Dordrecht, Netherlands

Dordtenaar aangehouden voor vuurwerkbom in woning

De politie heeft twee mannen aangehouden voor hun betrokkenheid voor het laten ontploffen van zwaar vuurwerk in een woning aan De Schinkel in Zevenhoven. Onder wie een 25 jarige man uit Dordrecht. Het incident vond plaats op vrijdag 27 december 2019, er raakte niemand zwaargewond, wel was de woning zwaar beschadigd.
Isabel Pijnappels | 28 december 2020 16:09 | Aangepast op 28 december 2020 16:09
Op vrijdag 27 december 2019 rond 03.15 werd er een steen door het raam van de woning gegooid. Vervolgens werd er zwaar vuurwerk in de gang gelegd en aangestoken. De woning had grote schade. De schrik zat er bij de bewoners flink in, meldt de politie.


Aanhoudingen

Twee verdachten werden onlangs op 21 en 22 december aangehouden. Het gaat om een 22-jarige man uit Nieuwveen en een 25-jarige man uit Dordrecht. De twee mannen lopen momenteel vrij rond, maar blijven wel verdachten in de zaak. De recherche doet nog steeds onderzoek in de zaak en zoekt getuigen.

Meest gelezen

Moordverdachte in hongerstaking, 'te weinig zuurstof en daglicht in cel'

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 12 feb 2026 12:11

Dode gevonden op grasveld langs dijk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 13 feb 2026 09:58

Lees ook

Is er nu wel of geen veiligheidsplan voor opvanglocatie Papendrecht?

Met welk veiligheidsplan denkt de gemeente Papendrecht de zorgen weg te nemen bij omwonenden en wink...

FC Dordrecht strikt verdediger met veel eredivisie-ervaring

Mica Pinto (32) is de nieuwste aanwinst van FC Dordrecht. De linkervleugelverdediger was sinds afgel...

Nieuwe ontmoetingen met lijsttrekkers in Op Pad Met Ad

In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maart heeft Ad van den Herik deze week ontmoetin...

Overvallers jagen pensionado stuipen op het lijf, OM eist tot 3 jaar cel

Het Openbaar Ministerie (OM) eist tot drie jaar cel tegen verschillende verdachten van een woningove...

Grote duisternis in het Wielwijkpark: omwonenden eisen oplossing

Het is al een tijdje pikkedonker in het Wielwijkpark in Dordrecht. Er ontbreken lantarenpalen in een...

Toestemming voor horeca in Weizigtpark, nu nog een ondernemer

Het plan om in het park achter Station Dordrecht een koffietentje mogelijk te maken, is door de geme...