Dordrecht, Netherlands

Dordtenaar gooit met videobanden naar politie

Een 50-jarige Dordtenaar is afgelopen nacht door agenten aangehouden. Buren van de Troelstraweg hadden de politie gebeld dat de man met spullen aan het gooien was. Agenten gingen ter plaatse om met de man in gesprek te gaan.
Gert van der Steen | 12 juni 2018 14:39 | Aangepast op 12 juni 2018 14:39


Een normaal gesprek bleek er echter niet in te zitten, de man liep terug zijn woning in pakte een grote doos met videobanden en gooide deze naar de agenten. Die konden hem nog maar net ontwijken.

De agenten reageerden direct en spoten met een straal pepperspray in zijn gezicht. De Dordtenaar gaf zich vervolgens gewonnen, onderweg naar het bureau heeft is de man door blijven gaan met het beledigen van de agenten. Gekeken wordt waarom de man zich heeft misdragen.

Lees ook

De Plucheplakkers: 'FC Emmen-uit win je in je (hune)bed'

De Plucheplakkers hebben in de 95e aflevering veel over FC Dordrecht te bespreken. Helaas is niet el...

Evides wil stop op PFAS-lozingen: 'Wat er niet in komt, hoeven wij er ook niet uit te halen'

Drinkwaterbedrijf Evides maakt zich zorgen om de waterkwaliteit in de Maas. Het bedrijf gebruikt wat...

Daan opnieuw benoemd tot kinderburgemeester van Zwijndrecht: 'We merkten dat hij er net lekker inzat'

Een bijzonder moment dinsdagavond in het gemeentehuis van Zwijndrecht: de 11-jarige Daan van den Hoe...

GGD komt naar je toe dit najaar: ‘Veel vragen over gezondheid’

Wie met gezondheidsvragen zit, maar de weg naar een huisarts of de GGD niet weet te vinden wordt dit...

Ronde van Nederland-etappe doorkruist onze streek, finish op Zwijndrechtsebrug

De eerste etappe van de Tour of Holland, de opvolger van de Ronde van Nederland, loopt volledig door...

Let op: deze bruggen zijn 's nachts tijdelijk dicht

Komende week is zowel de Papendrechtsebrug als de Wantijbrug een nacht afgesloten voor verkeer. Rijk...