Dordrecht, Netherlands

Dordtenaar verstopt zich op dak

Een 35-jarige man uit Dordrecht heeft vrijdagavond geprobeerd te vluchten voor de politie door zich te verstoppen op het dak van een huis. Dat gebeurde in de wijk Oud-Krispijn. De Dordtenaar beledigde eerder op de avond meerdere agenten na een doorzoeking in de Dupperstraat.
Jordy Nijenhuis | 23 februari 2019 10:33 | Aangepast op 23 februari 2019 10:33
Bij de doorzoeking vond de politie meerdere bromfietsen. Mogelijk zijn ze gestolen. Ook werd een gestolen fiets aangetroffen.


De man sloeg vervolgens op de vlucht voor de agenten. Hij probeerde zich te verstoppen op het dak. Uiteindelijk is hij even verderop, in de Jozef Israëlstraat, gepakt.


De man zit vast en wordt verhoord. Onderzoek moet uitwijzen of de bromfietsen inderdaad gestolen zijn.



Lees ook

Lucinda Brand komt niet verder dan derde plek op NK veldrijden

Een teleurstelling voor Lucinda Brand op het ijskoude NK veldrijden zondag. De Dordtse, vooraf beste...

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...

Dordtse Decemberdagen ‘zeer succesvol’ volgens organisatie, dit is waarom

Trots overheerst bij de organisatie van de Dordtse Decemberdagen. Het evenement is naar eigen zeggen...

Sporthal uit voorzorg dicht: sneeuw en regen maken dak erg zwaar

De Sophiahal in Hendrik-Ido-Ambacht is uit voorzorg gesloten. Het dak van de hal wordt door de (smel...

Man filmt onder jurk van winkelende vrouw, maar staat zelf óók op camera

Winkelen in een zaak in de Dordtse Merwedestraat loopt voor een 33-jarige bewoonster van die stad ve...

Veel rook bij Fokker Aerospace door brand in afzuiginstallatie

In een hal bij Fokker Aerospace aan de Anthony Fokkerweg in Papendrecht heeft donderdagavond brand g...