Dordrecht, Netherlands

Dordtenaar opgepakt voor gewelddadige beroving Veldhoven

In het Brabantse Veldhoven zijn dinsdagmiddag twee personen opgepakt voor een gewelddadige overval. Één van de twee mannen is een 20-jarige Dordtenaar. Ze zitten nog vast voor onderzoek.
Matthijs Meerman | 2 oktober 2019 15:41 | Aangepast op 2 oktober 2019 15:41
Omroep Brabant meld dat twee vrouwen zaterdagnacht rond 02:30 uur werden aangesproken en vervolgens bedreigd met een mes en een taser.


Ze moesten alles afgeven wat ze bij zich hadden, ook moesten ze hun fiets en scooter afgeven. Één van de twee vrouwen raakte gewond doordat ze met het mes werd gestoken.

Lees ook

Verbouwing van dit pand kan beginnen: raad stemt in met miljoenenbedrag

De voorbereidingen voor een grondige verbouwing van een bedrijfspand aan de Havenstraat in Ridderker...

Eieren en gebonk tegen ramen asielopvang Papendrecht: 'De meiden schrokken zich dood'

Onbekenden hebben deze week eieren tegen de ramen van de asielopvang voor minderjarigen in Papendrec...

Abdalla valt in slaap en rijdt voetganger dood, rechter geeft hem celstraf

Dordtenaar Abdalla S. is veroordeeld tot één jaar cel en een rijontzegging van drie jaar. De 36-jari...

Drie minderjarigen gevonden na vermissing, één van hen uit Hardinxveld-Giessendam

De politie is sinds donderdagavond met spoed op zoek geweest naar een minderjarige jongen en twee mi...

'Ik verloor mijzelf volledig', maar nu zingt Serra (21) zich vrij van onzekerheid

De Dordtse singer-songwriter Serra Potters (21) heeft haar eerste solonummer uitgebracht, genaamd ‘W...

Kunst komt naar bewoners woonzorgcentrum: 'Altijd een rollator nodig, mooi dat het nu hier kan'

Voor bewoners van woon- en zorgcentrum De Merwelanden is er goed nieuws. In plaats van zelf naar het...