Dordrecht, Netherlands

Dordtenaar aangehouden na vondst gestolen auto's

Een 32-jarige Dordtenaar is dinsdag aangehouden. De persoon kwam in beeld als verdachte in een onderzoek naar voertuigcriminaliteit.
Sven Kuenen | 12 maart 2015 11:23 | Aangepast op 12 maart 2015 11:23
De woning van de verdachte in Dordrecht en vijf loodsen in Dordrecht, Zwijndrecht en 's Gravendeel zijn doorzocht. Behalve gestolen auto's en auto-onderdelen zijn er ook vervalste kentekenplaten, gestolen scooters, een kleine hoeveelheid drugs en dure horloges gevonden. Ook heeft de politie jammers aangetroffen. Dit is illegale apparatuur die gebruikt wordt om het telefoonverkeer van hulpdiensten te verstoren. 

De loods in Zwijndrecht bleek gebruikt te worden als gokhal. Hier stonden onder andere pokertafels en gokkasten. De locatie in 's Gravendeel werd gebruikt als illegaal garagebedrijf, die niet aan de milieu eisen voldeed. Voor zover bekend is de 32-jarige Dordtenaar de enige die is aangehouden. 

Meest gelezen

Grote stroomstoring treft 4500 huishoudens

Rijnmond | 27 jan 2026 19:22

Döner of pakketje halen straks verleden tijd op dit plein? ‘Zou heel jammer zijn’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 30 jan 2026 10:31

Lees ook

Fenomenale Brand voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden

Lucinda Brand is zaterdag voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden geworden. De Dordtse was in ...

Cyberbingo moet ouderen weerbaarder maken tegen cybercriminaliteit: 'Criminelen gaan heel geraffineerd te werk'

Bingo en ouderen is een combinatie die goed bij elkaar past. Als je het aangename ook nog eens met h...

FC Dordrecht raakt topscorer Eduardo kwijt: ‘Ik zag hem met de dag groeien’

Een mooie transfer is op komst voor Yannick Eduardo. De spits die dit seizoen al twaalf keer scoorde...

Uitstekende tweede helft bezorgt FC Dordrecht zege bij Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een 1-2 zege geboekt bij Vitesse. In de Gelredome herstelde de ploeg...

Laatste moestuin in PFAS-pilot aangepakt, maar zorgen blijven

Na de moestuinen in Sliedrecht en Papendrecht wordt momenteel de grond van Tuindersvereniging Winger...

37 locaties door gemeente Dordrecht nader onderzocht op PFAS

De gemeente Dordrecht gaat dit jaar 37 locaties laten onderzoeken waar mogelijk PFAS in de bodem aan...