Dordrecht, Netherlands

Dordtenaren op EK onderwaterhockey

Gisteren is het EK onderwaterhockey in Eger (Hongarije) van start gegaan. Maar liefst vier leden van Onderwater Sport Club Dordrecht vertegenwoordigen ons land in het nationale team.
Jasmin Zahirovic | 22 augustus 2017 11:45 | Aangepast op 22 augustus 2017 11:45
OSCD is een belangrijke leverancier voor het nationaal heren en damesteam. Bij de heren versterken Bas Praet en Niels Polet de selectie. Vera Praet en Jolijn Polet komen met de dames uit namens het Nederlands onderwaterhockey-team.


De heren staan 22 augustus tegenover de Belgische ploeg. De dames spelen een dag later eveneens tegen de Belgen.


Onderwaterhockey speelt zich af op de bodem van een zwembad. De bedoeling is om de puck zo vaak mogelijk in het doel van de tegenstander te spelen. Elke geslaagde poging levert een punt op. Het team bestaat uit zes spelers, met maximaal vier wissels.

Lees ook

Stormchaser Rick reed naar Frankrijk voor een vernietigende tornado en maakt het perfecte plaatje

Even op een zondagmiddag op en neer van Heerjansdam naar Noord-Frankrijk. Niet voor een vakantie, ma...

85 knalgele vogelhuisjes versieren Baanhoekweg in Dordrecht

De nieuwe knalgele vogelhuisjes aan de Baanhoekweg ontglippen niet snel aan het oog van voorbijgange...

Politie rukt uit voor ‘nep lijk’

Dat is schrikken! In een Dordtse voortuin lag een lijk, tenminste daar leek het in eerste instantie ...

Wintercircus in actie voor de voedselbank: 'Willen niet dat mensen alleen thuiszitten'

Het Dordts Wintercircus Royal zet zich dit jaar in voor de voedselbank. Mensen die daarbij zijn aang...

Vernieuwd perron, maar nog veel te doen: zo ziet station Dordrecht Zuid er nu uit

Station Dordrecht Zuid is opgeknapt. Na achttien dagen zonder treinen kwamen reizigers maandag op ee...

Deze Dordtse groeituin is meer dan alleen een groentetuin

Groeituinen Dordrecht organiseerde een inspiratiemiddag om meer aandacht te krijgen voor de organisa...