Dordrecht, Netherlands

Dordtenaar verstopt zich op dak

Een 35-jarige man uit Dordrecht heeft vrijdagavond geprobeerd te vluchten voor de politie door zich te verstoppen op het dak van een huis. Dat gebeurde in de wijk Oud-Krispijn. De Dordtenaar beledigde eerder op de avond meerdere agenten na een doorzoeking in de Dupperstraat.
Jordy Nijenhuis | 23 februari 2019 10:33 | Aangepast op 23 februari 2019 10:33
Bij de doorzoeking vond de politie meerdere bromfietsen. Mogelijk zijn ze gestolen. Ook werd een gestolen fiets aangetroffen.


De man sloeg vervolgens op de vlucht voor de agenten. Hij probeerde zich te verstoppen op het dak. Uiteindelijk is hij even verderop, in de Jozef Israëlstraat, gepakt.


De man zit vast en wordt verhoord. Onderzoek moet uitwijzen of de bromfietsen inderdaad gestolen zijn.



Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Lees ook

Meer dan 400 waarschuwingen voor rijden in voetgangersgebied: boetes in aantocht

De gemeente Dordrecht heeft in nog geen twee maanden tijd ruim vierhonderd waarschuwingen uitgedeeld...

Van Drunen, Dorsman en veel PKC-korfballers in de race voor nationale sportprijs

Lotte van Drunen staat op de shortlist met kanshebbers op de titel Sportvrouw van het jaar. Dat maak...

De Plucheplakkers zien hoe racisme zege van FC Dordrecht overschaduwt

Voetbal kan heel mooi zijn, maar soms is voetbal heel lelijk. Dat blijkt na het uitduel met Roda JC ...

Drechtsteden, Stedin en HVC werken samen aan oplossing overbelast elektriciteitsnet

Netbeheerder Stedin, publiek warmtebedrijf HVC en Smart Delta Drechtsteden gaan meer samenwerken om ...

'Hoe dichter bij Dordt...': wat wordt dé slogan van Dordrecht?

Dordrecht krijgt voor het eerst een stadsmerk. Veel andere steden gingen haar al voor, maar nu vindt...

Jaarlijkse vogeltentoonstelling geannuleerd vanwege vogelgriep: ‘We voelen onmacht’

De jaarlijkse tentoonstelling waarbij vogelliefhebbers uit heel Zuid-Holland samenkomen, gaat niet ...