Dordrecht, Netherlands

Dordtenaren: begrip voor stakingen

Goed nieuws voor wie afhankelijk is van het openbaar vervoer. De vakbonden hebben een akkoord over een nieuwe cao bereikt. Daarin is onder meer een stapsgewijze loonsverhoging van gemiddeld 3 procent opgenomen.
Marjolein Vos | 2 juli 2018 15:49 | Aangepast op 2 juli 2018 15:49

Vorige week lag het streekvervoer in een groot deel van Nederland drie dagen plat door de stakingen. Ook Dordtenaren hadden hier last van. Op onze Facebookpagina vroegen we wie er begrip had voor de stakingen. Het merendeel van mensen die reageerden had begrip voor de acties van de chauffeurs. 18 van hen lieten dat weten. 8 Dordtenaren waren minder enthousiast. Ze vonden de stakingen een te sterk middel om de boodschap van de chauffeurs kracht bij de zetten. Vooral omdat ze afhandelijk zijn van het openbaar vervoer om op hun werk te komen. 

Officieel moet er door de leden van de vakbonden nog worden ingestemd met de nieuwe cao, maar voorlopig staan er in ieder geval geen nieuwe stakingen op de planning. 


    Lees ook

    Overvaller vertrekt met lege handen bij slijterij in Dordrecht

    Een gemaskerde man die in Dordrecht een slijterij binnenwandelt heeft geen trek in een borrel, maar ...

    LUISTER: 'Ik voel me eindelijk een vrouw' Een podcast over vrouwen die niet zonder gratis maandverband kunnen

    In Alblasserdam is onlangs één van de vier menstruatie-uitgiftepunten naar een andere locatie verhui...

    Ridderkerkse vrouw slachtoffer van nepbankmedewerkers: 24.000 euro weg

    Nepbankmedewerkers hebben 24.000 euro afhandig weten te maken van een licht dementerende vrouw in Ri...

    Kersttraditie terug in Dordtse binnenstad: ‘Het wordt gezellig druk’

    Groot feest voor schaatsliefhebbers onder ons. Donderdagavond is de ijsbaan in de binnenstad van Dor...

    Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met burgemeester Nanning Mol

    Burgemeester Nanning Mol is zaterdagochtend de hoofdgast in het radioprogramma Studio De Witt op Dre...

    Michel uit Zwijndrecht uitgeroepen tot Sociaal Werker 2025: ‘Mooi dat mijn werk gezien wordt'

    Zwijndrechtenaar Michel Weening is verkozen tot Sociaal Werker 2025. Hij is financieel jongerenwerke...