Dordrecht, Netherlands

Dordtenaar brengt eerste boek uit

Fotograaf Frank Peters bracht deze maand zijn eerste fotoboek uit. In het boek zijn foto’s te zien die hij maakte terwijl hij de wereld over reisde.
Maud Kannekens | 20 december 2018 17:15 | Aangepast op 20 december 2018 17:15
Naast de foto’s staan er ook teksten bij. Hierin vertelt Frank over zijn avonturen, emoties en nog veel meer. Het boek heet ‘The story of my light’.

Peters fotografeert vooral landschappen, zo maakte hij meerdere foto’s van de Dordtse skyline en Zeeuwse landschappen. Hij is trots op zijn boek en hoopt dat mensen genieten van zijn foto’s en avonturen.


Als u meer wilt weten over ‘The story of my light’ ga dan naar www.frank-peters.nl

Lees ook

Lift station Sliedrecht Baanhoek blijft voorlopig buiten gebruik

De lift op station Sliedrecht Baanhoek moet volledig worden vervangen. Het apparaat is sinds begin d...

Vier naaldbomen worden verplaatst, ruimte maken voor nieuwbouw

De gemeente Dordrecht heeft woensdagmiddag een boom verplaatst vanaf het Admiraalsplein naar de Admi...

Bekritiseerd fitnesstraject op de schop: ‘Verplicht karakter een struikelblok’

De bekritiseerde fysioproef ‘Powerful Ageing’ binnen de Drechtsteden wordt flink aangepast. Om het o...

Jongens van 14 en 15 jaar verdacht van straatroof in Dordtse wijk

Een 14-jarige jongen uit Hendrik-Ido-Ambacht en een 15-jarige uit de omgeving Utrecht zijn opgepakt ...

Mariniers te zien op straat, defensie oefent in onze streek

De Koninklijke Marine gaat dinsdag 1 april oefenen in Sliedrecht. De training is onderdeel van de op...

Explosie in straat waar eerder beschieting was

Bij een woning aan de Willem Marisstraat in Dordrecht is in de nacht van woensdag op donderdag een e...