gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtenaar verwondt agent bij aanhouding

0b9873213ef9719310ddc7ccfbb88fc2.jpg

Een 44-jarige man uit Dordrecht heeft maandagmiddag in Roosendaal een politieagent in zijn rug en gezicht getrapt. Dat gebeurde tijdens zijn arrestatie, waarbij de Dordtenaar zich behoorlijk verzette.

Redactie RTV Dordrecht |  | Aangepast op
Het begint allemaal maandagmiddag rond 13.40 uur. Agenten krijgen een melding van een verdachte situatie in de Brugstraat in Roosendaal. In de omgeving treffen agenten een persoon aan die voldoet aan het signalement. Zij geven de man op de fiets een stopteken, echter besluit de man om de politieauto heen weg te rijden.

Op de Waterstraat gebruiken de agenten de dienstauto om de fietser te laten stoppen en staande te houden, laat de politie weten. “Als hem om zijn legitimatiebewijs wordt gevraagd en deze niet wil geven, wordt hij gefouilleerd. Hij werkt echter niet mee en probeert zich los te trekken”, licht een woordvoerder toe. “Tijdens de aanhouding trapt de verdachte een van de agenten in zijn rug en gezicht waardoor hij op de grond valt en zijn voet klem komt te zitten. De 44-jarige verdachte staakte zijn verzet niet waardoor de agent zijn stroomstootwapen ter hand nam Op dat moment besluit de verdachte om mee te werken waardoor het stroomstootwapen weer opgeborgen kan worden. De man wordt geboeid en meegenomen naar het bureau voor verhoor.”

Lees ook

FC Dordrecht tegen ADO

Sjoerd Ars is de nieuwe technisch manager van FC Dordrecht

In de zoektocht naar een nieuwe technisch manager is FC Dordrecht uitgekomen bij de 42-jarige Sjoerd Ars. De goaltjesdief van weleer zet zijn krabbel onder een contract voor één jaar bij de Schapenkoppen en treedt per direct in dienst. Ars was eerder tussen 2018 en 2023 werkzaam als technisch manager bij Fortuna Sittard.

fotopapbrug.png

Maandenlange megaklus aan deze 'oudere dame', dit gaat er gebeuren

De Papendrechtsebrug gaat vanaf juli negen maanden dicht voor al het verkeer. In die tijd staat een grote klus op de planning, want zowel het vaste als het beweegbare deel wordt aangepakt. Wat gaat er precies gebeuren? Arthur en Marcel geven namens Rijkswaterstaat antwoord op die vraag.

pixabayschutting.png

'Inbrekers' blijken 14-jarigen die hun huis proberen te ontglippen: 'Verkeerde timing'

Agenten keken vreemd op toen zij midden in de nacht twee personen over een schutting zagen klimmen in de Dordtse wijk Sterrenburg. Het bleken echter geen inbrekers te zijn, maar twee 14-jarige jongens die midden in de nacht stiekem probeerden hun huis te verlaten.

fotoooooooo.png

Dreun voor museum, dat opnieuw voor sluiting vreest: ‘Een uur voor het reces kwam de brief’

Wordt het Nationaal Onderwijsmuseum in Dordrecht alsnog wegbezuinigd? Het museum leek gered door een aangenomen voorstel in de Tweede Kamer, maar kreeg een paar weken later slecht nieuws van het ministerie. Is sluiting alsnog op komst? “Ergens moeten we daar rekening mee houden, dat is de realiteit.”

Persfoto Chris van Benschop lr.jpg

Chris van Benschop stopt eerder als wethouder

De Dordtse wethouder Chris van Benschop maakt de overstap naar organisatie Mooi Sociaal. Van Benschop zou al afzwaaien als wethouder zodra er een nieuw college is gevormd, maar heeft nu per deze vrijdag haar functie al neergelegd.

branda16.jpg

Vrachtwagen en bestelbus in brand bij tankstation langs A16

Bij een tankstation langs de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht hebben vrijdagochtend een vrachtwagen en bestelbus in brand gestaan. Daarbij kwam veel rook vrij. Hulpdiensten werden iets voor 09.30 uur massaal opgeroepen.