gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtenaar aangehouden in Oosterhout

d86c85979afbb3ca0e5087cc2f8b245b

Een man van 49 jaar uit Dordrecht is zaterdagmiddag, samen met twee anderen, in Oosterhout aangehouden na het veroorzaken van een ongeluk met een gestolen BMW.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
De drie, de Dordtenaar, een man van 41 zonder vaste veblijfplaats en een 31-jarige man uit Breda, probeerden volgens een ooggetuige op de Burgemeester Holtroplaan een andere auto in te halen. Daarbij kwamen ze op de verkeerde weghelft terecht en zagen een tegenligger over het hoofd. Deze auto ging over de kop en de bestuurder raakte gewond. Hij werd naar het ziekenhuis gebracht.

De drie mannen vluchten na de aanrijding de te voet de wijk in. Daar werden ze achtereenvolgens allemaal aangehouden. De vraag is nog wie op het moment van het ongeval reed.

De eigenaar van de BMW, die op de Keizersweg in Breda gestolen werd, meldde dat bij de politie kort voor de eerste berichten over de botsing in Oosterhout.

Lees ook

MuurschilderingNoordtribune

Buitenkant tribune FC Dordrecht ondergaat metamorfose: ‘Ziel van de club zichtbaar’

De Noordtribune van FC Dordrecht is een kunstwerk rijker. Aan de buitenkant van het M-Scores Stadion is een nieuwe muurschildering zichtbaar, die begin volgende maand officieel zal worden onthuld. Het kunstwerk is gemaakt door kunstenaar Bram Verbrugge, die input vanuit supporters heeft verwerkt in de mural.

paaltjesweg

Veiliger fietsen in Papendrecht: gemeente haalt gevaarlijke paaltjes weg

Fietsers kunnen weer een stuk veiliger gebruikmaken van het tweerichtingsfietspad langs de Ketelweg in Papendrecht. De gemeente heeft onlangs de vluchtheuvels met verkeerspaaltjes verwijderd die tussen de vele in- en uitritten van bedrijven stonden.

brand kabelgoot ProRail

Knik in kabel blijkt oorzaak van grote treinstoring

ProRail heeft de oorzaak gevonden van de brand in een kabelgoot die het treinverkeer tussen Rotterdam en het zuiden van het land heeft stilgelegd. De voedingskabel van de bovenleiding zat in een knik, waardoor er kortsluiting en vervolgens brand ontstond.

foto opening escaperoom baggermuseum

Nieuwe aanwinst Baggermuseum: escaperoom vertelt verhaal uit de geschiedenis

Waar je in het Nationaal Baggermuseum al kunt genieten van kunst, modelbaggerschepen en een praktijktuin, is er sinds afgelopen woensdag een nieuw pronkstuk bij. Er is namelijk een escaperoom geopend. Bezoekers kunnen zich vanaf nu helemaal onderdompelen in het verhaal van Adriaan Volker.

bigrivers2025

Meer dan 150 artiesten op tien podia: hoe Big Rivers duizenden bezoekers trekt

De historische binnenstad van Dordrecht verandert vanaf vrijdag weer drie dagen lang in één groot openluchtpodium. Big Rivers trekt jaarlijks zo'n 140.000 bezoekers en behoort daarmee tot de grootste gratis muziekfestivals van Nederland.

Schermafdruk op 2026-06-26 11-02-50

Alblasserdam onderzoekt toekomst als zelfstandige gemeente

De SGP, VVD en het CDA in Alblasserdam hebben donderdag hun coalitieakkoord voor de komende vier jaar gepresenteerd. Waar er onder andere wordt ingezet op het realiseren van extra woningen, veiligheid en bereikbaarheid, wordt de komende bestuursperiode ook gebruikt om te onderzoeken of Alblasserdam door kan gaan als zelfstandige gemeente.