Dordrecht, Netherlands

Dordtenaren gezocht met Beatles-herinneringen

Mensen die mooie herinneringen hebben aan de Beatles of ze misschien wel zelf ontmoet hebben, worden verzocht contact op te nemen met Kees Thies, columnist voor AD/De Dordtenaar.
Leo Roubos | 15 augustus 2019 17:13 | Aangepast op 15 augustus 2019 17:13
Thies wil op 23 november een avond houden in het Energiehuis die helemaal in het teken staat van The Beatles. Daarbij worden nummers (na)gespeeld en worden over die herinneringen van Dordtenaren verteld.

Thies heeft The Beatles zelf nog nooit zien optreden, daar is hij te jong voor, maar fan is hij wel. Dat begon toen hij op de radio hoorde dat John Lennon was doodgeschoten.

Mensen die mooie herinneringen hebben aan The Beatles kunnen deze mailen naar Kees Thies via k.thies@ad.nl.

Meest gelezen

Fietser overleden na botsing met auto in Zwijndrecht

Redactie Streek 56 | 5 sep 2025 17:30

Rechter geeft Hans Klok gelijk: opbouw tent in Dordrecht mag beginnen

Redactie Streek 56 | Tristan Kans | 2 sep 2025 12:18

Lees ook

Sterrenwacht extra open om dit bijzondere hemelverschijnsel te zien

De maan heeft zondagavond een bijzondere kleur. Vanwege een totale maansverduistering zal er een zog...

Deze modelbouwvereniging viert 45 jarig bestaan: 'Je vormt samen een vereniging'

Modelbouwvereniging Alblasserdam viert zaterdag het 45 jarig bestaan. In cultureel centrum is er van...

Zondag op TV Dordrecht: 'In gesprek met de stad' over 400 Jaar Johan de Witt

Deze zomer staat 'In Gesprek met De Stad' geheel in het teken van Johan de Witt, de beroemde raadspe...

Hans Klok terug in de stad waar het ooit begon: 'Ik kocht hier mijn eerste goocheltrucs'

Dordrecht maakt zich op voor een gloednieuw circusspektakel: de show ‘Hans Klok & Friends’ gaat zate...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met Kees van der Hel

Sliedrechtenaar Kees van der Hel stond met wijlen Joop Keesmaat aan de basis van de wekelijkse prote...

Hoe bereikbaar is onze streek als deze brug dicht is? Regio benoemt speciale ambassadeur

Oud-burgemeester Peter van der Velden is benoemd tot ambassadeur Bereikbaarheid voor de Drechtsteden...