Dordrecht, Netherlands

'Dordtenaren moeten met ouderen eten'

Vrijwilligers, professionals en Dordtenaren worden opgeroepen om met ouderen mee te eten. Dit om ouderen beter en gezonder te laten eten. Daarnaast gaat dit ook de eenzaamheid tegen.
Maud Kannekens | 16 november 2018 16:34 | Aangepast op 16 november 2018 16:34
Het VSP en CDA dienden hiervoor dinsdagavond een motie in tijdens de gemeenteraadsvergadering, die werd aangenomen. Volgens hen moest een oplossing komen voor eenzaamheid onder ouderen. Dit project sluit volgens de partijen mooi aan op het thema van ‘The Passion’ die dit jaar in Dordt wordt opgevoerd:Je bent niet alleen.

Met dit plan willen ze op korte termijn de eenzaamheid op lossen onder ouderen. Op meerdere plaatsen in het land komen ouderen al op deze manier samen.

Voor de langere termijn willen de partijen onderzoeken of hiervoor nieuwe banen gecreëerd kunnen worden en dit ook gefinancierd kan worden.

Meest gelezen

Lees ook

FC Dordrecht maakt zich op voor Haagse heksenketel: ‘Zij moeten, wij mogen’

De weken van de waarheid zijn in aantocht voor FC Dordrecht. De huidige nummer vier van de eerste di...

Tim verkoopt geen pannen met PFAS meer: ‘Mensen willen geen pan met zooi’

Kookwinkel De Gruijter in Sliedrecht heeft ze in de ban gedaan: pannen waarin PFAS is verwerkt. “Wij...

Vrouw ontsnapt aan verkrachter; politie deelt beelden van 'kleurrijke' verdachte

Een vrouw is zondagavond aan een verkrachter ontsnapt in het centrum van Dordrecht. Nog niemand is o...

Lift station Sliedrecht Baanhoek blijft voorlopig buiten gebruik

De lift op station Sliedrecht Baanhoek moet volledig worden vervangen. Het apparaat is sinds begin d...

Vier naaldbomen worden verplaatst, ruimte maken voor nieuwbouw

De gemeente Dordrecht heeft woensdagmiddag een boom verplaatst vanaf het Admiraalsplein naar de Admi...

Bekritiseerd fitnesstraject op de schop: ‘Verplicht karakter een struikelblok’

De bekritiseerde fysioproef ‘Powerful Ageing’ binnen de Drechtsteden wordt flink aangepast. Om het o...