Dordrecht, Netherlands

Dordtenaar aangehouden na vondst gestolen auto's

Een 32-jarige Dordtenaar is dinsdag aangehouden. De persoon kwam in beeld als verdachte in een onderzoek naar voertuigcriminaliteit.
Sven Kuenen | 12 maart 2015 11:23 | Aangepast op 12 maart 2015 11:23
De woning van de verdachte in Dordrecht en vijf loodsen in Dordrecht, Zwijndrecht en 's Gravendeel zijn doorzocht. Behalve gestolen auto's en auto-onderdelen zijn er ook vervalste kentekenplaten, gestolen scooters, een kleine hoeveelheid drugs en dure horloges gevonden. Ook heeft de politie jammers aangetroffen. Dit is illegale apparatuur die gebruikt wordt om het telefoonverkeer van hulpdiensten te verstoren. 

De loods in Zwijndrecht bleek gebruikt te worden als gokhal. Hier stonden onder andere pokertafels en gokkasten. De locatie in 's Gravendeel werd gebruikt als illegaal garagebedrijf, die niet aan de milieu eisen voldeed. Voor zover bekend is de 32-jarige Dordtenaar de enige die is aangehouden. 

Meest gelezen

Traumaheli landt op N3 na ongeluk op Papendrechtsebrug

Redactie Streekomroep | 12 dec 2025 12:08

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Redactie Streek 56 | 17 dec 2025 10:45

Lees ook

Prijs voor Van Drunen, die Verstappen verslaat op Sportgala: ‘Heel speciaal’

De prijzenkast van Lotte van Drunen blijft zich maar vullen. Het Sliedrechtse motorcrosstalent werd ...

Politie geeft meer dan 400 dozen kattengrit van drugsdealers aan de voedselbank

De politie heeft maar liefst 427 dozen vol kattengrit aan het goede doel gedoneerd. De pakketten war...

Onrustig jaar in dit dorp met jongeren in de hoofdrol: ‘Probeer het gesprek aan te gaan’

Alblasserdammers zijn ‘gezamenlijk verantwoordelijk’ voor de jongeren in het dorp, ook als zij overl...

Vrijwilligers overhandigen petitie aan burgemeester om sluiting van cultuurcentrum DOOR te voorkomen

‘Behoud de culturele broedplaats waar kunst, cultuur en mensen elkaar ontmoeten’, dat is de boodscha...

Woede om geopende graven Essenhof, geen vervolging en raadsenquête

De Dordtse raad reageert vol afschuw op de gebeurtenissen op begraafplaats Essenhof. Daar zijn grave...

Kerstsfeer aan de Krommedijk, maar geen punten voor FC Dordrecht

Spectaculaire goals, wéér geen resultaat, een teruggekeerde aanvoerder en een indrukwekkende steunbe...