Dordrecht, Netherlands

Dordtenaar ernstig mishandeld na ruzie om Pokémon Go

Een 29-jarige Dordtenaar is vorige week in de nacht van maandag op dinsdag in elkaar geslagen door een groep mannen. Ze kregen ruzie op het Koeienveld over het bekende spel Pokémon Go.
Marjolein Vos | 8 augustus 2016 17:01 | Aangepast op 8 augustus 2016 17:01
Zelfs toen de man al op de grond lag, bleven zijn belagers hem schoppen. Uiteindelijk wist hij, samen met een vriend die ook geslagen werd, te ontkomen.

In het ziekenhuis bleek de Dordtenaar een hersenschudding, een gebroken neus en verschillende kneuzingen aan het voorval te hebben overgehouden. Zijn vriend had een wond aan de binnenkant van zijn wang. De politie is nu op zoek naar getuigen en roept hen op zich te melden.

Meest gelezen

Tunnel deels dicht en lange file na botsing meerdere auto's en vrachtwagen

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 28 nov 2025 11:39

Lees ook

Wandelen langs enge plekken: 'We blijven aan de telefoon tot ik in mijn eigen wijk ben'

De veiligheid van vrouwen stond vrijdagavond in Dordrecht centraal tijdens de Enge Route Wandeling. ...

Let op: komende avonden één buis Drechttunnel dicht

Weggebruikers op de A16 moeten komende avonden en nachten rekening houden met afsluitingen. Rijkswat...

Zwaar vuurwerk vernielt auto volledig; politie zoekt voorbijrijdende fietser

De politie is op zoek naar mensen die iets hebben gezien of gehoord rondom een explosie in Zwijndrec...

Besluitvorming opvang minderjarige vluchtelingen ‘zorgvuldig en volgens de regels'

De besluitvorming over de opvanglocatie voor alleenstaande minderjarige vreemdelingen aan de Weterin...

Oplichter opgepakt dankzij man (84): ‘Meneer bleek een zeer goed toneelspeler’

In Ridderkerk is afgelopen vrijdag een oplichter opgepakt. De politie kreeg daarbij hulp van het beo...

Anouk (21) maakt met buurtbewoners metersgrote muurschildering in eigen wijk

De 21-jarige kunstenaar Anouk Brand heeft met buurtbewoners een kale, saaie muur aan de Pijnenburg i...