Dordrecht, Netherlands

Dordtenaren klagen meer

In Dordrecht wordt vaker dan gemiddeld geklaagd bij de gemeente. Dat blijkt uit onderzoek van Buurtfacts van RTL Nieuws. Ook in Dordrecht gaan de meeste klachten over (zwerf)afval.
Peter Tromp | 24 oktober 2016 11:52 | Aangepast op 24 oktober 2016 11:52
De gemeente kreeg vorig jaar 11571 meldingen en klachten van burgers over de openbare ruimte. Dat zijn 10 klachten per 100 inwoners. Landelijk is dat 9 per 100. Gemiddeld duurt het tien dagen voordat de klacht is afgehandeld. Dat is hetzelfde als het landelijke gemiddelde.

Een kwart van de klachten in Dordrecht gaat over afval en zwerfafval. Dat is in verhouding iets minder dan landelijk (29 procent). Dordtenaren klagen vaker dan gemiddeld over wegen. Openbare verlichting en water en riolering. Over overlast wordt juist minder geklaagd.

Lees ook

Deze nieuwe slogan moet Dordrecht beter op de kaart zetten

'Het begint in Dordrecht' is de nieuwe slogan van de stad. De leus is bedoeld om de stad sterker in ...

Toeristen cruisen massaal naar Dordrecht deze maand en dit is waarom

Het worden drukke Dordtse Decemberdagen: er meren in een maand liefst 66 cruiseschepen aan, met in t...

Let op: Papendrechtsebrug (N3) nacht dicht

Weggebruikers die maandagavond en -nacht van Papendrecht naar Dordrecht moeten of andersom, moeten r...

Marco Stam kritisch over opgravingen Essenhof: 'Werknemers getraumatiseerd'

“En dan zijn we verbaasd dat mensen het vertrouwen verliezen in de politiek”. Gemeenteraadslid Marco...

PVV gaat voor het eerst meedoen aan verkiezingen in Papendrecht, mikt op negen zetels

De PVV gaat voor het eerst meedoen aan de gemeenteraadsverkiezingen in Papendrecht. Lijsttrekker Nik...

Man (24) meldt zich na doorrijden na ernstig ongeluk met brommerrijder (17)

De politie heeft dit weekend een 24-jarige man aangehouden die betrokken was bij een zwaar verkeerso...