Dordrecht, Netherlands

Dordtenaar verstopt zich op dak

Een 35-jarige man uit Dordrecht heeft vrijdagavond geprobeerd te vluchten voor de politie door zich te verstoppen op het dak van een huis. Dat gebeurde in de wijk Oud-Krispijn. De Dordtenaar beledigde eerder op de avond meerdere agenten na een doorzoeking in de Dupperstraat.
Jordy Nijenhuis | 23 februari 2019 10:33 | Aangepast op 23 februari 2019 10:33
Bij de doorzoeking vond de politie meerdere bromfietsen. Mogelijk zijn ze gestolen. Ook werd een gestolen fiets aangetroffen.


De man sloeg vervolgens op de vlucht voor de agenten. Hij probeerde zich te verstoppen op het dak. Uiteindelijk is hij even verderop, in de Jozef Israëlstraat, gepakt.


De man zit vast en wordt verhoord. Onderzoek moet uitwijzen of de bromfietsen inderdaad gestolen zijn.



Lees ook

Onzekere toekomst cultuurcentrum DOOR: vrijwilligers zoeken nieuw bestuur

Door het wegvallen van subsidie en een bestuur dat geen uitweg meer ziet gaat cultuurcentrum DOOR in...

Van kindertekening tot AI: 15 inzendingen voor ontwerpwedstrijd FC Dordrecht

Welke nieuwe afbeelding verschijnt straks op de achterzijde van de Noordtribune van het FC Dordrecht...

Brandweer takelt slachtoffer uit ruim van schip

In het ruim van een schip aan het Nanengat in Papendrecht is dinsdagochtend iemand uitgegleden. Het ...

Auto belandt in sloot, bestuurder haalt alvast droge kleren

Een automobilist heeft dinsdagmiddag een nat pak gehaald in Dordrecht. Hij belandde rond 12.30 uur m...

Verbinder van Dordt ontvangt Johan de Witt-speld: ‘Een stevige schouderklop’

Oud-journalist Hans Berrevoets (73) heeft uit handen van burgemeester Nanning Mol de Johan de Witt-s...

Vrouwen eisen de nacht op in nieuwe uitzending van Praatpaal

Dinsdagavond om 20.00 uur is er een nieuwe uitzending van Praatpaal op Drechtstad FM. Deze keer best...