Dordrecht, Netherlands

Dordtenaar aangehouden na doodsbedreiging

De politie heeft vrijdagmorgen een 31-jarige man uit Dordrecht aangehouden voor het bedreigen van zijn vriendin. Daarbij is een vuurwapen in beslag genomen.
Robert van Loon | 7 april 2017 18:08 | Aangepast op 7 april 2017 18:08
Rond tien uur werd de politie gebeld door de 28-jarige vriendin van de Dordtenaar. Zij vertelde de politie dat haar vriend bij haar in de woning was en haar dreigde neer te schieten.

Toen de vrouw de straat op vluchtte rende haar vriend achter haar aan. Agenten die buiten stonden arresteerden de man en vingen de vrouw op. Bij het doorzoeken van de woning werd vervolgens een vuurwapen en munitie aangetroffen.

Lees ook

Veertien jaar vol inzet, naastenliefde en groei: Riet neemt afscheid van geliefde buurtcentrum

Na veertien jaar zit het erop voor Riet Duykers als voorzitter van buurtcentrum De Buitenwacht in he...

Scholen, verenigingen en particulieren opgelet: verdien geld met tegelwippen

Tegels wippen en meer groen in je tuin levert geld op. Particulieren, scholen en verenigingen kunnen...

Brug over de Noord gaat 16 dagen dicht: dit zijn de alternatieven

Rijkswaterstaat zet tijdens de 16-daagse afsluiting van de Brug over de Noord volgende maand een gra...

Hoe voorlezen al op zeer jonge leeftijd peuters leert rekenen: 'Hoe vroeger, hoe beter'

Kinderen al op zeer jonge leeftijd voorlezen helpt niet alleen bij taalontwikkeling. Ook de rekenvaa...

Cosmetisch arts Shai (43) is winnaar van Heel Holland Bakt en dit is zijn geheim

Hij was acht weekenden weg van huis, maar kwam terug met de eindzege in Heel Holland Bakt. Dordtenaa...

Illegale prostitutie aangepakt: gemeente sluit woning

In een woning in de Papendrechtse wijk Westpolder is volgens de gemeente ‘onvergunde prostitutie aan...