gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtenaar van het jaar 2016: Piet de Meer

Vrijdagavond is Piet de Meer uitgeroepen tot Dordtenaar van het jaar 2016.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
Dat gebeurde in het Energiehuis waar de andere dertien genomineerden eveneens aanwezig waren. Van de 4312 uitgebrachte stemmen kreeg De Meer er 809. Op de tweede plaats eindigde het duo Bernard van den Ende & Bart van der Brugge met 769 stemmen en op de derde plek Joop Vastenhoud met 539 stemmen. De stemmen konden de afgelopen weken uitgebracht worden via de site van AD De Dordtenaar, de organisator van deze lokale verkiezing. Piet de Meer is ruim dertig jaar actief als verslaggever in het Dordtse en hij heeft een bewogen jaar achter de rug. Vanwege een agressieve vorm van huidkanker moest hij 35 bestralingen en meerdere operaties ondergaan en is hij nog steeds bezig langzaam op te knappen.

In april 2014 maakte RTV Dordrecht het volgende "In Gesprek Met ..." hem.

Lees ook

nk20261102NKS01516

FC Dordrecht komt na dramatische start net tekort tegen tien man van Jong Utrecht

FC Dordrecht heeft de belangrijke wedstrijd onderin de Keuken Kampioen Divisie tegen Jong FC Utrecht met 3-2 verloren. De Schapekoppen keken op Sportcomplex Zoudenbalch al binnen twintig minuten tegen een 3-0 achterstand aan. Dankzij twee doelpunten van Robin van Asten en een rode kaart voor de thuisploeg werd het nog spannend, maar de gelijkmaker bleef uit.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met toxicoloog Jacob de Boer

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in het radioprogramma Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met toxicoloog Jacob de Boer. Hij schreef met politicoloog en journalist Rolf Heynen het deze week verschenen boek GIF, over de talloze toxische en chemische stoffen die ongemerkt in ons dagelijks leven voorkomen.

fancycrave1-hands-820272

Sites van gemeenten niet toegankelijk voor bezoekers met beperking: 'Mensen worden uitgesloten'

Slechts één op de twintig websites en apps van gemeenten in deze streek heeft de status ‘volledig toegankelijk’ voor mensen met een beperking. Dat blijkt uit een analyse van Rijnmond van gegevens van 23 gemeenten in de hele regio. Sliedrecht scoort slecht, maar benadrukt dat ontbrekend of verouderd onderzoek meespeelt in hun beoordeling.

politie2018imageset_genericlandscape

Witwaspraktijken: Doorzoekingen in Sliedrecht en Zwijndrecht

De Duitse politie heeft in onder meer Sliedrecht, Zwijndrecht, Eindhoven en Rotterdam doorzoekingen gedaan in een groot internationaal onderzoek naar witwaspraktijken. Ook veertig plekken in Duitsland zijn doorzocht. In totaal zijn vijf mannen aangehouden.

IMG_7929

Man (26) opgepakt voor ontvoering en gewelddadige woningoverval

De politie heeft maandag een derde verdachte aangehouden voor een ontvoering en een gewelddadige woningoverval afgelopen zomer in Rotterdam. Het gaat om een 26-jarige man uit Papendrecht.

heerjansdamoost

Krijgt dit dorp een nieuwe woonwijk? Gemeente en projectontwikkelaars starten onderzoek

De gemeente Zwijndrecht heeft plannen om het aantal woningen in Heerjansdam flink uit te breiden. Samen met projectontwikkelaars wordt onderzocht of er een nieuwe woonwijk aan de oostkant van het dorp kan komen, bestaande uit tweehonderd huizen.