Dordrecht, Netherlands

Dordtenaar mishandeld om seksuele voorkeur

Een Dordtenaar is gisteravond op straat mishandeld en uitgescholden door drie jongens van vermoedelijk Marokkaanse afkomst. Op Twitter verteld hij dat hij na het verlaten van café The Mood in het steegje naast Shabu Shabu werd geslagen.
Robert van Loon | 23 juni 2018 11:28 | Aangepast op 23 juni 2018 11:28
Bezoekers van Shabu Shabu zouden de mishandeling hebben gezien maar ondernamen geen actie. De Dordtenaar gaat aangifte doen bij de politie.


Eerder waren er ook al mishandelingen van homo’s in Dordrecht, toen werden de mannen op afgelegen plekken in de val gelokt.

Lees ook

Lions steken handen uit de mouwen tijdens NL DOET

Het Oranje Fonds organiseert ieder jaar in maart een grote vrijwilligersactie onder de naam NL DOET...

Dordtse Amber K. staat terecht als IS-vrouw. 'Uitreizen naar Syrië was voor u de snelste weg naar het hiernamaals'

Haar verhaal als IS-vrouw is bijna klassiek te noemen: hier in Nederland depressief zijn, in Syrië ...

Lepeltje Lepeltje dit jaar in het Wantijpark

Het culturele foodfestival werd tot nu toe altijd gehouden in het Wezigtpark, maar omdat dat vernieu...

Creatief zijn en positief blijven: zo houden deze ondernemers hun zaak open in de lockdown

De coronacrisis is voor veel ondernemers om moedeloos van te worden. In de harde lockdown hebben vee...

Natascha (47) nam voor ze stierf in het ziekenhuis afscheid van haar paard: dit is het verhaal achter het ontroerende filmpje

De kwetsbare vrouw in het ziekenhuisbed en het stoere zwarte Friese paard die zijn neus tegen haar g...

Dit zijn de (iets soepelere) maatregelen en adviezen tijdens de kerstdagen

In de persconferentie van zaterdag 18 november werd een harde lockdown afgekondigd. Mensen mogen nie...