Dordrecht, Netherlands

Dordtenaren maken coronalied ‘Ik doe een dansje’

De Dordtse broers Geert en Maarten Teekens brachten maandag een bijzondere videoclip uit. Dat deden ze samen met Dordtse artiesten Rory van der Woerd en Alex van Holstein onder de naam 'Gekke Maten'. In de clip zijn bekende en onbekende Dordtenaren te zien die dansen in hun woonkamer.
Vivian Rutte | 23 februari 2021 12:55 | Aangepast op 23 februari 2021 12:55
Dat heeft natuurlijk alles te maken met corona en het feit dat er op dit moment geen feestjes en evenementen mogelijk zijn. Broers Geert, drummer en coördinator bij de Popcentrale, en Maarten, zanger, besloten een leuk liedje te maken om de moed er een beetje in te houden tijdens de lockdown.

Voor het coronaliedje werkten ze samen met Dordtse artiesten Rory van der Woerd en Alex van Holstein onder de naam 'Gekke Maten'. DJ en producer en eveneens Dordtenaar Lucien Foort verzorgde de final master van het geheel. In de videoclip zijn eigen filmpjes van onbekende en bekende Dordtenaren te zien, zoals nachtburgemeester Juno en kunstenares Mignon Nusteling.

Video: Gekke Maten

Meest gelezen

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

De Stemming in Alblasserdam: ‘Wonen is nu natuurlijk wel een probleem’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Weer levenslang geëist tegen ‘Lucky’, die afwezig was bij hoger beroep na inslikken scheermes

Het Openbaar Ministerie ziet het als typerend gedrag voor moordverdachte ‘Lucky’: hij wordt boos als...

Moordverdachte ‘Lucky’ slikt scheermes in vlak voor hoger beroep

Moordverdachte Minh V., alias ‘Lucky’, is maandagochtend niet verschenen bij zijn hoger beroep, na h...

Dubbel pech op deze snelweg: in beide richtingen ongeluk gebeurd

Het was op de A15 tussen Hardinxveld-Giessendam en knooppunt Gorinchem maandagochtend al vroeg erg d...

Dit terrein lag jaren braak, nu komen er tientallen huizen te staan

De woningbouw langs het spoor in Zwijndrecht komt eindelijk op gang. Het terrein aan de Koninginnewe...

Schoen met voet van vermiste Yoran (16) gevonden bij Beneden-Merwede

Een schoen met voet die maandag werd gevonden in een aftakking van de Beneden-Merwede is van de al b...