gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtenaar verwondt agent bij aanhouding

0b9873213ef9719310ddc7ccfbb88fc2

Een 44-jarige man uit Dordrecht heeft maandagmiddag in Roosendaal een politieagent in zijn rug en gezicht getrapt. Dat gebeurde tijdens zijn arrestatie, waarbij de Dordtenaar zich behoorlijk verzette.

Redactie RTV Dordrecht |  | Aangepast op
Het begint allemaal maandagmiddag rond 13.40 uur. Agenten krijgen een melding van een verdachte situatie in de Brugstraat in Roosendaal. In de omgeving treffen agenten een persoon aan die voldoet aan het signalement. Zij geven de man op de fiets een stopteken, echter besluit de man om de politieauto heen weg te rijden.

Op de Waterstraat gebruiken de agenten de dienstauto om de fietser te laten stoppen en staande te houden, laat de politie weten. “Als hem om zijn legitimatiebewijs wordt gevraagd en deze niet wil geven, wordt hij gefouilleerd. Hij werkt echter niet mee en probeert zich los te trekken”, licht een woordvoerder toe. “Tijdens de aanhouding trapt de verdachte een van de agenten in zijn rug en gezicht waardoor hij op de grond valt en zijn voet klem komt te zitten. De 44-jarige verdachte staakte zijn verzet niet waardoor de agent zijn stroomstootwapen ter hand nam Op dat moment besluit de verdachte om mee te werken waardoor het stroomstootwapen weer opgeborgen kan worden. De man wordt geboeid en meegenomen naar het bureau voor verhoor.”

Lees meer over:

|

Lees ook

azcfoto

Hakenkruizen en anti-azc-leuzen in Dordrecht, gemeente doet aangifte

Op zeven plekken in Dordrecht zijn afgelopen week anti-azc-leuzen, hakenkruizen en bedreigende teksten verschenen. De gemeente spreekt er schande van en doet aangifte van vernieling. “Ik vind het een beetje laf”, reageert wethouder Marc Merx.

begraafplaatsessenhofmilitair

Dordtse militair wordt herbegraven op ereveld Essenhof

De Dordtse militair Daniël van der Munnik wordt volgende week herbegraven op het ereveld op begraafplaats Essenhof in Dordrecht. Hij kwam in 1940 om op vliegpark Bergen en was toen 20 jaar.

vlaggen sliedrecht camera

Gemeente over verkrachtingszaak: camera’s geen oplossing

Extra toezicht met beveiligingscamera’s in Sliedrecht gaat zedenmisdrijven niet voorkomen. Dat antwoordt het gemeentebestuur op vragen van politie partij Slydregt.NU. Aanleiding voor de vragen is de zaak rond een 18-jarige inwoonster van het dorp, die slachtoffer werd van een groepsverkrachting.

schoofrijnmond

Eerste koopzondag in dit dorp, maar de meeste winkels bleven dicht

Voor het eerst mochten de winkels in Hendrik-Ido-Ambacht op zondag hun deuren openen. Afgelopen donderdag besloot de gemeenteraad met een kleine meerderheid koopzondagen officieel in te voeren. Toch bleef de grote toeloop in winkelcentrum De Schoof nog uit. Alleen de Jumbo en telefoonwinkel Fixphone openden daar zondag volgens Rijnmond hun deuren.

260922Installatie-Kinderburgemeester-Daan-Berat

Berat (10) is de nieuwe kinderburgemeester van Zwijndrecht

Zwijndrecht heeft een nieuwe kinderburgemeester. Tijdens de gemeenteraadsvergadering van afgelopen week werd de 10-jarige Berat officieel geïnstalleerd. Ook vijf nieuwe kinderambassadeurs gingen aan de slag. Drie kinderambassadeurs blijven nog een jaar actief. Samen laten zij de stem van kinderen in Zwijndrecht horen.

riversidecarclassic25

Kinderen mogen meerijden in klassieke auto's bij Riverside Car Classic

De Riverside Car Classic gaat zaterdag voor de achtste keer van start. Dit evenement, waarbij zo’n 40 klassieke auto’s meedoen, start langs de Oude Maas aan de Laan der Verenigde Naties bij Ames Cupra. Aan het eind van de route mogen ook kinderen instappen.