Dordrecht, Netherlands

Dordtenaar aangehouden in Oosterhout

Een man van 49 jaar uit Dordrecht is zaterdagmiddag, samen met twee anderen, in Oosterhout aangehouden na het veroorzaken van een ongeluk met een gestolen BMW.
Gert van der Steen | 3 februari 2020 13:19 | Aangepast op 3 februari 2020 13:19
De drie, de Dordtenaar, een man van 41 zonder vaste veblijfplaats en een 31-jarige man uit Breda, probeerden volgens een ooggetuige op de Burgemeester Holtroplaan een andere auto in te halen. Daarbij kwamen ze op de verkeerde weghelft terecht en zagen een tegenligger over het hoofd. Deze auto ging over de kop en de bestuurder raakte gewond. Hij werd naar het ziekenhuis gebracht.

De drie mannen vluchten na de aanrijding de te voet de wijk in. Daar werden ze achtereenvolgens allemaal aangehouden. De vraag is nog wie op het moment van het ongeval reed.

De eigenaar van de BMW, die op de Keizersweg in Breda gestolen werd, meldde dat bij de politie kort voor de eerste berichten over de botsing in Oosterhout.

Lees ook

Sliedrechts college mag aanblijven ondanks kritiek na rapport over raadhuis

Het rapport over het oude raadhuis in Sliedrecht kost niet het hele college de kop. Het gemeentebest...

WK darts in aantocht: Wesley en Jamai willen knallen in Londen

Met twee darters is onze regio goed vertegenwoordigd op het WK, dat donderdag van start gaat in Lond...

John uit Zwijndrecht opnieuw veroordeeld voor racistische projecties Erasmusbrug: ‘Uitingen van blanke superioriteit’

Het gerechtshof in Den Haag heeft twee mannen veroordeeld voor racistische projecties op de Rotterda...

Papendrechtse regenboogpad opnieuw vernield, dit keer door brand

Het regenboogpad aan de Veerweg in Papendrecht is opnieuw doelwit geworden van vandalisme. In de nac...

Krispijnseweg aanpassen na dodelijk ongeluk? College kijkt eerst naar politie

Het Dordtse stadsbestuur overweegt een ingreep op de Krispijnseweg, maar wacht eerst het politierapp...

Schuurman is oude club nog niet vergeten: ‘Heb nog heel veel FC Dordrecht-slabbetjes’

Jari Schuurman speelde bijna 200 duels in het shirt van FC Dordrecht, maar speelde zaterdag juist te...