Dordrecht, Netherlands

Dordtenaar aangehouden na doodsbedreiging

De politie heeft vrijdagmorgen een 31-jarige man uit Dordrecht aangehouden voor het bedreigen van zijn vriendin. Daarbij is een vuurwapen in beslag genomen.
Robert van Loon | 7 april 2017 18:08 | Aangepast op 7 april 2017 18:08
Rond tien uur werd de politie gebeld door de 28-jarige vriendin van de Dordtenaar. Zij vertelde de politie dat haar vriend bij haar in de woning was en haar dreigde neer te schieten.

Toen de vrouw de straat op vluchtte rende haar vriend achter haar aan. Agenten die buiten stonden arresteerden de man en vingen de vrouw op. Bij het doorzoeken van de woning werd vervolgens een vuurwapen en munitie aangetroffen.

Meest gelezen

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 19 jan 2026 17:00

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Lees ook

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Dordrecht krijgt vier nachtwinkels. De meeste daarvan zullen compleet nieuwe zaken worden. De winkel...

Brandweer uitgerukt voor schoorsteenbrand in Papendrecht

Aan de Westeind in Papendrecht was donderdagmiddag rond 15.00 uur een schoorsteenbrand. De vlammen k...

Hoe is FC Dordrecht 2026 begonnen? De Plucheplakkers buigen zich over dat en meer

De Plucheplakkers blikken terug op het eerste duel van FC Dordrecht in 2026. Ze noteren een 1-1 geli...

Kelly (38) krijgt ook in hoger beroep cel en tbs voor moord op 9-jarige zoon

De 38-jarige Kelly V. die haar zoontje Kian (9) om het leven bracht, is in hoger beroep veroordeeld...

Jonge bomen en struiken krijgen een tweede leven met uitdeelactie in Papendrecht

Liefhebbers van het planten en onderhouden van bomen en struiken kunnen op 30 januari hun hart ophal...

Twee Dordtse wijken in de gevarenzone: hevige regenval groot probleem

Ook in Dordrecht zijn er wijken die onvoldoende bestand zijn tegen hevige regenval met alle gevolgen...