gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtenaren: begrip voor stakingen

0ed8348a3e6c4bb7b1b5d21bf529eb29

Goed nieuws voor wie afhankelijk is van het openbaar vervoer. De vakbonden hebben een akkoord over een nieuwe cao bereikt. Daarin is onder meer een stapsgewijze loonsverhoging van gemiddeld 3 procent opgenomen.

Marjolein Vos |  | Aangepast op

Vorige week lag het streekvervoer in een groot deel van Nederland drie dagen plat door de stakingen. Ook Dordtenaren hadden hier last van. Op onze Facebookpagina vroegen we wie er begrip had voor de stakingen. Het merendeel van mensen die reageerden had begrip voor de acties van de chauffeurs. 18 van hen lieten dat weten. 8 Dordtenaren waren minder enthousiast. Ze vonden de stakingen een te sterk middel om de boodschap van de chauffeurs kracht bij de zetten. Vooral omdat ze afhandelijk zijn van het openbaar vervoer om op hun werk te komen. 

Officieel moet er door de leden van de vakbonden nog worden ingestemd met de nieuwe cao, maar voorlopig staan er in ieder geval geen nieuwe stakingen op de planning. 


    Lees ook

    pillen, pixabay

    Alblasserdamse vrouw (31) verstuurt verdovende middelen per post

    Een 31-jarige Alblasserdamse vrouw is aangehouden omdat zij verdovende middelen via de post naar het buitenland heeft gestuurd. In haar woning werden bij de aanhouding nog duizenden pillen gevonden.

    op pad met ad: biesbosch

    Op Pad Met Ad: vrijwilligerswerk bij natuurcentrum

    In een nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik op bezoek bij het Biesboschcentrum Dordrecht. Samen met teamleider Nicole Schriek ontdekt hij wat er allemaal komt kijken bij het werken in dit bijzondere natuurgebied.

    moerdijkbrug

    Werkzaamheden aan Moerdijkbrug , verkeer moet rekening houden met vertraging

    Verkeer op de A16 moet de komende tijd al rekening houden met vertraging vanwege de afsluiting van de Papendrechtsebrug, maar deze en volgende week wordt dat mogelijk nog iets erger. Vanaf dinsdagavond werkt Rijkswaterstaat namelijk aan de Moerdijkbrug. In de richting van Rotterdam tot de aansluiting met de N3 is één rijstrook afgesloten.

    Ben Corino Studio De Witt

    Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met Chris van Benschop

    Presentator Ben Corino spreekt zaterdagochtend in het radioprogramma Studio De Witt op Drechtstad FM met voormalig wethouder Chris van Benschop. Zij was sinds mei 2022 wethouder namens GroenLinks, maar is sinds juni werkzaam als bestuurder bij Mooi Sociaal.

    fotohvc

    Improviseren met vuilniswagens door lange brugsluiting: dit verandert er

    De maandenlange sluiting van de Papendrechtsebrug heeft gevolgen voor afvalverwerkers in de regio. Onder meer voor HVC wordt het flink improviseren. “Ben je gewend dat we in de ochtend komen, kan het voorkomen dat in de middag je papier of gft wordt ingezameld.”

    ambulance

    Kind met spoedtransport naar ziekenhuis na ongeluk met vrachtwagen

    Een moeder en kind zijn dinsdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een vrachtwagen in Ridderkerk. Het kind is met een spoedtransport naar het ziekenhuis gebracht, laat een woordvoerder van de politie weten.