Dordrecht, Netherlands

Dordtenaar opgepakt voor gewelddadige beroving Veldhoven

In het Brabantse Veldhoven zijn dinsdagmiddag twee personen opgepakt voor een gewelddadige overval. Één van de twee mannen is een 20-jarige Dordtenaar. Ze zitten nog vast voor onderzoek.
Matthijs Meerman | 2 oktober 2019 15:41 | Aangepast op 2 oktober 2019 15:41
Omroep Brabant meld dat twee vrouwen zaterdagnacht rond 02:30 uur werden aangesproken en vervolgens bedreigd met een mes en een taser.


Ze moesten alles afgeven wat ze bij zich hadden, ook moesten ze hun fiets en scooter afgeven. Één van de twee vrouwen raakte gewond doordat ze met het mes werd gestoken.

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Lees ook

Deze kids doen wintersport perfect na en winnen exclusief interview met shorttrackers

De schooldag begon dinsdag voor groep acht van OBS Dubbeldam niet in de schoolbanken, maar lang de i...

Mishandeling de druppel voor gemeente: extra beveiligers ingezet bij winkelcentra

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht zet in december vier extra beveiligers in bij de vier winkelcentra i...

Brug over de Noord komend weekend toch niet dicht

De Brug over de Noord blijft in het weekend van 28 november tot 1 december toch open voor al het weg...

FC Dordrecht verrast met zege in kletsnat Kerkrade: ‘Hard voor gevochten’

Effectiviteit in de afronding bezorgde FC Dordrecht dinsdagavond een zege bij Roda JC: 1-2. Trainer ...

Onderzoek naar mogelijk racistische geluiden richting FC Dordrecht-doelman

Roda JC doet onderzoek naar mogelijke racistische uitlatingen van de eigen aanhang richting FC Dordr...

Erfgoedspektakel laat Biesboschhal dit weekend klinken als nooit tevoren

Hoe klinkt maritiem erfgoed als je het laat spreken? Dat is de centrale vraag tijdens een bijzonder ...