Dordrecht, Netherlands

'Dordtenaren moeten met ouderen eten'

Vrijwilligers, professionals en Dordtenaren worden opgeroepen om met ouderen mee te eten. Dit om ouderen beter en gezonder te laten eten. Daarnaast gaat dit ook de eenzaamheid tegen.
Maud Kannekens | 16 november 2018 16:34 | Aangepast op 16 november 2018 16:34
Het VSP en CDA dienden hiervoor dinsdagavond een motie in tijdens de gemeenteraadsvergadering, die werd aangenomen. Volgens hen moest een oplossing komen voor eenzaamheid onder ouderen. Dit project sluit volgens de partijen mooi aan op het thema van ‘The Passion’ die dit jaar in Dordt wordt opgevoerd:Je bent niet alleen.

Met dit plan willen ze op korte termijn de eenzaamheid op lossen onder ouderen. Op meerdere plaatsen in het land komen ouderen al op deze manier samen.

Voor de langere termijn willen de partijen onderzoeken of hiervoor nieuwe banen gecreëerd kunnen worden en dit ook gefinancierd kan worden.

Lees ook

Overvaller vertrekt met lege handen bij slijterij in Dordrecht

Een gemaskerde man die in Dordrecht een slijterij binnenwandelt heeft geen trek in een borrel, maar ...

LUISTER: 'Ik voel me eindelijk een vrouw' Een podcast over vrouwen die niet zonder gratis maandverband kunnen

In Alblasserdam is onlangs één van de vier menstruatie-uitgiftepunten naar een andere locatie verhui...

Ridderkerkse vrouw slachtoffer van nepbankmedewerkers: 24.000 euro weg

Nepbankmedewerkers hebben 24.000 euro afhandig weten te maken van een licht dementerende vrouw in Ri...

Kersttraditie terug in Dordtse binnenstad: ‘Het wordt gezellig druk’

Groot feest voor schaatsliefhebbers onder ons. Donderdagavond is de ijsbaan in de binnenstad van Dor...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met burgemeester Nanning Mol

Burgemeester Nanning Mol is zaterdagochtend de hoofdgast in het radioprogramma Studio De Witt op Dre...

Michel uit Zwijndrecht uitgeroepen tot Sociaal Werker 2025: ‘Mooi dat mijn werk gezien wordt'

Zwijndrechtenaar Michel Weening is verkozen tot Sociaal Werker 2025. Hij is financieel jongerenwerke...