Dordtenaar gewond geraakt na aanval van bijtende honden

Op de Aardappelmarkt in Dordrecht is zondag een 64-jarige Dordtenaar aangevallen door twee pitbulls. Het slachtoffer liep hierbij zwaar lichamelijk letsel aan zijn onderarm op.

brandmeterkastbusink

Brand in meterkast onder controle

In een huis aan de Grasbroek in Zwijndrecht is donderdagochtend brand uitgebroken. Die woedde in de meterkast van de woning. Inmiddels is de brand onder controle.

zwemmenwaal

Ondanks chemische stoffen in de Waal gaat Ellen er gewoon in: ‘Het is heerlijk zwemmen’

Het gaat niet goed met de kwaliteit van het Nederlandse zwemwater. In onze regio is het vooral mis in de Waal bij Ridderkerk. Daar zijn meerdere chemische stoffen aangetroffen boven de gestelde norm. Toch is Ellen, die pal aan het water woont, niet bang: “Ik ga het niet mijden.”

Douane française drugsvondst

Man opgepakt na vondst 4 ton cocaïne, mogelijk link met Bolle Jos

In Dordrecht is vorige week een man aangehouden die wordt verdacht van betrokkenheid bij de invoer van bijna 4.000 kilo cocaïne. De man werd vrijdag 4 september aangehouden, meldt het OM. De partij waar hij mee in verband wordt gebracht, werd maandag aangetroffen in containers in de Franse haven van Duinkerke.

Stier in greppel

Brandweer redt stier uit sloot

Aan de Peilkade in Papendrecht is woensdagochtend een stier uit een sloot gered. Het rund kwam om onbekende reden in de greppel terecht, maar bleef verder ongedeerd.

ijsbaan 9

IJsbaan keert terug naar de Spuiboulevard: 'een verrijking voor onze stad'

Dordrecht krijgt ook deze winter een ijsbaan in de binnenstad. Net als afgelopen jaar komt de ijsbaan aan de Spuiboulevard. Na het succes van afgelopen jaar hebben initiatiefnemers Leo Pap en Maurice Sleicher besloten tot een herhaling van dit evenement.