gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtenaar van het jaar 2016: Piet de Meer

Vrijdagavond is Piet de Meer uitgeroepen tot Dordtenaar van het jaar 2016.

Fokko van der Straaten |  | Aangepast op
Dat gebeurde in het Energiehuis waar de andere dertien genomineerden eveneens aanwezig waren. Van de 4312 uitgebrachte stemmen kreeg De Meer er 809. Op de tweede plaats eindigde het duo Bernard van den Ende & Bart van der Brugge met 769 stemmen en op de derde plek Joop Vastenhoud met 539 stemmen. De stemmen konden de afgelopen weken uitgebracht worden via de site van AD De Dordtenaar, de organisator van deze lokale verkiezing. Piet de Meer is ruim dertig jaar actief als verslaggever in het Dordtse en hij heeft een bewogen jaar achter de rug. Vanwege een agressieve vorm van huidkanker moest hij 35 bestralingen en meerdere operaties ondergaan en is hij nog steeds bezig langzaam op te knappen.

In april 2014 maakte RTV Dordrecht het volgende "In Gesprek Met ..." hem.

Lees ook

yv202642493A05796.jpg

FC Dordrecht verliest duister duel, maar eindigt in het linkerrijtje

FC Dordrecht heeft geen resultaat overgehouden aan de laatste speelronde. In een duel vol haperende stadionlampen tegen Willem II trok de ploeg van Dirk Kuijt aan het kortste eind: 1-2.

IMG_1898.jpeg

Deze straat is het mooist versierd: ‘De saamhorigheid is het allermooiste’

Het is een feestelijke vrijdag voor de bewoners van de Geemansweer in Hardinxveld-Giessendam. Zij zijn namelijk de trotse eigenaren van de mooist versierde straat voor Koningsdag in het dorp. Een wedstrijd tussen 6 straten in het dorp die stuk voor stuk bezocht werden door wethouder Maatschappelijke Agenda Christa Hendriksen. Haar keuze viel dus op de Geemansweer.

lintjesregendordrecht

Verrassing en trots overheerst bij Dordtenaren tijdens lintjesregen

Een staande ovatie vanuit de zaal als de gordijnen van Schouwburg Kunstmin openen. Het is de start van de lintjesregen in Dordrecht. Maar liefst negentien Dordtenaren hebben vrijdag een Koninklijke onderscheiding in ontvangst mogen nemen. Aan burgemeester Nanning Mol de eer om de lintjes op te spelden. “Zonder u zou onze stad een stuk kleurlozer zijn”, spreekt Mol de Dordtenaren toe.

dubbelepolitie

Dordtenaar opgelicht door nepagenten, twee verdachten aangehouden

De politie heeft twee mannen opgepakt voor het oplichten van een Dordtenaar. Zij zouden zich afgelopen januari als politieagenten hebben voorgedaan bij in totaal drie slachtoffers. De verdachten zijn 26 en 27 jaar oud en komen uit Rotterdam.

kidsandcars.png

Een dag vol snelheid en geluk: ‘Kids and Cars’ laat kinderen even alles vergeten

Een dag om even helemaal te vergeten in wat voor vervelende situatie je zit. Voor 75 kinderen staat er zaterdag weer een mooie dag te wachten tijdens de elfde editie van ‘Kids and Cars’ in Alblasserdam. Een evenement waarbij zij mee kunnen rijden in exclusieve (sport)auto’s door de streek. De opbrengst gaat dit jaar naar het Prinses Máxima Centrum.

fotopopo.png

Dankzij helpende hand blijft politie in Zwijndrecht: ‘Wens van heel veel inwoners’

“De politie blijft in Zwijndrecht”, glundert burgemeester Leon Anink. Gevreesd werd dat (wijk)agenten door bezuinigingen elders een uitvalsbasis moesten vinden, maar in het gemeentehuis bood men een helpende hand. “De verhuizing was tussen de 15 en 25 meter.”