Dordrecht, Netherlands

Dordtenaar Antoin Peeters heeft rolletje in The Passion

RTL-presentator Antoin Peeters speelt een klein rolletje in The Passion in Dordrecht dit jaar. Hij speelt een van de mensen die Petrus aangeeft aan de autoriteiten.
Jordy Nijenhuis | 27 februari 2019 20:30 | Aangepast op 27 februari 2019 20:30
Peeters is Dordtenaar. "Eindelijk mag ik het bekend maken! Ik heb een rol in The Passion. Pittig maar ik ga mijn best doen", schrijft Peeters op Twitter.

De rol van de nieuwspresentator is bescheiden. Hij moet Petrus vragen of hij 'niet een van de vrienden is van Jezus'.

In The Passion staat het lijdensverhaal van Jezus Christus centraal. Op 18 april wordt de voorstelling uitgezonden op televisie.

Bij de Grote Kerk komen pontons te liggen, zodat een groot plein bij het podium wordt gecreëerd.

foto: Twitter Antoin Peeters

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Dordts carnaval groot succes, volgend jaar feest op het Statenplein?

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 17 feb 2026 15:00

Lees ook

FC Dordrecht komt niet dichterbij periodetitel door thuisnederlaag tegen Jong Ajax

FC Dordrecht neemt het in de laatste thuiswedstrijd op tegen het belofte elftal van Ajax. Hiermee ko...

Herdenking Dordtse schrijver onderwerp van gesprek in Studio De Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Hendrik Jan Groeneweg. ...

16 miljoen naar bereikbaarheid: fietsen en OV moet aantrekkelijker worden

De provincie heeft samen met de landelijke overheid besloten om 16 miljoen euro te investeren in de ...

Twee vrouwen aangerand in Dordrecht, politie zoekt dader

Tijdens het hardlopen zijn donderdagmiddag twee vrouwen in Dordrecht op hun billen geslagen. De inci...

Overvaller op chocoladewinkel heeft meer op zijn kerfstok: eis 3 jaar cel

Het Openbaar Ministerie (OM) eist drie jaar cel tegen Mimoun M. (38). De man pleegde vorig jaar een ...

Jordi kwam tijdens het douchen op voetbal uit de kast: 'Iedereen in z’n nakie, dan ben je het meest kwetsbaar'

Twintig jaar geleden kwam Jordi Buisman in een voetbalteam vol andere culturen en geloofsovertuiging...