Dordrecht, Netherlands

Dordtenaar mishandelde voetbaltrainer voor het oog van kinderen

Tegen een 19-jarige man uit Dordrecht is een celstraf van 282 dagen geëist vanwege een mishandeling in Zwolle. De man was volgens het Openbaar Ministerie lid van een groep die in februari 2018 een voetbaltrainer mishandelde voor de ogen van zijn pupillen.
Robert van Loon | 12 maart 2019 10:29 | Aangepast op 12 maart 2019 10:29
Vier gemaskerde en bewapende mannen kwamen tijdens een voetbaltraining het veld op en mishandelden de trainer met buizen. Dit zagen tientallen kinderen gebeuren, schrijft RTV Oost. Dankzij omstanders en de vader van de trainer werden de aanvallers verjaagd. De aanleiding voor de mishandeling is waarschijnlijk een zaalvoetbalwedstrijd, waar een gouden kettinkje zou zijn vernield.


De Dordtenaar heeft honderd dagen in voorarrest gezeten, de overgebleven 180 dagen cel zijn voorwaardelijk. Verder wil het OM dat hij 120 uur taakstraf doet en 1000 euro betaald. De rechter doet op 2 april uitspraak.

Lees ook

FC Dordrecht pakt punt op knotsgekke, maar ook trieste avond in Den Bosch

FC Dordrecht heeft een punt overgehouden aan een bizarre ontmoeting met en bij FC Den Bosch: 3-3. We...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met Simone Beunke

Presentator Ben Corino gaat in het radioprogramma Studio De Witt zaterdag een uur lang in gesprek me...

Vernieuwing kleedkamers VV Sliedrecht stap dichterbij

Het gemeentebestuur van Sliedrecht gaat de plaatselijke voetbalvereniging helpen bij het tijdelijk v...

Op Pad Met Ad op TV Dordrecht: het verplaatsen van een oorlogsheld

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad bezoekt presentator Ad van den Herik de toekomstige laat...

Voorlopig geen nieuwe opvangplekken voor asielzoekers: ‘Niet haalbaar’

Het uitbreiden van de opvangcapaciteit voor asielzoekers is door de gemeente Ridderkerk op de lange ...

Waarom zou je een pil in je oor stoppen? Aandacht voor duidelijke taal blijft nodig

Hoe voelt het om een tekst niet goed te begrijpen? Bij het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht...