gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtenaar verwondt agent bij aanhouding

0b9873213ef9719310ddc7ccfbb88fc2

Een 44-jarige man uit Dordrecht heeft maandagmiddag in Roosendaal een politieagent in zijn rug en gezicht getrapt. Dat gebeurde tijdens zijn arrestatie, waarbij de Dordtenaar zich behoorlijk verzette.

Redactie RTV Dordrecht |  | Aangepast op
Het begint allemaal maandagmiddag rond 13.40 uur. Agenten krijgen een melding van een verdachte situatie in de Brugstraat in Roosendaal. In de omgeving treffen agenten een persoon aan die voldoet aan het signalement. Zij geven de man op de fiets een stopteken, echter besluit de man om de politieauto heen weg te rijden.

Op de Waterstraat gebruiken de agenten de dienstauto om de fietser te laten stoppen en staande te houden, laat de politie weten. “Als hem om zijn legitimatiebewijs wordt gevraagd en deze niet wil geven, wordt hij gefouilleerd. Hij werkt echter niet mee en probeert zich los te trekken”, licht een woordvoerder toe. “Tijdens de aanhouding trapt de verdachte een van de agenten in zijn rug en gezicht waardoor hij op de grond valt en zijn voet klem komt te zitten. De 44-jarige verdachte staakte zijn verzet niet waardoor de agent zijn stroomstootwapen ter hand nam Op dat moment besluit de verdachte om mee te werken waardoor het stroomstootwapen weer opgeborgen kan worden. De man wordt geboeid en meegenomen naar het bureau voor verhoor.”

Lees meer over:

|

Lees ook

brand kabelgoot ProRail

Knik in kabel blijkt oorzaak van grote treinstoring

ProRail heeft de oorzaak gevonden van de brand in een kabelgoot die het treinverkeer tussen Rotterdam en het zuiden van het land heeft stilgelegd. De voedingskabel van de bovenleiding zat in een knik, waardoor er kortsluiting en vervolgens brand ontstond.

e6dc5178-950f-4be5-ab72-dbb9a069de40

Man botst tegen lantaarnpaal op dijk en raakt zwaargewond

Een scooterrijder is zondagnacht op een lantaarnpaal geklapt in Zwijndrecht. Daarbij raakte hij zwaargewond.

zand

Van een gloednieuw fietspad tot een beveiliger: zo komt je straks veilig de rivier over

Om het voor reizigers makkelijker te maken, wordt er een fietspad aangelegd aan de Kerkedreef in Dordrecht. Zo kan de speciale pont op een veiligere manier worden bereikt, zodra de werkzaamheden aan de Papendrechtsebrug starten. En ook aan de overkant wordt er hard gewerkt om alles klaar te maken.

oranjekater

Oranjekater overheerst na uitschakeling op WK: ‘Weer die penalty’s’

De grote WK droom van de oranjefans valt in duigen. Na negentig minuten spelen, de verlengingen en de penalty’s tegen Marokko, trok het Nederlands elftal aan het kortste einde. Waar veel Marokkaanse supporters tot de vroege uurtjes vierden, hebben veel oranjefans wellicht een heuse ‘oranjekater’ overgehouden aan het verlies.

baanhoekbrug

Let op: Baanhoekbrug al vanaf 6 juli niet meer door fietsers te gebruiken

Het fietspad van de Baanhoekbrug gaat elf dagen eerder dicht dan tot nu toe bekend. Vanwege voorbereidende werkzaamheden kunnen tweewielers als vanaf 6 juli de brug niet meer gebruiken om de Beneden Merwede over te steken.

verkeern3

Afrit A15 naar N3 weer helemaal te gebruiken: wegdek gemaakt

De afgesloten rijstrook op de afslag van de A15 naar de N3 in Papendrecht is weer te gebruiken. Rijkswaterstaat heeft afgelopen weekend delen van het wegdek gerepareerd, waardoor er weer twee rijstroken beschikbaar zijn. De afsluiting zorgde de afgelopen weken regelmatig voor een overvolle afrit.