Dordrecht, Netherlands

Dordtenaar brengt eerste boek uit

Fotograaf Frank Peters bracht deze maand zijn eerste fotoboek uit. In het boek zijn foto’s te zien die hij maakte terwijl hij de wereld over reisde.
Maud Kannekens | 20 december 2018 17:15 | Aangepast op 20 december 2018 17:15
Naast de foto’s staan er ook teksten bij. Hierin vertelt Frank over zijn avonturen, emoties en nog veel meer. Het boek heet ‘The story of my light’.

Peters fotografeert vooral landschappen, zo maakte hij meerdere foto’s van de Dordtse skyline en Zeeuwse landschappen. Hij is trots op zijn boek en hoopt dat mensen genieten van zijn foto’s en avonturen.


Als u meer wilt weten over ‘The story of my light’ ga dan naar www.frank-peters.nl

Meest gelezen

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 9 jan 2026 17:00

Lees ook

Ruim 5.300 kerstbomen ingezameld in Dordrecht: 'Een mooie hoeveelheid’

Inwoners van Dordrecht hebben de afgelopen weken 5.371 kerstbomen ingeleverd. Dat zijn er iets minde...

Leeg uitvak bij volgend thuisduel FC Dordrecht: 'Gezamenlijk statement'

Fans van FC Den Bosch boycotten het duel bij FC Dordrecht volgende week. De supporterscollectieven v...

Gemeente wil verzakte buurten 35 centimeter verhogen

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht wil de buurten Amandel-, Bramen- en Dadelgaarde onder handen nemen i...

Treinverkeer tijd ontregeld van en naar Breda, bus was alternatief

Er was dinsdagochtend vanaf 06.30 uur geen treinverkeer van en naar Breda mogelijk door een systeems...

De Italiaanse keuken is nu cultureel erfgoed, Ercole is zo trots als een pauw

De Italiaanse keuken is toegevoegd aan de lijst van immaterieel erfgoed van Unesco. Het gaat in dit ...

Man die onder de jurk van een vrouw filmde, meldt zichzelf bij politie

De man die met zijn telefoon onder een jurk van een vrouw filmde, heeft zichzelf gemeld bij de polit...