gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtenaar verwondt agent bij aanhouding

0b9873213ef9719310ddc7ccfbb88fc2

Een 44-jarige man uit Dordrecht heeft maandagmiddag in Roosendaal een politieagent in zijn rug en gezicht getrapt. Dat gebeurde tijdens zijn arrestatie, waarbij de Dordtenaar zich behoorlijk verzette.

Redactie RTV Dordrecht |  | Aangepast op
Het begint allemaal maandagmiddag rond 13.40 uur. Agenten krijgen een melding van een verdachte situatie in de Brugstraat in Roosendaal. In de omgeving treffen agenten een persoon aan die voldoet aan het signalement. Zij geven de man op de fiets een stopteken, echter besluit de man om de politieauto heen weg te rijden.

Op de Waterstraat gebruiken de agenten de dienstauto om de fietser te laten stoppen en staande te houden, laat de politie weten. “Als hem om zijn legitimatiebewijs wordt gevraagd en deze niet wil geven, wordt hij gefouilleerd. Hij werkt echter niet mee en probeert zich los te trekken”, licht een woordvoerder toe. “Tijdens de aanhouding trapt de verdachte een van de agenten in zijn rug en gezicht waardoor hij op de grond valt en zijn voet klem komt te zitten. De 44-jarige verdachte staakte zijn verzet niet waardoor de agent zijn stroomstootwapen ter hand nam Op dat moment besluit de verdachte om mee te werken waardoor het stroomstootwapen weer opgeborgen kan worden. De man wordt geboeid en meegenomen naar het bureau voor verhoor.”

Lees meer over:

|

Lees ook

IMG-20260905-WA0031

Rookwolk boven afvalverwerker door brand in opslagruimte

Bij afvalverwerker HVC in Dordrecht heeft zaterdagavond brand gewoed. In een opslagruimte vatte een hoop afval vlam, waarna een rookpluim uit het gebouw kwam.

foto website

Chef-kok Marco vierde in eerste jaar al feest, nu zit er misschien wéér een prijs in het vat

Met de uitreiking voor de nieuwe Michelinsterren op komst, zit er voor Marco van der Wijngaard misschien wel weer een prijs aan te komen. Als nieuwe uitbater van restaurant De Gieser Wildeman in Noordeloos behield hij de eerder al verdiende Michelinster. Daar bovenop won hij in zijn eerste jaar nóg een prijs: de Gouden Koksmuts. "Ik houd wel van een wedstrijdje."

fatbikepolitie

Fatbiker op de vlucht voor de politie botst op fietser

Een fatbiker op de vlucht voor de politie heeft een fietser aangereden. Dat gebeurde donderdagochtend in Dordrecht.

politie ontvoering

Vrouw (20) ontvoerd en familie vastgebonden: daders nog spoorloos

De politie is nog steeds op zoek naar de daders van een ontvoering in Papendrecht. Het gaat om in totaal vier of vijf mannen, waarvan er twee eind juli een 20-jarige vrouw in de buurt van Papendrecht ontvoerden. De anderen zouden daarna de woning van de vrouw aan de Rotterdamse Prinsenlaan zijn binnenvallen.

politie 01

Twee aanhoudingen na melding schietpartij

De politie heeft zaterdagavond twee mensen opgepakt na een melding van een schietpartij in Papendrecht. Het gaat om een 45-jarige man en een minderjarige, beiden uit Papendrecht.

keesjanmourikprive

Aannemer Mourik rouwt na dood van oud-directeur: 'Het draaide bij hem om mensen'

De voormalig CEO en voorzitter van de raad van bestuur van Mourik uit Groot-Ammers, Kees Jan Mourik, is zondag overleden. Mourik (60) was al enige tijd ziek. "We verliezen met Kees Jan een bijzonder mens. Zijn invloed zal binnen Mourik lang voelbaar blijven", zegt Jan-Paul van den Bosch, die hem eerder dit jaar opvolgde bij het aannemingsbedrijf met ruim 2200 werknemers en een omzet van 780 miljoen euro.